Şimdi Ara

FIFA 09 | WORLD CUP TURNUVASI (Şampiyon Kuzey İrlanda(Shit Happens)) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
0
Favori
17.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    neyse ben cumartesı saat 14:00 de psnde olurum inş akadaşıda beklıyorum musait olursa tabi.
  • Benim grup açılış maçı yapıcak vayy.. İnşallah berabere biter dostluk kazanır
  • arkadaşlar akşam 10'dan sonra hazırlık maçı yapmak içim beklerim. grup ayrımı yoktur.
    psn: serdar1981
  • Benim Romanya sahada futbol değil roman havası oynuyor ya ama ölümüne saldırıcam rakiplerime
  • Arkadaşlar, psn'mi ekleyin, hazırlık maçları yapalım. Psn: NaruronTR Ekleyin lütfen.
  • herkese başarılar arkadaşlar .. çok ballıyım brezılya cıkmıs bana :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ike

Türkye - Romanya olabilir ben musaitim C.tesi 14:00'te Ertug-TR diğer arkadaş musaitmi acaba?
    quote:

Orjinalden alıntı: Ertug-TR

eee açılış maçının adını koyalım artık :)

türkiye - ??????

herkes psnde olur o saatde güzelde olur hem :)

Dostum Cumartesi o saatte müsait değilim ancak o akşam evde olucam, başta sen olmak üzere, gruptan bir takımla daha maçlarımı yapabiliriz seve seve.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 00tuna

beni favori gösteren arkadaşlara teşekkur ederim.
    benim favorim g.#98,sencer ve ertug dur üçünden biri alır kupayı diye düşünüyorum şimdiden tüm arkadaslara basarılar ii eglenceler bu arada acılış macını en son turnuvanın finalisti olan ben ve kupayı alan arkadasımız g.#98 in yapmasını yönetimden talep ediyorum.....
    ABD - ARJANTİN

Hocam yorumlar için teşekkür ederim ama ben daha önce hiç kupa kazanmadım , yani o kadarda iyi oyuncu değilimdir Yoksa kazandımda benim mi haberim yok , kupam nerde benimmmmm , kupamı isterimmmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g.#98 -- 25 Haziran 2009; 21:54:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Ertug-TR

evet türkiye açılış maçını istemediği için açılış maçı

ABD - ARJANTİN olarak yapılcaktır, tabi 2 maç olarak...

cumartesi saat 14:00 de bekliyoruz sizi.. bu arada g.#98 hangi kupayı almıştı yaw gözümden kaçmış benim...

Görünmez kupa aldım sanırım. Benim bile gözümden kaçmış

Kupasız olsamda, başarım olmasada genede açılış maçını benmi yapcam yav ama malesef o saatlerde evde değilim
  • Açılış maçı yine değişti kimse yapmak istemiyor ya da uygun olmuyor herhalde .
  • ikişer takımmı çıkıyor şimdi guruplardan...
  • Evet kardeşim
  • evet ..
  • Bu arada kimse kandili kutlamamış . Tüm müslümanların regaib kandili mübarek olsun .
  • quote:

Orjinalden alıntı: sercan1907

Bu arada kimse kandili kutlamamış . Tüm müslümanların regaib kandili mübarek olsun .
    herkese hayirli kandiller
  • Herkesin kandili mübarek olsun tabii ki.

Benced açılış maçının yapılacağı söylenen gün ve saat çok ters. Şubat ayında değiliz ki buz gibi ve yağmurlu bir havada herkes evde olsun o saatte.

Haziran ayında bir Cumartesi günü saat 14:00 herkesin dışarda olduğu, evde olanların da FIFA'dan başka maçlar yapmak için evde olduğu saatlerdir bence
  • evet arkadşlar Herkesin regaip kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim....
  • bu arada açılış maçı belli mi tam anlamadım..Ozi kardeş benm grubta ben müsaitim isterse benle olabilir..tabi daha önce anlaşmadıysanız....
  • Açılış Maçını Niye Bana Teklif Etmediniz...
  • illa gerekliyse bir açılış maçı bunu ev sahibi ülke yapar benim bildiğim kadarı ile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 26 Haziran 2009; 0:27:38 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.