Şimdi Ara

FIFA 09 Royal Lig [Son Gün 24 Temmuz Cuma] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
0
Favori
9.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • berkhinho geliyormusun
  • a grubu aksam 18:00 dan itibaren psnde olucam beklerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: PlayStation3lack

sana bileniyorum bizim grupta puan durumu ne biliyormusun..hayır şuan 4 puanım var gruptan çıkıyorsam kendimi yıpratmayayım
    quote:

Orjinalden alıntı: Ike

quote:

abi miray__23 bayan o kadar kasma:))
    quote:

Polonya 4 - Avusturya 0
    Polonya ( Consequenses) Avusturya (miRay__23)
    Arkadaşım beni kayma konusunda uyarmasına kırıldım ilk yarıyı aklına getir arkadaşım miRay__23 birebir pozisyonda adamımı kayıp düşürdün gole giden adamımı buna ben ses çıkarmadım orta sahada sürekli adamlarım yerlerde (İLK YARIDA) bende buna sınır oldum ve dedim o çamur yapıyorsa bende yaparım ve sürekli kaydım taki sen uyarana kadar skorada yattım...Ama miRay__23 unutmaki beni tanıyan herkes bilir asla fifa oynarken kaymam ama kayanada çok gıcık olurum dediğim gibi çamursa çamur...Yinede seni üzdüysem senden özür diyorum miRay__23 alt tarafı bi turnuva birbirlerimizi kırmayalım istersen sen maçı sen almış ol benim için farketmez dostum bunu kabul edersen 4:0 avusturya yenmiş olsun..saygılar

Hayır bişeyi kastığım yok ne alaka kız olabilir ben yalnış bişey demedim aramızda bi sorun yaşandı onu açıkladım hatta hatam varsa özür bile diledim ama ben kendimce haklıyım...PlayStation3lack inanmıyorsan seninlede maç yapıcaz beni o zaman tanıcaksın ama buna emin ol bana karşı dürüst temiz oynarsan karşılığını aynı alırsın ama sertlik ve çamur diyorsan yandın

Sen gruptan çıkıyorsun benimde çıkmam sana bağlı ben 3 puanım sen 4 diğer bi arkadaş 1 ve diğeri 0 puandalar benim lider çıkma ihtimalim bile var tabi seninde var ama beni kendine bileme zaten allahın polonyasınla oynuyorum sense almanya ayıptır günahtır...

• ben psn deyim A grubu sizi bekliyorum
  • portekiz 3-0 cek cumhuriyeti-------------------- berkinho ve aksahin arkadaslar sizi ekledim ama hala kabul etmemissiniz
  • şu an işyerindeyim
    8 gibi evde olurum oynarız..
    selamlar
  • tamam dostum belki berabere biter:)) bak mirayla hakan kanka hakan miraya yenilirse sende bana yenilirsen gruptan çıkamazsın ona göre iyi düşün bu hesap işi :))

sana bileniyorum bizim grupta puan durumu ne biliyormusun..hayır şuan 4 puanım var gruptan çıkıyorsam kendimi yıpratmayayım

Sen gruptan çıkıyorsun benimde çıkmam sana bağlı ben 3 puanım sen 4 diğer bi arkadaş 1 ve diğeri 0 puandalar benim lider çıkma ihtimalim bile var tabi seninde var ama beni kendine bileme zaten allahın polonyasınla oynuyorum sense almanya ayıptır günahtır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSafari -- 1 Temmuz 2009; 18:25:50 >

• Orjinalden alıntı: PlayStation3lack

tamam dostum belki berabere biter:)) bak mirayla hakan kanka hakan miraya yenilirse sende bana yenilirsen gruptan çıkamazsın ona göre iyi düşün bu hesap işi :))

Neden ben mirayı yendim hakanla oynamadım ve senlede oynamadım altımda almanya olsa kendimden emin konuşurdum ama altımdaki polonya yemez bakıcaz. Yinede sen benim kardeşimsin bea teşvik primi felan don carleone ailesi bu iyilini unutmaz bu teklifimi iyi düşün hemen karar verme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ike -- 1 Temmuz 2009; 18:40:56 >

• Tamam Geliyorum
  • (PlayStation3lack) Almanya: 1 - 1 :Avusturya (miray_23)
    (PlayStation3lack) Almanya: 4 - 0 :Hırvatistan (hkn_08)
    (PlayStation3lack) Almanya: 3 - 1 :Polonya (Ike)

gruptan lider olarak çıktım....
  • yımah noldu nere gittin.
  • millet online olabiliyor musunuz?

akşahin ile maç yaparken koptu ve bağlanamıyorum şu an

quote:

Orjinalden alıntı: Akşahin

yımah noldu nere gittin.
    hocam koptu ve ve bağlanamıyorum

şimdi BAĞLANDI

bir daha kopmaz inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 1 Temmuz 2009; 21:12:31 >
  • ya sen kopunca bende update yapayım dedim makinayı
    sonra sen bağlandın mesaj attın sağ üst köşede gördüm update n çıkmak istedim
    on dakkadır erkanda canceling please wait yazıyor
    napcam?..
  • bilmem makinayı kapa aç
  • hocaam ne oldu neden gelmiyorsunuz?
  • kardeş 10 dakka sonra geliyorum çok özür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akşahin -- 1 Temmuz 2009; 21:38:55 >
  • isviçre (akşahin) 3 Ç.cumhuriyeti (turkolog) 3

berkhinho seni bekliyorum nerdesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 1 Temmuz 2009; 22:06:56 >
  • teşekkür ederim dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akşahin

teşekkür ederim dostum

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.