Şimdi Ara

FIFA 12-13 GENÇ YETENEKLER(ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
4
Favori
32.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Ajax ile menajerlik yapıyorum şu anda.Üçüncü sezon öncesi transfer döneminde PSV Eriksen için 100milyon€ verdi.Satmadım gerçi ama biraz pişmanlık var. Sırf o adam için Ajax'ı almıştım menajerlikte.2 senede 80'den 86'ya yükseldi, 3. sezon ortasındayım 88 oldu adam.

Armand Traore-bu oyuncuyu Fifa11 de her takımıma alıyordum.Müthiş potansiyeli var.

Birde bir forvet aldım müthiş hızlıydı.Gerçi bana hızlı ST lazımdı, bu adamın fiyatı uygun geldi aldım.Başlarda biraz dengesiz oyuncuydu ama yarım sezonda toparladı.Müthiş bir yedek.

FIFA 12-13 GENÇ YETENEKLER(ANA KONU)

Abovv çok iyiymiş diğer özellikleri nsaıl acaba ? Özellikle fiyatı ???

Tam hatırlamıyorum ama ucuzdu.Yanlız ilk geldiğinde o şekilde değil güçleri, ama yarım sezonda o seviyeye geldi.Ortada Götze ile Eriksen var.Sürekli ileri top ile gol atıyor adam.Müthiş hızlanıyor, bir anda.

Ama asist yapacak futbolcunuz varsa alın, bu adamın işi sadece koşmak.Bir süre sonra düzeliyor diğer teknikleri.

• quote:

Ajax ile menajerlik yapıyorum şu anda.Üçüncü sezon öncesi transfer döneminde PSV Eriksen için 100milyon€ verdi.Satmadım gerçi ama biraz pişmanlık var. Sırf o adam için Ajax'ı almıştım menajerlikte.2 senede 80'den 86'ya yükseldi, 3. sezon ortasındayım 88 oldu adam.

Armand Traore-bu oyuncuyu Fifa11 de her takımıma alıyordum.Müthiş potansiyeli var.

Birde bir forvet aldım müthiş hızlıydı.Gerçi bana hızlı ST lazımdı, bu adamın fiyatı uygun geldi aldım.Başlarda biraz dengesiz oyuncuydu ama yarım sezonda toparladı.Müthiş bir yedek.

Bana ilginç geldi ? EN son gelişimi 78 olan bir oyuncuda bu yeteneklerin olma ihtimali çok düşük geldi... Tabi deneyen arkadaşlar daha iyi görecekler...Fakat bu foto inandırıcı gelmedi kusura bakma

• quote:

Orijinalden alıntı: Aumar

quote:

Bana ilginç geldi ? EN son gelişimi 78 olan bir oyuncuda bu yeteneklerin olma ihtimali çok düşük geldi... Tabi deneyen arkadaşlar daha iyi görecekler...Fakat bu foto inandırıcı gelmedi kusura bakma

Kardeşim nesi inandırıcı gelmedi ? İşim yok ps ile mi uğraşıcam milleti kandırmak için ? Hem bunu yaparak elime ne geçecek ? Yardımcı olmaya çalıştım sadece.Neyse bunlar yeterli olur sanırım

Oyun seviyesi world class.Ayrıca yukarıda dediğimi tekrar söylüyorum, ilk aldığımda dengesizdi biraz.Orta alan sağlamsa bu adam sadece gol atar.Sadece koşar.Dedim yukarıda, bir daha okuyun orayı.

Birde geçen sezon oyuncu istatistiklerine bakabiliyorsak onları da veriyim.Adam ikinci yarılarda oynayarak 15'den fazla(tam rakamı hatırlamıyorum) gol attı hollanda liginde.

edit

@emirrgguney 23 yaşında adam, 3. sezonumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrbK -- 10 Ocak 2012; 14:58:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: lala9977

en iyi oyuncu bana göre mesii ronaldo hikaye o isimler :

-bale en sevdiim oyuncu sol kanat hersey var adamda hız calım çeviklik kafa vursu uzaktan sut BALE
    -doumbia cok fırsatcı hızlı en iyi forvet bence mu cıty e getiremedim ama harika adam
    - dzeko en iyi forvet harika oynuor en ii forver bende çok hızlı sutları düzgün harika
    -melo ayarı 81 ama harika top çalıor çok ii defansif orta saha olarak kullanın
    -neymar hemen gelio 19 yasında 85 ayarı çok kaliteli fakat bi deparda adam yorgunluktan bitior bu oyuncuyu ileri için saklayın oynatırsanız 2. yarı sokun skora etki eder ama çok yorulur

Doumbia'yı aldım ben 25 milyon avro ya M.city'e aynen dediğin gibi müthiş

Herkes kendi fikirlerini paylaşsın

doumbia ya 30 milyona kadar çıktım gelmiyor kadromun yedekleri hep gençlerden kurulu çok iyiler ama çok çabuk yoruluyorlar transferler;
    -hazard
    -neymar
    -eriksen
    -lukaku
    -bage(arastırmada cıktı ölesine aldım)
    -bale
    -sow
    -david luiz(celsinin genç defansı harika)
    -melo(sattım)
    -swanstager(sattım)
    -rodwell (bana göre en iyi göbek oyuncusu kalıplı genç)
    -wilshere

aklıma gelenler bukadar daha varmı bilmiyorum bütcem 80 milyon bana genç olması önemli deil çevik sağlam sutları düzgün düzgün bir forvet bulun kanat filan harika
    forvetlerim;
    -tevez(29 yasına geldi 93 ayarı parası düsmeden satacam yerine adam yok)
    -dzeko
    -neymar
    -lukaku
    -sow(yeni aldım begenmedim satcam)
    -bage(ezik kiralıcam

• ç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lala9977 -- 10 Ocak 2012; 17:45:35 >
  • Orijinalden alıntı: Hümiyettin

orta sahanın sağ ve sol tarafına bildiğiniz iyi oyuncular varsa söylermisiniz????

çok önemli tavsiye bunlara bir bak
    -hazard
    -bale(tavsiyem ayarı çok cabuk yükselio)
    -ayew i dene ben kiralık denedim glmedi sampiyonlar liginde izledim ii oynuo ama bilmiorum
    -eriksen

bide balotelliyi sevmedim oynatmadan sattım geri alsammı katkısı olurmu man.cıty ile oynuom sende man.cıty in taktiğini deismediysen cam li oynuosan yukardaki listeye nasri ve götzeyi de ekle

bide de ga var new castle de aliyimmi sağlam adam forvet
  • @OnrbK
    Ben sana eleştri felan yapmak istemedi sadece şu an pcde fifa 12 kurulu değil ve nasıl yetenekleri 90+ iken oyuncu 76 overall diye düsündüm. Son resminde hersey ap acığa çıktı =) Sadece kafa toplarına uçabilen, düz koşup gol atabilen bir oyuncu olduğunu anladım =) Önerin için sağol ben sana hakaret etmedim, yardımcı olmak isteyen birisinede bu yapılmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aumar

@OnrbK
    Ben sana eleştri felan yapmak istemedi sadece şu an pcde fifa 12 kurulu değil ve nasıl yetenekleri 90+ iken oyuncu 76 overall diye düsündüm. Son resminde hersey ap acığa çıktı =) Sadece kafa toplarına uçabilen, düz koşup gol atabilen bir oyuncu olduğunu anladım =) Önerin için sağol ben sana hakaret etmedim, yardımcı olmak isteyen birisinede bu yapılmaz...

Dostum ilk mesajımda zaten yazdım, sadece koşar gol atar.Top dağıtacak adamınız varsa alın ST olarak oynatın dedim.Tek özelliğinin hızı olduğunu söyledim.Sen inandırıcı gelmedi şeklinde tavır alınca ben yanlış anladım, kusura bakma çıkıştığım için.

Sorun yok.

Fiyatı bayağı uygundu, alın yedekte otursun.Defans biraz hantalsa paramparça eder adamları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrbK -- 11 Ocak 2012; 15:09:10 >

• defansın arkasına koşu yapan bindirme yapan oyuncuları söylermisiniz
  • Santos'un ortasahasında Arouca diye biri var düşük bütçeli takımlar için alınabilir birisi ortasahada iyi top kapıyor ve kontra atağa çıkarıyor
  • youngster hot prospect dream team, Criscito hariç hepsi genç ve kaliteli elemanlardır, paylaşmak istedim

----------------------------------ter stagen (Belec)

-------------------Dragovic(Miranda)------------Vrij(Benedetti)
    Criscito(daprela)---------------------------------------Clyne(Cavanda)

-----------------Wilshere(Fernando)----------------Casemiro(Alaba)
    -------Eriksen(Lamela)-----Götze(Merkel)-----Lucas(Draxler)

-----------------------------Leandro(Piazon)(Neymar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eudoc -- 16 Ocak 2012; 0:02:19 >
  • El Zhar , Goodwillie , clyne(favori adamım alın 71 ama 82 oluyo hayran kalırsınız crsytal palace takımında oynuyo iyi adam bu kadar tavsiyelertim
  • sizce terence kongolo yu alıyımmı
  • Scoutları yolla ben yolladım Japonya,Türkiye ve Afrikadan bi ülke
    Türkiyeden beklediğim:Servet gibi bir defans Umarım sabrı gelmez
    Afrıkadan:Eto gibi bir forvet
    Japonyadanda:Kısa boylu bır kanat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scofield1

Scoutları yolla ben yolladım Japonya,Türkiye ve Afrikadan bi ülke
    Türkiyeden beklediğim:Servet gibi bir defans Umarım sabrı gelmez
    Afrıkadan:Eto gibi bir forvet
    Japonyadanda:Kısa boylu bır kanat

Zaten Sabri gibi bir yeteneği bulman çok zor

• Bonservisi düşük forvet arıyorsanız sizin ilacınız Carlton Cole.
  • sakho
    lamela
    kongolo
    ba
    santon
    marcelo
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirrgguney

sakho
    lamela
    kongolo
    ba
    santon
    marcelo

takımlarınıda yazarsan daha yararlı olur =)

• Orijinalden alıntı: emirrgguney

sakho
    lamela
    kongolo
    ba
    santon
    marcelo

takımlarınıda yazarsan daha yararlı olur =)

sakho (psg)
    lamela(roma) ilk sezon gelmez
    kongolo(feynoord)
    ba(newcastle)ilk sezon gelmez
    santon(newcastle)ilk sezon gelmez
    marcelo(real madrid)
  • Kessinlikle di maria sutları çok iyi bileğini çok iyi kullanıyor ayrıca çok hızlı . Arkasına iyi bindirmeler yapan bir bek alırsanız çok iş yapar . (Almasanıda olur)

Sakho da çok iyi çok iyi fiziği var ve kimseyi geçirmiyor david luizle çok iyi ikili oluyor
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.