Şimdi Ara

Fifa 12'de buton ayarlarını nasıl yapacaz arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar oyunu kurdum bir sorun yok ama klavyeye göre nasıl ayarlayacağız

Menusu çok karısık bir türlü ayarlayamadım seçip butonu değiştiremiyorum?

Nasıl yapılacak

• PM
  • kardeşim ne pm atıyon yazsana buraya. nasıl bi nesil bu ya!
  • @evren_us
    Forum dışı bir link olduğundan pm attım artistlik yapmak yerine adam gibi isteseydiniz bir şekilde söylerdim zaten.

İsteyenler için;

http://lmgtfy.com/?q=fifa+12+klavye+ayarlar%C4%B1 5. sayfaya tıklayın orada tuş ayarlarını indirip yönlendirdikleri gibi fıfa12 klasörüne attığınızda istediğiniz ayarlara dönecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Protagonist

@evren_us
    Forum dışı bir link olduğundan pm attım artistlik yapmak yerine adam gibi isteseydiniz bir şekilde söylerdim zaten.

İsteyenler için;

http://lmgtfy.com/?q=fifa+12+klavye+ayarlar%C4%B1 5. sayfaya tıklayın orada tuş ayarlarını indirip yönlendirdikleri gibi fıfa12 klasörüne attığınızda istediğiniz ayarlara dönecektir.

+1yardım edince suç olan ülke : TR :)
  • 3 günden beri delirmek üzereyim elimde genius gamepad var ve sadece şutu adam gibi ayarlayabilidim gerisi karmakarşık fif2011 mis gibiydi klavyeye baka baka ayarlamıştım intette verilen yamaları indirp belgelerim fifa2012 klasorune attım çoğu yamalardan sonra oyun hata verdi açılmadı kendi fifa2011 deki belgelerimi kopyladım fifa2012 ye sonuç yine hüsran yine tutmadı delirmeme az kaldı oynu daha oynayamadım adam gibi ea sporstun amacı ne milleti çıldırtmak mı yoksa oynun yanında jostck mi satmak ayarları yapabilen varsa bana yardımcı olabılırse sevınırım tesekkurler.fotoda herşey ortada yanlış olan.
    Mesela şutu 2 de gösteriyor ama benim gamepadde şut 1 de.

• Ve uzun uğraşlar sonunda yaptım sadece ara pasla normal pasın yerini bir türlü değiştiremiyorum 3 günümü aldı allah kahretsin ya
  • Arkadaşlar öncelikle ayarlara giremeyen arkadaşlar için aşağıda kırmıı olarak gozuken yere ya mousela ya da gamepadle asagıya bakan tusla bende 1 numaraya basarak girebilirsniz

Daha sonra bendeki ayarlar şu şekilde

Eski sisteme göre açıklıyorum

1.şut
    2.ara pas kaleci açma
    3.aşırtma ,kayma
    4.normal pas
    5.koşma
    6.adam değiştirme

Bende yukarıda 2 tuş var sadece eğer kısa pasla ara pasını değiştirmeyi başarırsam bu ayarları bozmadan onlarıda vericem elimdeki çakma gamepadde şu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koala85 -- 2 Ekim 2011; 0:25:14 >
  • Elimdeki alet bu

• bende de logitechin dandik bi kumandası var sizin ekrandaki gibi oyunda bir türlü çıkmadı konfigurasyon kısmı sadece klavye için var ve klavyeden oynamak istemiyorum açıkçası

modelim logitech precission
  • Eğer aşağıya mouse ya da klavyeyle girersen otomnatik olarak klavye ayarı çıkıyor sizin joystıckten bır tusa gırmenız lazım zaten oraya gırınce uyarı verıyor eger jostckle oynyacaksnız onunla gırmenız lazım ayarlar bolumune dıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.