Şimdi Ara

FIFA 09 Royal Lig [Son Gün 24 Temmuz Cuma] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
0
Favori
9.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkiye(berkhinho) 2 Ç.Cumhuriyeti(turkolog) 0

böylelikle elenmiş oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 2 Temmuz 2009; 19:53:27 >
  • GRUP MAÇLARINI BUGÜN BİTİRİN MÜMKÜNSE ELEMELERDE BİTSİN ,YENİ TURNUVA DÜZENLEYECEĞİM..

BAZI ELEMELER BELLİ OLDU , ONLAR MAÇLARINI TAMAMLASIN.. İLK SAYFADA...[/color>]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 2 Temmuz 2009; 20:09:15 >
  • Naksi turk nerdesin?
  • benim son maçım rusya ile değil miydi ya?şimdi kalan maçlarda frannsada var?
  • sen rusya ile oynamadın mı??

rusya ile oynayıp 3 0 kazanmışsın gruptan çıkınca fransa ile eşleşmişsin

bir yanlış mı var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 2 Temmuz 2009; 20:36:15 >
  • psn kardeşim kratos gece 1 gibi olmadı yarın yaparız çeyrek finali uyar mı?

ayrıca italya da benim öz kardeşimdir o da yarın yapar maçını ispanya ile.
  • saolasın yımahcım.anladım.
    hinolma bakalım ben gece 12 den sonra açık olurum.yaparız maçı sende müsait olursan.
  • Ben kiminle eşleştim?
  • henüz a grubu 2. si belli değil umarım bu gece belli olur
  • akşahin , berkhinho maç ne oldu??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 2 Temmuz 2009; 22:26:44 >
  • ben geldim berkhinho burdamısın?
  • heeeey maçlar noldu millet
  • kimse yapmadı mı???
  • nakşi türk psn de şu an 5 dk sonra maçımızı yapıcaz lakin berkhinho yok
  • tamam ozaman berkhinho sizin maçın sonuna kadar gelmezse sen kazanmış olacaksın tabik ki nakşi de

@ps3_wii
    arkadaşın hkn_8 polonya ve avusturya maçlarını yapmadığı için hükmen yenik sayıyorum(hiçbir mazeret söylemediniz bu yüzden itiraz etmeyin..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 3 Temmuz 2009; 0:41:56 >
  • nakşi geldide bi türlü oynayamıyoruz :)
    bakalım reset attı sorunu çözebilcezmi...
  • bende nakşi ile sorun yaşadım maçı yarıda bırakmıştık
  • quote:

Orjinalden alıntı: yımah

tamam ozaman berkhinho sizin maçın sonuna kadar gelmezse sen kazanmış olacaksın tabik ki nakşi de

@ps3_wii
    arkadaşın hkn_8 polonya ve avusturya maçlarını yapmadığı için hükmen yenik sayıyorum(hiçbir mazeret söylemediniz bu yüzden itiraz etmeyin..)

hkn_8 - Consequenses yani Hırvatistan - Polonya maçını bugün hep denedik arkadaşımla ama PSN'de sorun olduğundan oynayamadık Ben davet ediyorum olmuyor o davet ediyor yine olmuyor bu PSN'deki olaya anlam veremedim yardımcı olursanız maçımı yapıcam hkn_8'la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ike -- 3 Temmuz 2009; 0:51:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ike

quote:

Orjinalden alıntı: yımah

tamam ozaman berkhinho sizin maçın sonuna kadar gelmezse sen kazanmış olacaksın tabik ki nakşi de

@ps3_wii

hkn_8 - Consequenses yani Hırvatistan - Polonya maçını bugün hep denedik arkadaşımla ama PSN'de sorun olduğundan oynayamadık Ben davet ediyorum olmuyor o davet ediyor yine olmuyor bu PSN'deki olaya anlam veremedim yardımcı olursanız maçımı yapıcam hkn_8'la
    iyi yetiştin ike

ne zaman yapacaksınız

• yenildim 4-0
    yani
    isviçre 0 - portekiz 4
    teşekkür ederim nakşi
    saygılar..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.