Şimdi Ara

FIFA 12 - Düello ve Muhabbet (ANA KONU) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
2
Favori
14.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sadece 6-1 önseydim ve bir o kadarda kaçırdım
  • 80 ve 90. Dakikalarda yediğim gollerle 2-2 bitti

Çok şanslısın çok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

3-1 bitti laan

Doğru lan..

quote:

2. Mac dakika 86 da çıktı Sencer

Sadece 6-1 önseydim ve bir o kadarda kaçırdım

Dayanamadım ramos'un yaptığı hataya.. 7 olmazdı o top çevirirdim yine olmazdı..

• quote:

80 ve 90. Dakikalarda yediğim gollerle 2-2 bitti

Çok şanslısın çok

JOSE MARİA CALLEJOOOOOOOOOOONNN..
  • Yine beraberlik..
  • Yine 2-2 yine 90 da gol yedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda yendin..

Ama bu kadar balık olamazsın ya..
  • Son macı 2-0 kazandım nihayet.

Abi bu kadar Sinir bozucu oyun olamaz 5 macın 4 unu almam gerekirken saçmalıklar yüzünden berabere kaldim.

Neyse sonuçta Sencer de fena değil zorluyor iste böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 24 Aralık 2011; 4:31:37 >
  • quote:

Son macı 2-0 kazandım sonunda.

Abi bu kadar Sinir bozucu oyun olamaz 5 macın 4 unu almam gerekirken saçmalıklar yüzünden berabere kaldim.

Neyse sonuçta Sencer de fena değil zorluyor iste böyle.

Kanka sana birşey diyim mi..

2.maçta slow'a almasan oyunu o kadar fark olmazdı belkide onuda alamazdın. Slow'da oynadık ronaldo kıçını dönemedi..

Son 3 maçı fastte oynadık inanılmaz hızlıydı oda. Benim bile başım döndü la..

Sen hiç yoksun , baya çalışman lazım. Ciddi bir maçta son 3 maçtaki kadar açık vermem , öle goller yemem. Golümü atar giderim..

Son vuruş kas biraz..

Şaka bir yana çok çalışman lazım ustana yetişmek için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 24 Aralık 2011; 4:33:37 >

• Slow değil normaldi...

Bu isler tittle ile olmuyor agaa...

Senide Fifa okuluma kayit ettiriyorum izninle bedava nasıl olsa
  • Bana bildiğin very slow'du o..

Bu işler title'la oluyor olm , sen uyu sürün altlarda. Mesele 8 kere 1.ligde şampiyon olmak , tek maçın adamı olmak değil..

Sidik zoruyla 1 maç öne geçtin bu akşam nasıl sevindin ya. Aramızda ki maçlarda hala ben öndeyim puanlamaya bak fifa 12'de...

Gerçi Eee tabii sevin olm ilk 750'de ki adamı yendin..

• Eskilerle oynamayı özlemişim. Böyle dalga geçerek oynamak zevkli oluyor , bir yandanda hırs yapıyorsun. Arada kavga edince ohh şenlik var..

Arda , yunus , tandev hepsi iyi oyuncular. Friendly'lerde tandev hariç beni geçtiler. Bir daha ki gecede kazanırım diye tahmin ediyorum. Hemen hemen tekrardan çözümledim 3'ünüde. Arda diyor ki sana hızlı oynarsam fena yaparsın. Acayip bir şekilde ağır oynuyor , sıkılıyorum , sabırsızlanıyorum. , tandev'i de ilk maçtan sonra gaza gelip yendim , yunus zaten çerez ama zorluyor beni arada. O yüzden arda'yı bir kaç taktikle kitlemem yeterli olacak. Onun dışında dua edicem şans benimle olsun..

Sizlerle oynadıktan sonra H2H oynayamıyorum ordan eleniyorum. Bağlantı çok iyi o yüzden oyun tarzımı değiştiriyorum sizin için dolayısıyla unutuyorum h2h'te nasıl oynadığımı..

FIFA 12 Kralından selamlar..

Not : Bu gece ki ego gıdıklaması tamamlanmıştır. Yazılan mesajları fazla ciddiye almayın çoğu şakadır , çoğu sammiyettendir arkadaşlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 24 Aralık 2011; 4:52:17 >

• Ekrem ilede oynadık 5 mac 3 macı o kazandı birini ben biride berabere bitti.

Her zaman ki gibi yine çok iyidin moruk fakat ben açıkcası birazda şanssızdim.

Bu arada 90. Dakikada gol yeme alışkanlığımı devam ettirdim ve son maçta kornerden gol yiyerek macı verdim.

Valla bu gece çok eğlendim bazen sinir olmuş olsamda bu forumda bana göre en iyileriyle oynadım herkese tessekkur ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 24 Aralık 2011; 6:06:03 >
  • quote:

Ekrem ilede oynadık 5 mac 3 macı o kazandı birini ben biride berabere bitti.

Her zaman ki gibi yine çok iyidin moruk fakat ben açıkcası birazda şanssızdim.

Bu arada 90. Dakikada gol yeme alışkanlığımı devam ettirdim ve son maçta kornerden gol yiyerek macı verdim.

Valla bu gece çok eğlendim bazen sinir olmuş olsamda bu forumda bana göre en iyileriyle oynadım herkese tessekkur ediyorum.

Moruk aynen bu oyun adamı deli eder maçlar çok keyifli o ayrıda gerçekten sende şans yoktu baya bir topun direkten döndü , direği yalayan şutlat felan her allahın maçı mutlaka top direklerde. Benim son maç ilk golüm neydi öyle ne kadar saçma bir goldü ya vuruyorum direğe çarpıyor boş kale tekrar vuruyor yine direk yine vuruyor oda zor girdi bu oyun adamı çıldırtır. neyse iyi geceler dostum zaman zaman atalım maç

• quote:

Arda'yı 2 maçtada yendim ben.
    3-1 ve 2-1 olaraktan.
    Daha sonra bedava olan Fifa okuluma kayıt olmaya karar verdi.
    Bundan sonra kendisiyle özel olarak ilgileneceğim.

Şanışer Fifa okuluna beni alamadın, hiç yazmamışsın ama 2 maçta beni hiç yenemedin
    İlk maç 1-1. İkinci maçı 2-1 kazandım.
    Akşamki maçlar süperdi arkadaşlar.
    Ancak ben yensemde yenilsemde bu bağlantılardan çok şikayetçiyim. Single gibi oynamak istiyorum onlineda.
    Bir pas geç gitsin ayar oluyorum. Konsantrasyonumu bozuyor.
    Birde yine ve yine kafa gollerine uyuzum:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excadow -- 24 Aralık 2011; 10:48:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: excadow

quote:

Arda'yı 2 maçtada yendim ben.
    3-1 ve 2-1 olaraktan.
    Daha sonra bedava olan Fifa okuluma kayıt olmaya karar verdi.
    Bundan sonra kendisiyle özel olarak ilgileneceğim.

Şanışer Fifa okuluna beni alamadın, hiç yazmamışsın ama 2 maçta beni hiç yenemedin
    İlk maç 1-1. İkinci maçı 2-1 kazandım.
    Akşamki maçlar süperdi arkadaşlar.
    Ancak ben yensemde yenilsemde bu bağlantılardan çok şikayetçiyim. Single gibi oynamak istiyorum onlineda.
    Bir pas geç gitsin ayar oluyorum. Konsantrasyonumu bozuyor.
    Birde yine ve yine kafa gollerine uyuzum:))

Evet hocam kusura bakma unutmuşum tebrik ederim senide.
    Sana karşıda iyi oynadığımı düşünüyorum fakat Barça ile oynayamadım.Savunması gerçekten rezalet hele stoperler çok ağır Ronaldo'ya yetişemiyorlar.Bende düşündüm diğer rakiplerde beni indirebilir en iyisi Milan'a geçelim biz.
    Arda ve Sencer'e karşı Milan'ı aldım ve sonuçlar ortada.
    Seninle Milan'ı alarak tekrar yapmak isterim.

Birde ben eskisi gibi Fifa oynamıyorum zaten H2H'de yaptığım maç sayısını bakabilirsiniz hep daha önceden gelme Fifa bilgimle oynuyorum bu bile başarıdır benim için.

• Dün akşam herkes birbirini yenmiş anlaşılan..

Güzel güzel , böyle FIFA'cılarla oynamak iyi oluyor.

Bana fevri hareketlerimden dolayı kızmayın arkadaşlar , ben çok hırslı bir insanım. Kaybetmeyi hiç sevmem , dolayısıyla kaybedince sinirlerim tepeme çıkıyor. Ama 5 dakika sonra hep geçer..

Bu arada eko senle bir ara yapalım , bakalım ne kadar gelişmişsin..
  • quote:

Yine 2-2 yine 90 da gol yedim

Banada 90da gol attin ona bakarsan

Ben PSN'deyim maç yapmak isteyen varsa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrés Iniesta

quote:

Yine 2-2 yine 90 da gol yedim

Banada 90da gol attin ona bakarsan

Ben PSN'deyim maç yapmak isteyen varsa :)

Bir kerede biz atalım dimi.

Bu gece var mı online olabilecek ?
  • Bu aksam yapalim mi yine turnuva gibi bisey ???
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.