Şimdi Ara

FIFA 12 [Ana Konu - Metacritic: 90! Rakipsiz!]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.881
Cevap
4
Favori
105.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  FIFA 12 [Ana Konu - Metacritic: 90! Rakipsiz!]

Tür: Spor

Yapımcı: EA Sports

Yayıncı: EA

Platform: Xbox 360,PS3,PS2,PC

Çıkış Tarihi: Çıktı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 18 Ocak 2012; 0:54:33 >

• 2li itişmeler güzel olacağa benziyor, sonrasında bir kavga.. Tam bir oyun, gerçek.
  • çok güzel oyun olacak yaw helal fifaya. . . !
  • Şöyle bir ayağına kayınca çat diye kırılmıyorki
  • kakanın şortu sanki 100 kere kolalanmış gibi duruyor
  • Fifa uçuracak bizi bu sene , şöyle el clasico olduğunda veya herhangi derbide yada herhangi bi maçta tartışmalar çıksa maç uzasa daha gerçekçi olur .Yeni stad geliyormuş keşke TT Arena'yı koysalar şahane olur valla.
  • Fifa tam gaz :) Şimdiden beklemeye başladım.
  • Clive ile oyun coşar, oynayan da çoşar tabi
  • ben neden zevk alamıyorum şu futbol oyunlarından...
  • Bu sene pc platformuna da konsol versiyonunun aynısınımını çıkartacaklar acaba, onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

Bu sene pc platformuna da konsol versiyonunun aynısınımını çıkartacaklar acaba, onu merak ediyorum.

Ben hiç ihtimal vermiyorum...
  • tahtdan inmeye hiç niyeti yok fifanın adamlara helal olsun
  • Sert toptan sakatlanma güzel. 3 yeni staddan biri Kadıköy olsun bir zahmet, yeter artık. Çimler tamamen World Cup'taki gibi harika olsun. Ve daha çok yüz yapılsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

Bu sene pc platformuna da konsol versiyonunun aynısınımını çıkartacaklar acaba, onu merak ediyorum.

Ben birkaç sene şuanki sürümün yamalanmışının olacağı kanaatindeyim. Yani mevcut Fifa 11 PC ye yeni sezonu eklerler büyük ihtimal.
  • Efsane şekil değiştiriyor
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreenWhite. -- 30 Nisan 2011; 16:21:35 >
  • Deplasman atmosferini, derbi atmosferini final maçı-kritik maç atmosferini adam gibi yapsınlar bu kez.Kendi evinde oynuyorsun rakip takım taraftarı boyuna bağırıyor.

Pro-passing'in yalan bi sistem olduğunu anlamışlarki görüş mesafesi diye bir olay getirecekler.Zaten olması gereken bu.Futbolcunun göremediği ama bizim gördüğümüz topçunun zınk ayağına pas atmak gerçekte çok zordur.

Aut atışlarında şu defans oyuncuları ileri çıksın yalvarıcam artık yahu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

Aut atışlarında şu defans oyuncuları ileri çıksın yalvarıcam artık yahu...

Evet ya. Lazım olursa çağırırız R2 ile falan.
  • Oyun bomba geliyor arkadaşlar
  • Fifa yine tokadı basıcak.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.