Şimdi Ara

FIFA 12 - Düello ve Muhabbet (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
2
Favori
14.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bundan sonra düello ve muhabbet tarzı konuları FIFA 12 - ANA KONU başlığından değilde buradan yapıyoruz. Ana konu'dan sadece sorunlar ve çözümleri olsun diye düşünüldü.Burada tarafımdan ufak çaplı turnuvalarda düzenlenebilir. Belkide Adminlerimizden koparabilirsem , DONANIMHABER Kupasını düzenleriz. 1.'ye DH fincan'ı hediye ederiz. Söz vermiyorum , yalan olmasın.

Not : Rds (Admin) 'in tavsiyesi üzerine açılmıştır.

KURALLAR

1 - Kavga ve tartışmalara kesinlikle izin verilmeyecektir. Herkes yendiğinde şaka amaçlı takılabilir , yenilen tebrik etmeyi bilecek ve yenen maçlar için teşekkür etmeyi bilecektir.

2 - Her üyenin birbiriyle 1 maç hakkı vardır. 2. defa yaptığı maç sayılmayacaktır. Aynı üyelerin birbiriyle maç yapması için en az 1 gün geçmesi gerekmektedir. (Tabii aranızda istediğiniz kadar maç yapabilirsiniz , buraya yazacağınız 1 maç olmalı ve en az 1 gün arayla oynanmalı.)

3- Tactical Defending sistemiyle oynanacaktır.

4 - Eklenebilir (Her hakkı saklıdır. )

FIFA 12 - Düello ve Muhabbet (ANA KONU)

Oyuncular

PUAN DURUMU

PSN : Senceru -------------------- 39 Puan + 10 Lig Title
    PSN : SemolicK-TR --------------- 18 Puan
    PSN : Pato-V ---------------------- 10 Puan
    PSN : kayira ---------------------- 9 Puan
    PSN : Esthell_ --------------------- 7 Puan
    PSN : Fatal1ty_serdar ------------ 6 Puan
    PSN : Magnesiumx ---------------- 4 Puan
    PSN : elninomert ------------------ 3 Puan
    PSN : sedative-effect ------------- 3 Puan
    PSN : Nacizane -------------------- 3 Puan
    PSN : quanchbjk02 ------------- -- 3 Puan
    PSN : xsafak ---------------------- 1 Puan
    PSN : kereminho ----------------- 1 Puan
    PSN : Dimensions34 ------------- 1 Puan
    PSN : BLACKTOWER_1981 ------ 1 Puan
    PSN : memortally ---------------- 1 Puan
    PSN : kerem787 ----------------- 0 Puan
    PSN : mersef --------------------- 0 Puan

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Güzel konu ayrıca düello davetlerinden sonra skorlarda yazılsın. Kim kime meydan okudu ve sonuç ne oldu şeklinde.

Evet şimdi yan bakanlar gelsin bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Güzel konu ayrıca düello davetlerinden sonra skorlarda yazılsın. Kim kime meydan okudu ve sonuç ne oldu şeklinde.

Evet şimdi yan bakanlar gelsin bakalım

Aynen maçların skorlarınıda yazın arkadaşlar oynadıktan sonra..
  • güzel düşünmüşsün , en azından artık laf yapmazlar bide inceden inceden laf sokmalar yokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnesium -- 14 Kasım 2011; 19:58:07 >
  • Bugun musaitsen atalim bir mac Senceru?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanerGundogdu

Bugun musaitsen atalim bir mac Senceru?

Konunun ilk maçı benle heralde..

H2H'teyim şuanda. 15.Dakika'da maç , bitince online ol yapalım.. 10 dakikaya biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Orijinalden alıntı: CanerGundogdu

Bugun musaitsen atalim bir mac Senceru?

Konunun ilk maçı benle heralde..

H2H'teyim şuanda. 15.Dakika'da maç , bitince online ol yapalım.. 10 dakikaya biter.

Sonrada benle , geliyorum rövanşa

• Tamam hocam hangi PSN adresinizi kullaniyorsaniz ekleyin beni...İddaam yok maksat ilk maci yapalim.PSN deyim.
  • Güzel konu olmuş valla lazımdı böyle bişey çünkü orası iyice uçmuş dediğiniz gbii hep muhabbet :) berkagul arkadaşlar PSN ekleyebilirsiniz... Senceru ben de ekli zaten ama maç yapmak kısmet olmadı daha gerçi div 4 üm çaylak sayılırız ama isteyen olursa seve seve maç yapabilirz , skordan ziyade maçtan zevk almak isteyen güzel oynadığını düşünen arkadaşlar tercihimdir :) herkese fifalı günler görüşmek üzere
  • Güzel konu şu vizeler bi aradan çıksın
  • Yalnız bunun bir oyun bir eğlence olduğu unutulmadan yapılsın bu düello lar. Ortada kaybedicek veya kazanıcak bir şey yok yalnızca eğleniyoruz arkadaşlar. Fairplay herşeyden önce gelir

EDİT: Hatta eğer mümkünse ilk başlıkta bir istatistik tutulsun kim kaç duello ya girdi kaç tanesini kazandı gibi bir rank sistemi yapılabilir ve bana kalırsa düello tek maç üzerinden oynanır bunun rövanşı olmaz bu durumda yenilen kişi aynı rakibe tekrar meydan okumak için 1 hafta beklesin. 2-3-4. maçlara aynı gün gitmek olayın kimyasını bozucaktır diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 14 Kasım 2011; 20:15:51 >
  • Hemen simdi duello yapalim sonuc pasalar gibi burda aciklansin ekleyin beni HODRi MEYDAN

Not : bunun bir eglence oyun oldugunun farkindayim ama beni taniyan arkadaslarim bilir video oyunlarinda meydan okurken en azindan oyun bitene kadar ciddi olmaliyim ki maclar cetin gecsin iddali olunca baska oynanir maclar yoksa bende cirkeflik fair play disi hicbirsey olmaz tamamen egleniyoruz ama dedigim gibi mac bitinceye kadar ciddiyet mactan sonra da makarasini gerekirse yapariz (gerekirse )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliMemo3.5 -- 14 Kasım 2011; 20:13:11 >
  • quote:

Yalnız bunun bir oyun bir eğlence olduğu unutulmadan yapılsın bu düello lar. Ortada kaybedicek veya kazanıcak bir şey yok yalnızca eğleniyoruz arkadaşlar. Fairplay herşeyden önce gelir

Bu çok önemli.

Kavga ve tartışmalara kesinlikle izin verilmeyecektir.

Herkes yendiğinde şaka amaçlı takılabilir , yenilen tebrik etmeyi bilecek. Yenen maçlar için teşekkür etmeyi bilecek.

Bu kuralı unutmayalım..
  • quote:

quote:

Yalnız bunun bir oyun bir eğlence olduğu unutulmadan yapılsın bu düello lar. Ortada kaybedicek veya kazanıcak bir şey yok yalnızca eğleniyoruz arkadaşlar. Fairplay herşeyden önce gelir

Bu çok önemli.

Kavga ve tartışmalara kesinlikle izin verilmeyecektir.

Herkes yendiğinde şaka amaçlı takılabilir , yenilen tebrik etmeyi bilecek. Yenen maçlar için teşekkür etmeyi bilecek.

Bu kuralı unutmayalım..

EDİT: Hatta eğer mümkünse ilk başlıkta bir istatistik tutulsun kim kaç duello ya girdi kaç tanesini kazandı gibi bir rank sistemi yapılabilir ve bana kalırsa düello tek maç üzerinden oynanır bunun rövanşı olmaz bu durumda yenilen kişi aynı rakibe tekrar meydan okumak için 1 hafta beklesin. 2-3-4. maçlara aynı gün gitmek olayın kimyasını bozucaktır diye düşünüyorum

• quote:

Sen çok mantıklı şeyler söylüyorsun ekrem..

Bunun bir istatistiğini tutalım bencede. Herkes düellosunu buradan bildirsin. Rakipler anlaşsın , maç sonuçları söylensin. Herkesin Yaptığı Maç , Galibiyeti , Mağlubiyeti , Beraberliği yazılsın.

• quote:

Arkadaşlar Merhaba ,

Bundan sonra düello ve muhabbet tarzı konuları FIFA 12 - ANA KONU başlığından değilde buradan yapıyoruz. Ana konu'dan sadece sorunlar ve çözümleri olsun diye düşünüldü..

Burada tarafımdan ufak çaplı turnuvalarda düzenlenebilir. Fast Cup (Yani 1 saatte biten turnuvalar)

Belkide Adminlerimizden koparabilirsem , DONANIMHABER Kupasını düzenleriz. 1.'ye DH fincan'ı hediye ederiz. Söz vermiyorum , yalan olmasın.

ÖNEMLİ KURAL : Kavga ve tartışmalara kesinlikle izin verilmeyecektir.Herkes yendiğinde şaka amaçlı takılabilir , yenilen tebrik etmeyi bilecek. Yenen maçlar için teşekkür etmeyi bilecek.

Yanlış anlama ama tartışmayacak kısmını değiştirsen iyi olur tartışma kötü birşey değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 14 Kasım 2011; 20:22:08 >

• konu güzel düşünülmüş
  • kardeşlik kuran var mı ?
  • Fifa acik bekliyorum kramponlarina guvenenler beri gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliMemo3.5 -- 14 Kasım 2011; 20:33:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

Arkadaşlar Merhaba ,

Bundan sonra düello ve muhabbet tarzı konuları FIFA 12 - ANA KONU başlığından değilde buradan yapıyoruz. Ana konu'dan sadece sorunlar ve çözümleri olsun diye düşünüldü..

Burada tarafımdan ufak çaplı turnuvalarda düzenlenebilir. Fast Cup (Yani 1 saatte biten turnuvalar)

Belkide Adminlerimizden koparabilirsem , DONANIMHABER Kupasını düzenleriz. 1.'ye DH fincan'ı hediye ederiz. Söz vermiyorum , yalan olmasın.

ÖNEMLİ KURAL : Kavga ve tartışmalara kesinlikle izin verilmeyecektir.Herkes yendiğinde şaka amaçlı takılabilir , yenilen tebrik etmeyi bilecek. Yenen maçlar için teşekkür etmeyi bilecek.

Yanlış anlama ama tartışmayacak kısmını değiştirsen iyi olur tartışma kötü birşey değildir

Tartışmayı bilmiyoruz biz maalesef. İşin cılkını çıkarıyoruz. Ondan kötü yönlü tartışma olmazsa daha iyi..

Tartışma mesajlarını şikayet edelim lütfen.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.