Şimdi Ara

FIFA 12-13 GENÇ YETENEKLER(ANA KONU) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
4
Favori
33.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stegen'i al kaleye 15 sene rahat kaleci sıkıntısı cekmezsin
  • Forvete Doumbia , Welliton yada Moussa Sow u alabilirsiniz ücü de cok iyi
  • güncellemeyi yaptım oyuncuların oynadıkları yerler değişti mesela lw oynayan kanat rm fln oldu jordi alba lb oldu ne bilim gs.deki eboue rm oldu ama iyi yani tottenham ile yeni menejerlik açtım forvetler yaşlıydı podolski ve andre ayewı yedeği olarak aldım kendinizin oyuncu alıp denemesi güzel oluyor podolski ingirtere ligi için yedek forvet olabılecek bir oyuncu :)
  • ......................sczesny.....................
    coquelin....sorensen..douglas...santon
    ................ramsey...wilshere.............
    ........................rosicky....................
    walcott.............................griezmann
    .....................welliton......................

muhteşem pas yapıyorlar
  • Maaş bütçesi sıkıntılı, oyunum orjinal olduğu için hile yapmaya da korkuyorum :) Kullanan var mı maaş hilesini oyunu orjinal olup da?
  • Yeni yetenekler daha keşfettim Delph birde el shaarawy ikiside süper yetenek
  • Sol açık shaqiri. Tam istediğim tarzda olmuş
  • elyounoussi kesinlikle tavsiye ederim hızlı bir forvet,orta sahaya wakaso sağlam,top kapan,kontraya hızlı cıkartan bir oyuncu,sol beke taiwo ,lw lr cam için ben arfa tavsie ederim
  • Para varsa wilshere.Adamı almıştım hemen elimden kaptı büyük takımlar baya pahalıya
  • Könnecke'i alın 2.bundesligada Erzgebirge Aue takımında hızlı ve staminası 90+
  • --------------volkan-----------------

gökhan gönül--------dante--------yobo-------a.cissokho-----

hulk---------emre-----lass diarra---------stoch---

--------------soldado--------sow--------

kadrom bu şekilde fakat yedeklerim iyi değil fazla pahalı olmayan ucuz genç yetenekler varmı önerebileceğiniz..
    yedekler:
    mert-ertuğrul-orhan-bekir-özgür-serdar-elyounnousi-sezer-caner-mehmet topuz
  • Forvete Doumbia'yı alın
  • stoper önerisi olan varmı genç yetenekli ve tabi ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttgg44

stoper önerisi olan varmı genç yetenekli ve tabi ucuz

Semih kaya
  • Defans için Sakho,Hummels çok iyi adamlar,bütçeniz yetiyosa kesinlikle alın.
    Orta sahada Lucas,Willshare,Götze,Shakiri inanılmaz gelişiyolar.
    Forvette Doumbia çok iyi
  • stoper önerisi olan varmı genç yetenekli ve tabi ucuz

ilk sezondaysan juve deki sorensen

eden hovland
  • Eğer orta,düşük bütçeli bir takımla oynuyorsanız ve ST arıyorsanız,tereddüt etmeden marko arnautovic ' i almanızı öneririm. 75 overall ile başlıyor , sezon sonu 78 - 79 overall ile bitiriyor,ikinci sezon 80 overall oluyor. 6"4 hem kafacı hem de dribbling ve ball controll'u çok iyi hemde hızlı oyuncu . 5-6 milyon euro civarında rahatça alabilirsiniz. 80 overall olduğunda 2-3 katı fiyata çok rahat satılıyor.
  • Bayern Munih- Badstuber
    Arsenal- Chamberlain
    Chelsea- Sturridge

Bu üçü sağlam zaten hızla gelişiyor.Örnek : Chamberlain OVR: 87 :)
  • kaleye Lloris overall ı 91 küsür oluyo defanda göbeğe t.silva ovr max 90 yanına ogbonna max 88 sağbeke sinsegye 79 ama çok iyi ve hızlı solbeke gareth bale max 89 frikikleri son derece iyi.ortasaha sağ açık lennon olabilir hızlı ben Lucas ı oynatıyorum max 90 ovr göbeğe juan mata şuan 87 2022 yılındayım yanına cristian eriksen oda max 90 genç yetenekken alın derim solbeke eden hazard çok iyi 89 max ovr lens de oynuyor. jack wilshere ide öneririm genç yetenek.forvete doumbia pato neymar lukaku welbeck luk de joong tavsiyem
  • düzeltiyorum lensde değil lille de olacak
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.