Şimdi Ara

FIFA 12-13 GENÇ YETENEKLER(ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
4
Favori
32.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reggea'

Tabi ki Neymar

Neymar iyide fizik olarak iyi değil bir maçı 90 dk çıkaramıyor çok çabuk yoruluyor ama ben onu 60 lardan sonra alıyorum o zaman at gibi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ---Twilight---

quote:

Tabi ki Neymar

Neymar iyide fizik olarak iyi değil bir maçı 90 dk çıkaramıyor çok çabuk yoruluyor ama ben onu 60 lardan sonra alıyorum o zaman at gibi oluyor

Evet.Biraz öyle
  • quote:

Tabi ki Neymar

Evet ve arsenal'da Wilshere olabilir harika gelişiyor
  • El Shaarawy (milan) CAM harika bir genç 5 yıldızlı yetenk becerisine sahip vuruslarıda idare eder, Fran Mérida CAM (Atletico madrid) bir sezon beklemenız gerekıyor cunku kıralık başka bir takımda... Bu oyuncuda hızlı,hırslı ve harika şutları var uzak yakın affetmez forvet arkası iyi oluyor... Tom Cleverly CM (Manchester United) her yerde oynatın sağlam bir oyuncu yine. Zhano Ananidze CAM (Spartak Moskovda) uçuyor resmen bu çocuk =) Aaron Ramsey CM (ARsenal) var bide bu çocukta iyi hemde pahalı ;) Extra olarak Lukaku(ST), Balotelli(ST), Delfouneso(ST), Jordan Ayew(ST), Delph(CM), Ogbonna(CB), Fabio(LB), Kolodziejczak (LB yada RB) gibi genç oyuncularıda tavsiye ederim. Çokta zevkli oluyor gençlerle oynamak... Bu arada hepsinin yüzü birebir benziyor bende öyle bir huy var yüzü benzemeyen oyuncuyu oynatmam!!! Sizinde bildiğiniz genç, yüzü benzeyen ve iyi gelişen oyuncular varsa paylaşın arkadaşlar =) Özellikle seri-hızlı bir forvet arıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Aumar

El Shaarawy (milan) CAM harika bir genç 5 yıldızlı yetenk becerisine sahip vuruslarıda idare eder, Fran Mérida CAM (Atletico madrid) bir sezon beklemenız gerekıyor cunku kıralık başka bir takımda... Bu oyuncuda hızlı,hırslı ve harika şutları var uzak yakın affetmez forvet arkası iyi oluyor... Tom Cleverly CM (Manchester United) her yerde oynatın sağlam bir oyuncu yine. Zhano Ananidze CAM (Spartak Moskovda) uçuyor resmen bu çocuk =) Aaron Ramsey CM (ARsenal) var bide bu çocukta iyi hemde pahalı ;) Extra olarak Lukaku(ST), Balotelli(ST), Delfouneso(ST), Jordan Ayew(ST), Delph(CM), Ogbonna(CB), Fabio(LB), Kolodziejczak (LB yada RB) gibi genç oyuncularıda tavsiye ederim. Çokta zevkli oluyor gençlerle oynamak... Bu arada hepsinin yüzü birebir benziyor bende öyle bir huy var yüzü benzemeyen oyuncuyu oynatmam!!! Sizinde bildiğiniz genç, yüzü benzeyen ve iyi gelişen oyuncular varsa paylaşın arkadaşlar =) Özellikle seri-hızlı bir forvet arıyorum...

Forvete Christian Benitez'i alabilirsin hızlı,güçlü,seri bir forvet hava toplarındada iyidir kısa boylu ama çok iyi zıplıyor
    Hızlı,seri bir forvet olarakta Weliiton'uda alabilirsin bu adamda istemediğin kadar hız,serilik,bitiricilik yani tam senin istediğin oyuncu bu

• Welliton
  • quote:

quote:

El Shaarawy (milan) CAM harika bir genç 5 yıldızlı yetenk becerisine sahip vuruslarıda idare eder, Fran Mérida CAM (Atletico madrid) bir sezon beklemenız gerekıyor cunku kıralık başka bir takımda... Bu oyuncuda hızlı,hırslı ve harika şutları var uzak yakın affetmez forvet arkası iyi oluyor... Tom Cleverly CM (Manchester United) her yerde oynatın sağlam bir oyuncu yine. Zhano Ananidze CAM (Spartak Moskovda) uçuyor resmen bu çocuk =) Aaron Ramsey CM (ARsenal) var bide bu çocukta iyi hemde pahalı ;) Extra olarak Lukaku(ST), Balotelli(ST), Delfouneso(ST), Jordan Ayew(ST), Delph(CM), Ogbonna(CB), Fabio(LB), Kolodziejczak (LB yada RB) gibi genç oyuncularıda tavsiye ederim. Çokta zevkli oluyor gençlerle oynamak... Bu arada hepsinin yüzü birebir benziyor bende öyle bir huy var yüzü benzemeyen oyuncuyu oynatmam!!! Sizinde bildiğiniz genç, yüzü benzeyen ve iyi gelişen oyuncular varsa paylaşın arkadaşlar =) Özellikle seri-hızlı bir forvet arıyorum...

Forvete Christian Benitez'i alabilirsin hızlı,güçlü,seri bir forvet hava toplarındada iyidir kısa boylu ama çok iyi zıplıyor
    Hızlı,seri bir forvet olarakta Weliiton'uda alabilirsin bu adamda istemediğin kadar hız,serilik,bitiricilik yani tam senin istediğin oyuncu bu

suratları benziyormu bari =)

• quote:

quote:

quote:

evet benziyor bence paran yeterse almalısın welliton neymar kadar yetenekli ama onun gibi pahalı değil

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet benziyor bence paran yeterse almalısın welliton neymar kadar yetenekli ama onun gibi pahalı değil

http://www.youtube.com/watch?v=uLU-tIBB8Aw şu videoyu izle görürsün neymardan bile daha iyi bence

• Welliton 24 yaşında =) Benim genç kategorime girmiyor aslında genç ama benim takım full 20 yaş altı max 21 :) Öyle bir huyum var bu tarzda keşfettiğiniz bir futbolcu varsa süper olur... Sizin kendi keşifleriniz... Mesela ben El sharaawy Ananidze ve Coutinho gibi gençleri buldum kendim hemde =) Forvet aramaya devam ediyorum bulursam sizle paylaşcam direk ... İyi oyunlar herkze...
  • Erik Lamela ;) 18 yaşında galiba ve 4 sezon sonra 85 oluyor overalı ;) cam ama çok mevkide oynuyor çokta golcü ;)
  • T.Elyounusi ST RW LW LM oynayabiliyor çok hızlı bir oyuncu 23 yaşında
  • Steve Naismith 25 yaşında CF
  • Andre Schürrle 21 yaşında ST hızlı tekniği yüksek bir oyuncu
  • Madson 25 Yaşında LM hızlı bir oyuncu
  • Çoğunuz biliyorsunuzdur Adel Taarabt ters ayağı kullanma yıldızı 5 skill levelde 5 şutları çok iyi çok iyi adam geçiyor hızlı çevik 22 yaşında CAM oynuyor 82 overall 20 m euro gibi bir fiyatı var bütçeniz varsa kaçırmayın her iki kanatta forvette oynayabilir
  • eee kimse yok mu burda ?
  • Gökhan töre
  • Valla dediğim gibi max 21 yaş oyunculara bakıyorum :) Bilinmedik olanları arıyorum... Ve suratı benzeyen oyuncuları :) Muniain gibi felan ...
  • quote:

Valla dediğim gibi max 21 yaş oyunculara bakıyorum :) Bilinmedik olanları arıyorum... Ve suratı benzeyen oyuncuları :) Muniain gibi felan ...

ben suratına bakmam pek iyi oynasın yeter manken mi bu suratını napcan ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.