Şimdi Ara

FIFA 12 (ANA KONU) UEFA Euro 2012 DLC (ÇIKTI) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.857
Cevap
15
Favori
564.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blacktower35

quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Oyuncular daha aktif olsun, bosa kaçsınlar. Şutlar geliştirilsin. Havadan atılan paslarda ve verkaclarda savunma daha zekice davransın, bakmasın öyle trene bakar gibi. Bazı oyuncular sadece hızlı koşarak calım atabilsin, ben hiç beceremiyorum o Skill Move'lari, 1-2 tane anca kullanıyorum. Arka direğe açılan ortalarda savunma çaresiz kalmasın. Pas sisteminin ufak tefek de olsa problemleri var, çok önemli değil ama düzeltilirse iyi olur. Kaleciler zor toplarda aslan kesilirken, yanlarindan yuvarlanarak gecen toplarda savunmasiz kalmasınlar. Bazen oyunda asiri bir karmasa oluyor, buna da çözüm bulunmalı. Oyuncu yüzleri geliştirilmeli, çimler de geliştirilmeli. Aklıma gelenler bunlar, FİFA 11 mükemmele yakın bir oyundu, bunlar da yapılırsa mükemmel olur.

Katılıyorum..

Anlatması zor ama, birine Lob Pass attıgında, yani /O/ ya da /B/ tuslarıyla pas attıgında kontrol etmeden gelisine pas atmaya kalkarsan hep kısa dusuyor, 3 metre yanındaki adama pas atamıyorsun bu sekilde. Bu da duzeltilir umarım.

• L1+le atılan paslarda bazen gerçekte imkansz olan paslar adama tak diye gidiyor,buna bi sınırlama gelmeli.
    Kornerlerde defans fazla müdahale etmiyor biraz aktifleştirilmeli
    Şutlar iyileştirilmeli,
    Birde önemli değil ama korner oldugunda yardımcı hakem korner direğinin orda göstermiyor bu halletseler yeter.
    Şimdilik aklıma gelen bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRL11

L1+le atılan paslarda bazen gerçekte imkansz olan paslar adama tak diye gidiyor,buna bi sınırlama gelmeli.
    Şutlar iyileştirilmeli,
    Birde önemli değil ama korner oldugunda yardımcı hakem korner direğinin orda göstermiyor bu halletseler yeter.

Şutlar iyileştirilmeli

En önemlisi bu.

Ceza sahası dışından gol atamıyorum Ronaldo haricinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuB

quote:

Orijinalden alıntı: KRL11

L1+le atılan paslarda bazen gerçekte imkansz olan paslar adama tak diye gidiyor,buna bi sınırlama gelmeli.
    Şutlar iyileştirilmeli,

Şutlar iyileştirilmeli

En önemlisi bu.

Ceza sahası dışından gol atamıyorum Ronaldo haricinde.

Bunlara artı olarak + ile ceza sahasının köşelerinden çekilen şutları bi halletseler iyi olur bence. O şekilde çektiğim şutların hepsi ya gol oluyor, ya da direkten dönüyor. Aynı şekilde rakiplerden de öyle çok yiyorum. Buna bir çözüm bulmaları lazım.

Birde kapak olarak gene mi Rooney ya. Yeter bıktım valla her sene onun suratını görmekten

• Şutlar çok iyi görünüyor yukarıdaki videoda
  • şutlarda pek bi değişiklik göremedim ben .

Bikere en çok eleştirdigim konu şut atarken , kalecinin üstüne topu vuruyosan overall i 69 bile olsa kalecinin kesin tokatlıyor olması , hafif sagından parmaklarının ucundan falan geçtigini görsek gerçekliğe 1 adım daha yaklaşmış oluruz
  • adamlar şut konusunda hayvani bi değişikliğe gidildiğine dair sağlam bi video hazırlamış.. güzel bi oyun bizi bekliyo :)
  • EA Sports'un daha piyasaya sürülmeyen ama yirmi ödül alarak bir kez daha tartışmasız dünyanın en iyi futbol oyunu olacağını kanıtlayan FIFA 12'nin, uluslararası basın tarafından aldığı övgüleri anlatan bir video hazırlanmış. Oyun için söylenenler ise şunlar:- Bugüne dek yapılmış en iyi futbol oyunu olacak, bu çok net. - The Sun UK- Bu oyunu oynadıktan sonra FIFA 11'e geri dönmeniz imkansız. - IGN- Dünyanın tartışmasız en iyi futbol oyunu olan FIFA, daha da iyi oldu - Gametrailers.com- FIFA 12 futbol oyunları hakkında bildiğiniz her şeyi değiştirecek. - Joypad France
    .
    http://www.merlininkazani.com/FIFA_12ye_yeni_video_yayimlandi-haber-43426p1.html

• Yok mu oyun hakkında bir gelişme arkadaşlar oyun içi video ne zaman gelir acaba
  • eylülde gelicek galiba :P :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

eylülde gelicek galiba :P :)

Daha da varmış ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagoz90

quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

eylülde gelicek galiba :P :)

Daha da varmış ya

• Ya gol olunca kale ağlarından, basket filesi gibi ses çıkmasınDireklerden de şu iğrenç ses çıkmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rinkhal

Ya gol olunca kale ağlarından, basket filesi gibi ses çıkmasınDireklerden de şu iğrenç ses çıkmasın

Daha başka hangi sesler çıkmasın ?

Oyuna tat veren ince unsurları resmen öldürmüşsün dostum.
  • quote:

quote:

Ya gol olunca kale ağlarından, basket filesi gibi ses çıkmasınDireklerden de şu iğrenç ses çıkmasın

Biraz daha gerçekçi olsun böyle çok garip geliyor. Yoksa hiç ses olmasın demiyorum tabi

• 30 Eylül'de çıkıyor oyun
  • quote:

quote:

quote:

Biraz daha gerçekçi olsun böyle çok garip geliyor. Yoksa hiç ses olmasın demiyorum tabi

O insanın içinin yağlarını eriten filelerdeki çınn sesi gerçekte de var ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

30 Eylül'de çıkıyor oyun

Daha 2 koca ay var.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.