Şimdi Ara

FIFA 12 [Ana Konu - Metacritic: 90! Rakipsiz!] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.882
Cevap
4
Favori
105.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FiréLord

Her futbolcununun ronaldo gibi çalım atmasını değiştirmişlerdir diye umuyorum maça başlandımı hemen biri topun üstünde dönüyor

Hahaha doğru ya santraya biz başlıyoruz sanki fark etmiyor.
  • Oyun Türkiye'ye geldiğinde spotçularda ne kadar olur fiyatı tahminen? 120 tl civarı shoptodan geliyor çok fark olmazsa burdan almak istiyorum gider kadıköyden kapar gelirim hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat_60 -- 31 Temmuz 2011; 14:50:23 >
  • arkadaşlar bu sene Türkiye ligi olmayacak kesin demi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HedoTurkoglu -- 31 Temmuz 2011; 15:01:06 >
  • 1e1 Haber'de böyle bir şeyin olmadığını söylediler. PES 2012'de Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor FIFA da ise Spor Toto Süper Lig lisanslı olarak devam edecekmiş. EA Sports'un tüm takımlarla tek tek görüşmesi gibi bir durum yokmuş paket olarak verilmeye devam ediliyormuş.
    Direkt Erdinç İyikul söyledi bunu forumu sık sık takip edenler izlemişlerdir mutlaka o bölümü de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

1e1 Haber'de böyle bir şeyin olmadığını söylediler. PES 2012'de Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor FIFA da ise Spor Toto Süper Lig lisanslı olarak devam edecekmiş. EA Sports'un tüm takımlarla tek tek görüşmesi gibi bir durum yokmuş paket olarak verilmeye devam ediliyormuş.
    Direkt Erdinç İyikul söyledi bunu forumu sık sık takip edenler izlemişlerdir mutlaka o bölümü de.

sağol dostum teşekkürler.O haberi görmedim malesef.Dün bir arkadaşım söyledi işte bu söylentiyi bende bir soruyum dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

1e1 Haber'de böyle bir şeyin olmadığını söylediler. PES 2012'de Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor FIFA da ise Spor Toto Süper Lig lisanslı olarak devam edecekmiş. EA Sports'un tüm takımlarla tek tek görüşmesi gibi bir durum yokmuş paket olarak verilmeye devam ediliyormuş.

Aha sevindirici bir haber.
    Milliyet işkembeden salladı demek yine.
  • Daha önce arkadaşlar da yazmış umarım bu sene animasyonlara ağırlık verirler. Oyuncu değişiklikleri, sakatlıklar vs. gibi durumlara güzel animasyonlar yapmak ea için zor değildir herhalde. Bir de şu maça girişleri biraz daha güzelleştirseler süper olurdu.
  • 11'de abanacaklardı zaten animasyonlara güya, bu oyunda renklendirseler bari maçları.
  • Birşey sorucam

Galatasaray klübü '' EA gel kardeşim sen bütün oyuncularımızı makinene bağla fotograflarını çek.Suratlarını yap.Stadımızı gez stadımızı oyunda yap.''

Diyemez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vüsal

Birşey sorucam

Galatasaray klübü '' EA gel kardeşim sen bütün oyuncularımızı makinene bağla fotograflarını çek.Suratlarını yap.Stadımızı gez stadımızı oyunda yap.''

Diyemez mi?

olur da ea uğraşmaz, uğraşamaz böyle birşeyle. daha dani alves in yüzünü bile fifa 11 de yeni yaptılar kim uğraşır türk takımlarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRNclk777

Maça girerkenki intro çok şık gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeforest

quote:

FIFA 11'deki intronun aynısı

• yılın son 3-4 ayı ayvayı yedik desenize. nasıl yetecek bütçe bütün bu oyunlara; fifa 11, geow3, bf3, mw3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAslAnkara -- 1 Ağustos 2011; 17:53:32 >
  • FIFA harici diğerleri (benim için) çıktığı gün değil daha sonraki aylarda da alınabilecek oyunlar.
    Artık aylara yayıp öyle alacağız.
  • fifa 11i almamıstım bu sene ben de heralde fifayı alacagım galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cole Phelps

quote:

Orijinalden alıntı: Lifeforest

quote:

FIFA 11'deki intronun aynısı

Arsenal ve Chelsea logolarının gözüktüğü ve ayrıldığı kısımı kastetmiştim

• Demo 17 ağustos.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Demo 17 ağustos.

Anaaaam
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Demo 17 ağustos.

Hadi canım dalga geçiyosun 17 Ağustos çok erken değil mi yaaa yanlış bilgi olmasın ?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.