Şimdi Ara

FIFA 12 - Takımına Sahip Çık ! [Turnuva] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
2
Favori
4.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ersin musaitsen maclari yapalim? Sevilla bnm takim uygunsa tactical defense ile oyniyalim?
  • Sevilla 3-2 malaga
    Malaga 1-1 sevilla
  • quote:

Orijinalden alıntı: RED LORD CHE

port açma işini sanırım yarın çözüyoruz.
    benle maçı olan arkadaş hafta sonuna kadar müsade istemiş bence sakıncası yok.

Slm gt mahir sNirim isterseniz maclari simdi yapalim? Tactical uygunmu?
  • benim grubumda @ezio beni hala listeye eklemedi. @SplashierWheel8 de eklemiş olmasına rağmen online olmadı be sebeple hiçbirmaçımı ypamadım. bu gidişlede gece 2 ye kadar da maçlarımı ypamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanhakki

quote:

Orijinalden alıntı: RED LORD CHE

port açma işini sanırım yarın çözüyoruz.
    benle maçı olan arkadaş hafta sonuna kadar müsade istemiş bence sakıncası yok.

Slm gt mahir sNirim isterseniz maclari simdi yapalim? Tactical uygunmu?

sinan mesajlaştık live'da senle,
    bi modem sorunu var çözemedik port açtık ama yinde senin maç isteğini kabul etmeme rağmen aynı hatayı veriyor.
    yarın yeni modem geliyor :)
  • Görüyorum ki bir çok arkadaşlarını maçlarını yapamamış şuan evde değilim bu yüzden maçları son olarak Pazartesi akşamına kadar erteliyorum. Pazartesinden sonra daha ileriye atmayacağım eve geçemesemde çünkü çok fazla uzattık umarım yaparsınız maçlarınızı eve geçtiğimde görüşmek dileğiyle.
  • A grubunun maçaları tamamlandı listeyi güncelle istersen
  • Alper sago,livedayim son maclarimızı yapalim
  • 2 gündür aktif olarak işlerim dolayısıyla Live'a giremedim kusura bakmayın. Girdiğimde de kimseyi online görmedim. Grubumda ki arkadaşlar beni eklerse sevinirim, bugün gece maçları yapabiliriz. (2 olur, 3 olur, 4 olur fark etmez)

Düzeltme: Şu an Live'dayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio Auditore -- 16 Ekim 2011; 1:29:33 >
  • Dortmund (HyDeS): 1-1 :Atl.Madrid
    Atl.Madrid: 4-2 :Dortmund (HyDeS)

Güzel maçlardı, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio Auditore -- 16 Ekim 2011; 13:02:06 >
  • HyDeS maçlarımızı bugün yapabilirmiyiz? bu sefer porto ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

HyDeS maçlarımızı bugün yapabilirmiyiz? bu sefer porto ile

hadi yapalım :)
  • lıvea giriyorum eksik olan macları tamamlayalım.bende 2 gundur ozel ıslerimden giremiyordum.
  • Dortmund 0-0 Porto
    Porto 4-0 Dortmund

Anıl bey ben maçlarımı tamamladım.
  • Marsilya 4-1 Juventus

Juventus 1-2 Marsilya
  • 2. gruplar belli olsa artık yoksa bitmiyecek bu turnuva
  • anil selam. red lord che nickli arkadasin modemi calismiyordu. Istersen bizim maclara beraberlikle 1er puan ver. Boylece ben maclari tamamlamis oluyorum.
  • Grup maçları bitmiştir. Maçlarını yapamayan kişilere 1'er puan verilmiştir ilk sayfada Çeyrek Final eşleşmelerini bulabilirsiniz. Ev sahibi / deplasman sistemine dikkat ediniz.

ÇEYREK FİNAL MAÇLARI İÇİN SON GÜN ÇARŞAMBA 01:00
  • modemi değiştirdik yine aynı hikaye ,
    ttnet'i aradık ama nafile ...
    bu turnuvada modem azizliğine uğrasam da guruplarda bir üst tura çıkan arkadaşları tebrik ederim.
    artık bundan sonraki turnuvalarda kapışırız.
    Anıl arkadaşımıza turnuva için verdiği emekten ötürü bir kez daha teşekkür ederim.
  • Thekillerberk live dan ekle yapalım maçları yarın
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.