Şimdi Ara

FIFA 12 (ANA KONU) UEFA Euro 2012 DLC (ÇIKTI) (757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.857
Cevap
15
Favori
564.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Ozitech hocam controllerı nasıl tanıtacağımı biliyorum, offline olarak oynuyorum orada sorun yok multide oynayamadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ytn82 -- 6 Şubat 2012; 15:11:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

quote:

Orijinalden alıntı: ytn82

konu içerisinde aramaya çalıştım ancak site hata verdi o yüzden daha önce sorulmuş ise kusura bakmayın,

Fifa 12de iki kişi yanyana multiplayer nasıl oynanıyor? ikinci controllerı bir türlü tanıtamıyorum, sadece tek başına mı oynanıyor multi? arkadaşımla yanyana iki controllerla oynayamadık bitürlü... Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Selamlar

sımdı oncelıkle multıplayer olarak 2 kısı aynı takımda nasıl oynıycaksınız onu anlatıyım;

oncelıkle onlıne games > custom games > hed to head secın.
    ordan rakıp bulun.
    sonra takımı secme ekranında 2. kişi üçgen tusuna 1 kez bassın, sısın takım adı altında Guest:1 olacak
    ondan sonra maca baslayabılırsınız

aradığım cevap buydu çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

fifa 12 pc de yine hayal kırıklıgı :( konsoldan yine aşşagıda oynanışta

PC-Konsol farkı diye bir şey kalmadı artık. Hem PC'de, hem de PS3'de aynı performansta oynanıyor. Denedim, kesin bilgidir.

pes 6 dan sonra. fifa 2007 yle basladım 5 senedir xbox da fifa oynuorm. pc ye bu sene gecmek zorunda kaldım malsef. bilmiorum dediginz dogru dur ama bana aynıymıs gibi gelmior.
    saha daha kücük pc de ve daha kısıtlı hissediorum kendimi özgür deilmişim gibi, oyun akmıor sanki.
    neyse cogunuzu ekledim originden arkadaslar. biraz alışaym pc de turnuvalar falan oluorsa yapmak isterm.

Alışırsınız.

• There was a problem getting your online information gibi aptal bir sorunla karsilasiyorum h2h oynamak istedigimde.
  • beyler lig ayarlayin yapalim bi turnuva
    psn:kelto3
  • arkadaşlar bişey sorucam. Fifa da sadece online kodu başkasının psn hesabını alarak kullanabilirmyz. Yani oyun cd olarak var.
  • Online yine coktu galiba, hsezon yapamiyorum.

Ya su ea ilk once serverlarini bir duzeltsin kardesim. Surekli ayni sorunlar. Milyonlarca oyun satiyorlar, futbol oyunu olarak tekeli de sizde eee? Bu ne la?:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu transfer güncellemesi ne zaman gelicek ?
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır FİFA 12 oynamıyordum da oyun ne hale gelmiş yaw böyle.Serverler rezil H2H oynayim dedim 20 denemede 1 giriyo oyuna.Bir de bişey dikkatimi çekti.Millet acaip çirkefliğe vurmaya başlamış işi.Oyunun başında ve aralarda X'e bamayıp videoları izlemeler , fauller , öne geçince geri pas yapıp top sektirmeler....Anlamadım gitti ne oldu bu oyuna :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since1903 -- 7 Şubat 2012; 2:12:30 >
  • Beyler dmz açık, portlar açık ama 8-10 denemeden sonra oyuna girebiliyorum. Sürekli connection lost hatası alıyorum ve maça bağlanamıyor. Nedir bunu çözümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAliTR

Online yine coktu galiba, hsezon yapamiyorum.

Ya su ea ilk once serverlarini bir duzeltsin kardesim. Surekli ayni sorunlar. Milyonlarca oyun satiyorlar, futbol oyunu olarak tekeli de sizde eee? Bu ne la?:)

Futbol tekeli diye bir şey söz konusu değil. PES gibi çok güçlü bir rakibi var ve online olarak oynanabilirliği daha kaliteli PES'in. Koskoca EA hala kıvıramadı şu online işini. Crysis 2 serverlarındaki rezilliğin biri bin para. Kaç para verip oyun alıyoruz, rezil bir hizmetle karşılaşıyoruz. Download edip, senaryo modunu oynamak ve silmek daha cazip gelmeye başladı. Sahte keyler ile iki ay çatır çatır oynadı herkes Crysis 2'yi, hatta sıkıldı bile. EA'ın politikaları ve uygulamaları çok yanlış. Müşteriyi mağdur edip, sonra da korsan diye ağlamasınlar hiç konferanslarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır FİFA 12 oynamıyordum da oyun ne hale gelmiş yaw böyle.Serverler rezil H2H oynayim dedim 20 denemede 1 giriyo oyuna.Bir de bişey dikkatimi çekti.Millet acaip çirkefliğe vurmaya başlamış işi.Oyunun başında ve aralarda X'e bamayıp videoları izlemeler , fauller , öne geçince geri pas yapıp top sektirmeler....Anlamadım gitti ne oldu bu oyuna :S

maalesef dostum öyle geçenlerde aynı şey benimde başıma geldi
  • arkadaşlar bir bilenden rica ediyorum lütfen biri bana anlatsın ortasahada ve rakip alanda sıkı pres olayını.

team contain olayını kullanan ve bilen biri olarak defans olayını yaptığıma inanıyorum ama öle adamlar varki orta sahayı geçmeyi bıraktım pas bile yapmama vakit bırakmıyorlar adamların oyuncuları sanki benim oyuncularla yapışık oynuyor.

BİRİ BANA ANLATSIN LÜTFEN RİCA EDİYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

arkadaşlar bir bilenden rica ediyorum lütfen biri bana anlatsın ortasahada ve rakip alanda sıkı pres olayını.

team contain olayını kullanan ve bilen biri olarak defans olayını yaptığıma inanıyorum ama öle adamlar varki orta sahayı geçmeyi bıraktım pas bile yapmama vakit bırakmıyorlar adamların oyuncuları sanki benim oyuncularla yapışık oynuyor.

valla kardeşim o çok zor ama bende osaydığın butun yetenekler var. rakibime top oynatmıyorum adam benden daha iyi pas evr organize oynuyor ama ben oynatmıyorum ama çok zor kardeşim tamamen manuel oynatman lazım adamları ve üzerine geldiğinde tam ozaman adamı otamatiğe al bu sistemi birtek ben uyguluyorum bi türkle oynuyordum onun kadrosu benimkinden 10 kat daha güçlüydü adamda c.ronaldo ve messi olmasına rağmen benim adamlara takılıyor...

• quote:

Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır FİFA 12 oynamıyordum da oyun ne hale gelmiş yaw böyle.Serverler rezil H2H oynayim dedim 20 denemede 1 giriyo oyuna.Bir de bişey dikkatimi çekti.Millet acaip çirkefliğe vurmaya başlamış işi.Oyunun başında ve aralarda X'e bamayıp videoları izlemeler , fauller , öne geçince geri pas yapıp top sektirmeler....Anlamadım gitti ne oldu bu oyuna :S

benimde benzer bazı şikayetlerim var.
    *) burda "oynicam" "her akşam oynuyorum" diyen 10'a yakın arkadaşı ekledim, daha henüz tek bir oyun bile oynayamadık, aralarında 10-15 gündür, bir aydır vb. online olmayanlar var.
    *) online rakip bulmak çok zaman alıyor.
    *) iki defa oyunu yarım bırakmak zorunda kaldım, eleman bütün replayleri izliyor, sinirlerim bozuldu.
    *) oyun en çok senin kadar bilen birisiyle karşılaşınca çekişmeli ve eğlenceli oluyor.

ben az biliyorum, az bilen ve en azından 2 akşamda bir oynayan evli, aile sahibi insanlar ekleyebilir =) diğer arkadaşları ilk fırsatta silicem;
    psn: morishgs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidian -- 7 Şubat 2012; 15:27:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sorterking

quote:

arkadaşlar bir bilenden rica ediyorum lütfen biri bana anlatsın ortasahada ve rakip alanda sıkı pres olayını.

valla kardeşim o çok zor ama bende osaydığın butun yetenekler var. rakibime top oynatmıyorum adam benden daha iyi pas evr organize oynuyor ama ben oynatmıyorum ama çok zor kardeşim tamamen manuel oynatman lazım adamları ve üzerine geldiğinde tam ozaman adamı otamatiğe al bu sistemi birtek ben uyguluyorum bi türkle oynuyordum onun kadrosu benimkinden 10 kat daha güçlüydü adamda c.ronaldo ve messi olmasına rağmen benim adamlara takılıyor...

iyi güzelde buna karşı alınabilecek bir önlem varmı?

ben genelde pres barını en aşağı çekip rakibi defansta beklemeye alıyorum ama bu seferde bütün oyun boyunca adam atak yapıyor gol atamıyor ama cok sıkıcı bir oyun çıkıyor ortaya, aksine bende full pres dayalı bir oyun yapsam o zamanda kaybediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimbilmez -- 7 Şubat 2012; 15:32:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilidian

quote:

*) burda "oynicam" "her akşam oynuyorum" diyen 10'a yakın arkadaşı ekledim, daha henüz tek bir oyun bile oynayamadık, aralarında 10-15 gündür, bir aydır vb. online olmayanlar var.
    *) iki defa oyunu yarım bırakmak zorunda kaldım, eleman bütün replayleri izliyor, sinirlerim bozuldu.
    *) oyun en çok senin kadar bilen birisiyle karşılaşınca çekişmeli ve eğlenceli oluyor.

ben az biliyorum, az bilen ve en azından 2 akşamda bir oynayan evli, aile sahibi insanlar ekleyebilir =) diğer arkadaşları ilk fırsatta silicem;

ben ekleyebilirim cok iyi oynayıp oynamadığım konusuna gelince buna ben değil rakibimin karar vermesinden yanayım.ben çok iyi oynuyorum demek biraz ukalalık birazda kendinin bilmezlik bence.

bu akşam burocker86 nikli bir arkadaş var onunla birlikte seni eklerim bakalım iyimiyim kötümüyüm bende görücem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimbilmez -- 7 Şubat 2012; 15:51:01 >

• quote:

quote:

quote:

ben ekleyebilirim cok iyi oynayıp oynamadığım konusuna gelince buna ben değil rakibimin karar vermesinden yanayım.ben çok iyi oynuyorum demek biraz ukalalık birazda kendinin bilmezlik bence.

bu akşam burocker86 nikli bir arkadaş var onunla birlikte seni eklerim bakalım iyimiyim kötümüyüm bende görücem.

o zaman akşam yapıyoruz =)

edit: Kota bilgimi ve online süremi test ede ede şu sonuca vardım, fifa12 de 1 saat online ile ortalama 50 mb gidiyor.. çok yüksek bence.. Wow gibi oyunları 6 saat non-stop oynasan 50 mb gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidian -- 7 Şubat 2012; 17:23:03 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

o zaman akşam yapıyoruz =)

edit: Kota bilgimi ve online süremi test ede ede şu sonuca vardım, fifa12 de 1 saat online ile ortalama 50 mb gidiyor.. çok yüksek bence.. Wow gibi oyunları 6 saat non-stop oynasan 50 mb gidiyor.

Bugün 22:00den sonra kesin olarak fifadayım.Belki daha öncede olabilir.(Seksenler diye bir dizi var.O ne zaman biterse artık :)Dün akşamda ordaydım.Fifa serverları dün gece biraz sorunluydu.Selim hocam kesin yapalım bugün.Psnim imzamda yazıyor.

@ilidian
    Hocam evli değilim ama 25 yaşındayım.Sözümün eriyimdir.Zaten şu an online olarak 2 oyun oynuyorum.Fifa 12 ve mortal kombat .Ekleyebilirsiniz.O kadar iyi oynadığımı iddia etmiyorum ama fena da değilim.

• 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.