Şimdi Ara

FIFA 12 de Division Kaçtasınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
1
Favori
5.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben division 6 dayım oyunun zorluk seviyesi beya arttı.

peki fifa12 kardeşlikleri division kaçta?

• division 5 e yükseldim az önce....

yanlız oyunda hatamı var gizli lagmı var anlamadım....ronney gibi adam bom boş kaleye atamadı vurdu direkten döndü tekrar vurdu top dalga gecer gibi dışarı cıktı....sonra tek atakta adam geldi golünü 40m uzaktan cektigi şutla attı....ilginc olaylar yaşanıyo
  • hocam karşımdaki rakip maç 1-1 ken kaleciyi geçmişti kaleye hafiftempo koşarak gidiyor tam çizgiyi geçirgen kaleci yetişti ve o maç 2-1 kazandım:) çok ilginç olaylar var
  • Division 7'deyim. 2 gün önce ilk üç maçı alarak kesin çıkacağımı düşünüyordum. Dün ise oyun sizin de bahsettiğiniz üzere sapıttı resmen. Herkesten aynı şikayetleri duymak ilginç ve kafaları karıştırıyor. Server ayarları ile mi oynadı acaba EA? Benim tahminim maç hızını normalden slow'a düşürmüşler. Zaten h2h seasons'ta hız seçme yok, bunu sistem kendisi belirliyor. Yalnız slow harbiden çok yavaş kim oynar ki slow'da. Zevk falan kalmıyor uykun geliyor, atacağın pasın yeri belli oluyor adam ayağını mecali yokmuşçasına yavaş yavaş kaldırırken rakip boş adamı alıyor zaten. EA forumlarına düşer yakında bu konu dur bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Division 7'deyim. 2 gün önce ilk üç maçı alarak kesin çıkacağımı düşünüyordum. Dün ise oyun sizin de bahsettiğiniz üzere sapıttı resmen. Herkesten aynı şikayetleri duymak ilginç ve kafaları karıştırıyor. Server ayarları ile mi oynadı acaba EA? Benim tahminim maç hızını normalden slow'a düşürmüşler. Zaten h2h seasons'ta hız seçme yok, bunu sistem kendisi belirliyor. Yalnız slow harbiden çok yavaş kim oynar ki slow'da. Zevk falan kalmıyor uykun geliyor, atacağın pasın yeri belli oluyor adam ayağını mecali yokmuşçasına yavaş yavaş kaldırırken rakip boş adamı alıyor zaten. EA forumlarına düşer yakında bu konu dur bakalım.

ben slow da oynuyorum gayet güzel

• Ben division 8'deyim, defans olayı beni çıldırtıyor. Manuel olma olayından bahsetmiyorum, ultra defans bile oynasam defans anlayışı yok oyunda. defansif oynuyorum defans oyuncuları orta sahaya kadar çıkıyor ve rakip bir şekilde arkaya sarkıyor. Taktik sistemini hiç ama hiç beğenmedim fifa12'nin. Yani öne geçtim, bi 30 dakika kapanayım diye bir şey yok oyunda. Defans yüzünden oyundan soğudum, oynayasım gelmiyor. Artı olarak oyunda saçma sapan bir kursör sistemi var, seçmek istediğim adama geçmiyor kursör, rakip orta sahadan hızla geliyor, kursör orta sahada rakibe yakın olan adama değil, defanstaki adama geçiyor. Mecburen defanstaki adamla rakibe girince, defansta boşluklar oluşuyor ve içeri sızıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: YouuRoocK

quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Division 7'deyim. 2 gün önce ilk üç maçı alarak kesin çıkacağımı düşünüyordum. Dün ise oyun sizin de bahsettiğiniz üzere sapıttı resmen. Herkesten aynı şikayetleri duymak ilginç ve kafaları karıştırıyor. Server ayarları ile mi oynadı acaba EA? Benim tahminim maç hızını normalden slow'a düşürmüşler. Zaten h2h seasons'ta hız seçme yok, bunu sistem kendisi belirliyor. Yalnız slow harbiden çok yavaş kim oynar ki slow'da. Zevk falan kalmıyor uykun geliyor, atacağın pasın yeri belli oluyor adam ayağını mecali yokmuşçasına yavaş yavaş kaldırırken rakip boş adamı alıyor zaten. EA forumlarına düşer yakında bu konu dur bakalım.

ben slow da oynuyorum gayet güzel

Off line demek istiyorsun sanırım

• 36-9-13 gibi bir istatistikle division 4 e yükseldim.
  • Dün 5 e çıktım, tekrar geri düştüm. Divison 5 de son maçımı kaybetmeseydim ligde kalıyordum. Bazen o kadar saçma goller yiyorum, izah edemem.. Balına bir gol dahi atamıyorum.
  • Maclar harbiden cok asiri yavas. peste menuden hizlandiriyoduk bunda yokmu yolu online oynarken.
  • Ben Pes ten fifaya yeni geçenlerdenim o yüzden fifa cahiliyim şu anda sadece ultimate team oynuyorum. Bu division dediğiniz nerdedir online lig gibi bir şey mi? Bir de oyunun modlarının (ultimate team,be a pro, virtual, vs) açıklaması olan bir link var mı ? İngilizce veya türkçe farketmez.
  • Division 6 dayım.. her seferinde 12 puanda 13 puanda kalmaktan bıktım. 3 sezonum bitti, 4 'ü oynuyorum 2 kere oyun koptu, fakat bende birt hata olmadığını kesinlikle bildiğim halde 2 mağşubiyet verdi, herifin birine nerdeyse bu yeteneksizliğimle fifa 12 öğrettim, hocam 88'de 40 metreden vurdu top 5km hızla valdesin elleri altında gol oldu ... ya joystick kırılacak ya tv dedim .. sinirimi nerden çıkaracağımı şaşırdım
    evet olaylar güzel, maç içinde yaşananlarda güzel ama çok büyük istisnalar hariç her top ya direkte ya kalecide olmamalı, bide kaçırmaya başlayınca kesin 1 tane yiyorsun, maçta öyle bitiyor...
    division 6 - 4.maç 0-0-4

• bgn benim başıma şöyle bir şey geldi.top bendeyken oyun çok akıcı ama rakibe geçince takıla takıla..ama sanki adam takılarak oynamaya alışmış ben ne oldugunu anlamadan boşa adam kaçırıyor dayanamadım çıktım oyundan hep böyle kazanıyor heralde maçları :)
  • geçen gün division 7 deyken son maçım ve yenersem bir üst lige çıkıyorum. dakika 60 ta salladım bi tane 1-0 öne geçtim. sonra anadolu takımı gibi kapandım falan acayip zevkli maç oldu. En son dakka 90'da penaltı yaptım. yanlışlıkla kareye astım atak yapınca ceza sahası içinde penaltı oldu.

Yahu bu ne heyecandır. dakka 90.. kurtarırsam bi üst ligdeyim.. walla ayağa kalktım beklemedeyim. sonra adam topa vurdu bende uçtum... köşeyi doğru tahmin etmeme rağmen yedim golü..

Ama gerçekten heyeceanlıydı. bu lig sistemi çok hoşuma gitti. en azında bi amacı oluyor insanın.
  • Division 5'teyim 2 gündür hiç oynamadım oyunu.En son oynadığımda kafayı yemek üzereydim.4 maç yaptım division 5'te 3 beraberlik 1 mağlubiyet aldım 2 maçta son dakikada berabere kalınca çıldırdım.Son maçımda boş kaleye gölü atamadım bir atak sonra adam gelip saçma sapan bir penaltı kazandı.Konsantre falan kalmadı haliyle.Penaltıyı yedim sonra arka arkaya 2 gol daha yedim.Artık maç koptu çeviremem diye düşündüm.İlk yarı biterken bir gol atıp umutlandım.İkinci devre atak yapsam da sonuca ulaşamıyordum derken arka arkaya 2 gol bulup eşitliği sağladım.Gel gör ki son dakikada yine saçma sapan bir gol yedim tabi akabinde kafayı da yemek üzereydim

• division 8'teyim ama defans olayı gercek bir muamma çok kötü oyunu bilmeyen adamlardan gol yiyoruz ! 4 yıldızlı takımlardan santos'la 1 kere oynayın derim neymar müthiş ::)
  • Division 4teyim ama çok bundan öteye gidemem heralde 4 5 arası benim seviyem gibi gözüküyor
  • Division 1
  • ben daha hiç oynamadım bunu..head to head den farkı nedir arkadaşlar?
  • 8 bıle zorluyor 5-6 da olanlar nasıl gelıyor rakip mı sansa kolay gelıyor cok mu ıyı oynuyorlar veya nedir anlamadım division 5de olan arkasımı 4macın 3unde yenıyorum ama division 8de kazandım dedıgım mac bı sekılde ya beraberlık ya maglubıyetle bıtıyor acaba oyunu yenı alanlar oldugundan tam oturmadımı divisionlar

quote:

Orijinalden alıntı: geronimoayh

ben daha hiç oynamadım bunu..head to head den farkı nedir arkadaşlar?

head to head fifa11de olan amacsız onlıne modudur. fifa12 ile beraber head to head seasons geldi kazandıkca 3 puan beraberlıkte 1 puan alıp lig cıkmak ıcın gereklı mac puanını(14puanı 10macta .. gibi) toplamaya ve 10.ligden 1i lige cıkamaya calısıyorsun ve 7-10gun araylada her ligin kendı onlıne kupa macları oluyor ceyrek fınal yarı fınal ,fınal seklınde onlıne kupa kazanmaya calısyorsun buda senın bılgılerıne kupa sahıbı basarısı division 7-8 vs gıbı yansıyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.