Şimdi Ara

Fifa 12 PSN Kardeşliği (DOLDU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar diğer konuda konuşmuştuk dolduğu için yeni konu açtım. Kredi Kartım var ben alabilirim ama yurtdışında olduğumdan bugün başka otele taşınacağım ve ordaki internet erişimini kontrol etmem lazım. Eğer Kredi kartı ile alacak başka gönüllü yoksa ben dediğim gibi bu akşam bir problem çıkmazsa alıcam. Diğer katılacak arkadaşlar lütfen adlarını yazsın. Ayrıca Garanti bankası hesabım var. Oyunun PSN fiyatını bilgimiyorum ama diğer konularda baktığım kadarıyla kişi başı 26 TL düşecek bilginize...

Güncelleme 1:

Biraz daha detaylı bilgi vereyim. Oyunu TR PSN üzerinden yeni hesap oluşturup alacağım. Oyunu muhtemelen saat 23.00 sularında alabilirim bu akşam bildiğiniz gibi Türkiye-Almanya maçı var ve maçı izlemeye arkadaşlara gideceğim için biraz geç evde olurum. 5 Kişiyi tamamladığımızda sizlere Garanti bankası hesap numaramı göndereceğim ve herkesin parayı göndermesini bekleyeceğim. Eğer güven konusunda problem yaşayan arkadaşlar var ise forum üzerinde daha önceden başkalarının aldığı oyunlara katılmıştım onları araştırabilirsiniz. Herhangi bir problem olursa paranızı geri göndereceğim.

Güncelleme 2:
    Merhaba arkadaşlar ödemeyi yapmayan arkadaşlar var bu yüzden yedek alımı yapılacaktır ve akşama kadar ödeme yapılmaz ise yedeklerden ödeyenler seçilecektir.

Güncelleme 3 :
    Katılan herkese teşekkürler arkadaşlar. Oyun alındı ve şifreler dağıtıldı. Herkese iyi eğlenceler...

Katılanlar :

1. mcaaltuntas(Ben)
    2. serenityatlast(Ödeme yapıldı)

3. by _GoKhAn(Ödeme bekleniyor)

4. engin_17(Ödeme yapıldı)
    5. yusufozgiray2 (Ödeme yapıldı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcaaltuntas -- 8 Ekim 2011; 13:08:53 >

• Ben katılabilirim, garantiye havaleni çıkartırım. Teşekkürler.
  • benide ekleyebilirsin..bende kesin alıcıyım.hemen ödeme yapabilirim..
  • arkadaslar bende katılmak ıstıyorum ekleyın
  • Arkadaşlar diğer arkadaş PM attı ve hesabı doldurduk. Artık sizlere hesabımı göndereceğim bana havale yaparsanız eve gider gitmez oyunu alıp size şifreleri göndereceğim.
  • hepimize hayırlı uğurlu ve bol neşeli oyunlar olsun arkadaşlar...

ödemeyi yaptım oyunu beklemekteyim...

• mcaaltuntas arkadaşım hayırlı olsun, ben dün aldım ve indirmeye başladım oyunu. İlave olarak kardeşliğe katılmak isteyen heatman arkadaşımız var, bunun haricinde 3 kişilik daha kontenjanım var.

Bilgilerinize..
  • Arkadaşlar lütfen akşama kadar ödemeleri gönderelim. Bir arkadaş gönderdi sizi bekliyorum .
  • Merhaba arkadaşlar ödemeyi yapmayan arkadaşlar var bu yüzden yedek alımı yapılacaktır ve akşama kadar ödeme yapılmaz ise yedeklerden ödeyenler seçilecektir.
  • aksama kadar kesın yatırırım ıs cıkısı yatıracam en gec 8 gıbı hallederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: by _GoKhAn

benide ekleyebilirsin..bende kesin alıcıyım.hemen ödeme yapabilirim..

Bu mesajı bi yerden hatırlıyorum.
  • 2 kişiyim hemen parayı yatırabilirim. tek sorum oyunu indirirken internet kesilirse tekrar hakkı war mı...
  • odemeyi yapabilirim yedek bulamadiysaniz...
  • Ödememi yaptım beklemedeyim.
  • cümleten iyi oyunlar arkadaslar işten cıktım su an bankmatiğe gidiyorum en gec 1 saat içinde parayı yatırmıs olucam beklerseniz sevinirim gerekli kişilere tlfn numaramı braktım bi sorun olursa caldırmanız yeterli iyi akşamlar...
  • eft yaptım dosttum..dekont nushasını pm den gonderdim..
  • Tüm arkadaşlar ödemeleri yaptı teşekkür ederim. Oyunu alıp dediğim gibi türkiye maçından sonra herkese kullanıcı ve şifreyi göndericem.
  • arkadaslar bende ödemeyi yaptım ve allahın izniyle kazasız belasız yatırabildim ... şimdiden herkezeiyi oyunlar fifada sizlerler oynamak isterim arkadas olarak ekleyebilcek varmı ?
  • Arkadaşlar ne yaptınız son durum nedir???
  • Dostum nedir durum sorun falan mı çıktı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.