Şimdi Ara

FIFA 12 [Ana Konu - Metacritic: 90! Rakipsiz!] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.882
Cevap
4
Favori
105.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Video tam yazdıklarıma tercüman olmuş
  • Emek Ege in Özgür Buzbaş out

Edit: Verilmiş. Özür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat_60 -- 16 Temmuz 2011; 23:22:07 >
  • Gereksinimleri ben paylaştım zaten?
  • Yeri değil biliyorum ama FIFA 11 online'a yeni başladım henüz ikinci el almıştım oyunu online kodu yoktu o yüzden EA 1 hafta deneme için kod veriyormuş üye oldum Oynamak isteyenler gamertag eklesinler lütfen.
    Gamertag: Elbasan60
  • inanilmaz mutlu oldum EA SPORTS Man.City'ye sponsor olmus...

oyuna City of Manchester stadini eklemisler (yeni adi ETIHAD STADIUM)

Yeni Video:

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=KwgQhjz9v98]
    http://www.mcfc.co.uk/Video/Features/EA-Sports-Fifa-12-featuring-Manchester-City

edit: of of yeni kamera muhtesem

FIFA 12 [Ana Konu - Metacritic: 90! Rakipsiz!]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 18 Temmuz 2011; 17:57:17 >

• Gözün aydın [DMC]
    FİFA 12 E3'nin en iyi spor oyunu ödülünü kazanmış

Yakında yapılacak bir organizasyon varmı yeni gameplaylerin ortaya çıkacağı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vüsal

Gözün aydın [DMC]
    FİFA 12 E3'nin en iyi spor oyunu ödülünü kazanmış

Yakında yapılacak bir organizasyon varmı yeni gameplaylerin ortaya çıkacağı?

Almanyadaki GamesCom Fuarı ağustosta yapılıcak ve büyük ithimal ordan baya birşey görürüz

•  FIFA 12 [Ana Konu - Metacritic: 90! Rakipsiz!]

Rooney'nin saçları siyah çünkü yakın zamanda saç ektirdi.
  • FIFA 12'nin Football Club Özelliğinden Bilgiler

Son dönem içerisinde merakla beklenen oyunların başında gelen FIFA 12'den yeni bilgiler, detaylar, çıkış tarihinin yaklaşmasıyla birlikte gelmeye devam ediyor. Oyunun yapımcılarından Matt Lafreniere, resmi site üzerinden yayınladığı bir yazıyla birlikte FIFA 12'deki yeni sistemleri gün ışığına çıkardı.

Yayınlanan yazıda Matt Lafreniere, "EA Sports Football Club" adındaki yeni sistemin detaylarını açıkladı. Lafreniere'in "Büyük bir fikir" olarak tanımladığı bu sistemle birlikte FIFA'yı oynayan milyonlarca insanın iletişim kurabilmesini, yenilikleri öğrenebilmesini rahatlatacak. Sürekli güncel tutulma sözü verilen EAS FC'nin amacı, FIFA oyuncularına farklı bir sosyal deneyim yaşatmak. Merak ettiyseniz, işte başlıyoruz;

Level Sistemi / Takım Destekleme

Son zamanlarda oyunlarda sıkça karşılaştığımız level sistemi FIFA 12'de de karşımıza çıkıyor. Kariyer modunda yeni oyuncu transfer edildiğinde, Creation Center'da yeni oyuncu yarattığınızda ve tabiki yeni maçları tamamladığınızda XP kazanabilirsiniz.

Kazandığınız XP'lerin FIFA kariyerinize etkisinin yanı sıra hayranı olduğunuz takıma etkisi de bulunuyor. Örneğin, bir Arsenal taraftarısınız diyelim. Oyun içerisinde Arsenal ile olsun veya olmasın, oynayacağınız her maç takımınıza XP kazandıracak. Kazanılan XP, bir lig içerisinde değerlendirilip farklı bir yarışa sunulacak. Genel sıralamaların bulunduğu bu lig her gün sıfırlanacak fakat, puanlar kulüp bilgilerinde kayıt altında kalmaya devam edecek.

Hepinizin aklına "Eee Barcelona, Real Madrid birinci olur hep?" sorusu gelmiştir şimdi. EA Sports bu konuda da farklı bir uygulamaya gitmiş. Takıma gelen XP'ler, o takımın taraftarlarına göre değişiklik gösterecek.

Güncel, çekişmeli bir online serüveni

2010 FIFA WC'daki Challenges sistemini FIFA serisine oturtmak isteyen EA Sports bu yola FIFA 12 ile başlıyor. Hem de bu sefer daha geniş kapsamlı. Bu kısım, FIFA'nın yapımcı ekibi tarafından sürekli güncel tutulacak ve yapılacak maçlar gerçek liglere uygun olarak ayarlanacak. Bu kısımda oyuncular, önceden tanımlanmış takım, kadro, puan durumlarıyla birlikte mücadele verecekler. Tarihi yeniden yazmak ve bunu herkese duyurmak, FIFA 12 ile sizin ellerinizde olacak.

www.bolumsonucanavari.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 20 Temmuz 2011; 8:57:31 >

• Biraz geç olacak ama Fevernova çok hoş toptu, Botanik Park'ta kaybetmiştim benim kuzeninkini 2 gün sonra gittiğimizde bulmuştuk şansa.
  • Benim hep fevernovam olsun istemiştim...
  • Fifa 11'in Wii sürümünde salon futbolu vardı galiba, böyle bir mod eklense güzel olurdu. Fifa Street gibi fantastik maçlar yapardık.
  •  FIFA 12 [Ana Konu - Metacritic: 90! Rakipsiz!]
  •  FIFA 12 [Ana Konu - Metacritic: 90! Rakipsiz!] FIFA 12 [Ana Konu - Metacritic: 90! Rakipsiz!] FIFA 12 [Ana Konu - Metacritic: 90! Rakipsiz!]

• quote:

Orijinalden alıntı: ulasasmadili

Bir kaç seri sonra yaparlar diye tahmnin ediyorum. Diğer oyunlarda Türkçe olmaya başladı. Belki ileriki serilerde bizim için güzel şeyler olur diye ümit ediyorum.

ya tamam oluyor oluyor ama bize olmuyor.biz orjinal takılanlar olarak xbox live türkiyenin büyük oyuncu potansiyelini görmeden aslağa türkçe destekli bir oyun oynayamayacağız.
    Bakın PSN ye Adamllar taa Japonyadan Kabul ettiler bizi.Ama girin psn ye heryer amele kaynıyor.
    neyse o konu başka bi konu.demek istediğim Microsoft Bizi Kabul etmeden bize tr destekli bi oyun gelmez bence yani önce Turkish ismi Xbox live ye konulacak diyorum.

• şu saha kenarındaki tarla gibi boşlukları kaldırsınlar artık.. hiçmi gidip foto çekmez bu adamlar stadlara.. yapmıyorsunuz bari google görsellerden bakın arkadaş
  • oyunu heyecanla bekliyoruz pes 2012 bu sene çok iddalı konuştu fifayı oynayışıyla geçecekmiş pes nasıl olacak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetok12

oyunu heyecanla bekliyoruz pes 2012 bu sene çok iddalı konuştu fifayı oynayışıyla geçecekmiş pes nasıl olacak acaba?

yok artık pesin devri kalktı artık yeter oyuncuları sömuruyorlar yaptıkları oynanış yemışım oynanışı 2011 şuta basıyoruz dağa taşa atıyor seyirci değil mezarlıkta maç yapıyosun bazen gol attımı gol sesi çıkmıyor fifa 2011 oynarken kendınızı stadda hissediyorsunuz pes 2012 de muhtemelen öyle olacak yanı btıcak pes bu yıl pes falan almaz kımse fifa 10 a katlar satışları baksanıza şu atmosfere grafiğe stadyumlara game modlarına fifa 2012 orjinal alacağım

• quote:

oyunu heyecanla bekliyoruz pes 2012 bu sene çok iddalı konuştu fifayı oynayışıyla geçecekmiş pes nasıl olacak acaba?

Eğer 1 yıl içinde Messi'nin koşmasını düzeltebilirlerse belki seneye oynanışa ağırlık verebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Eğer 1 yıl içinde Messi'nin koşmasını düzeltebilirlerse belki seneye oynanışa ağırlık verebilirler.

gerçekten bu japonları anlamıyorum ama adamlara hak veriyorum, anime üzerine kurulu bir kültürleri var ve her şeyi ona benzetiyolar. Yani pesdeki koşmaları japon filmlerinde görüyorum

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.