Şimdi Ara

FIFA 09 Royal Lig [Son Gün 24 Temmuz Cuma] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
0
Favori
9.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçmiş olsun hocam berkhinho gelmedi değilmi
  • hayır gelmedi
  • iyi o zaman sen ile nakşi gruptan çıktınız
  • teşekkür ederimde
    berkhinho ile maç yapmadık o maçı hükmen galip sayıldığımız içinmi çıkmış oluyoruz.
  • evet hocam
  • @ps3_wii
    avusturya dan ses seda çıkmadığı için mağlesef hırvatistan maçını hükmen yenik sayıyorum

ike yarın öğlene kadar maçı yapmayı deneyin olmazsa 0-0 olarak kabul edip genel averaja bakıcam
  • fransa (hinolma) 3-0 isveç (kratos)

iyi maçtı

@engwashere

kardeşim seni ekledi psn den numberzoneus. yarın ne vakit girersin?

bağlantı sıkıntısı yaşayan arkadaşlar; her iki taraf da modemi resetlesin, sign out olup tekrar girin ve nette portlar var fifa ile ilgili onları açmayı deneyin.
  • Ben 9:30 a kadar bekledim ondan sonra yolculuğa çıkcağımız için uyudum ama canınız sağolsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkhınho

Ben 9:30 a kadar bekledim ondan sonra yolculuğa çıkcağımız için uyudum ama canınız sağolsun

dostum girdiğimde evet o saatlerde psn den çıktığını gördüm. benim için sorun diil senlen maçımı yapmayı çok istiyordum. yımah isterse seni çıkartabilir anlayışla karşılarım. yönetimin vereceği karara saygı duyuyorum...
  • benim rakibim hala belli değil mi?? (Almanya)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSafari -- 3 Temmuz 2009; 10:55:50 >
  • quote:

Ben 9:30 a kadar bekledim ondan sonra yolculuğa çıkcağımız için uyudum ama canınız sağolsun
    anlıyorum hocam ama kurallar..

başka turnuvada görüşmek üzere....

@PlayStation3lack

rakibiniz isviçre..

@00tuna

senin rakibinde polonya - hırvatistan maçından sonra belli olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 3 Temmuz 2009; 11:28:52 >
  • ok
    quote:

Orjinalden alıntı: yımah

quote:

anlıyorum hocam ama kurallar..

başka turnuvada görüşmek üzere....

@PlayStation3lack

rakibiniz isviçre..

@00tuna

senin rakibinde polonya - hırvatistan maçından sonra belli olacak
  • PlayStation3lack
    dostum akşam evde olurum 8-9 gibi maçımızı yapalım.
    bir sorum olacak euro 2008 elemelerinde finallerde 90 dakikada eşitlik bozulmaz ise eğer uzatmalar; uzatmalardada eşitlik bozulmaz ise eğer penaltılara kalıyordu diye hatırlıyorum. bizdede aynı durum mu olacak...
  • evet hocam
  • yımah cevaplamış ama evet eleme olduğu için penaltılara kadar gidecek mecburen...
    quote:

Orjinalden alıntı: Akşahin

PlayStation3lack
    dostum akşam evde olurum 8-9 gibi maçımızı yapalım.
    bir sorum olacak euro 2008 elemelerinde finallerde 90 dakikada eşitlik bozulmaz ise eğer uzatmalar; uzatmalardada eşitlik bozulmaz ise eğer penaltılara kalıyordu diye hatırlıyorum. bizdede aynı durum mu olacak...
  • quote:

@ps3_wii
    avusturya dan ses seda çıkmadığı için mağlesef hırvatistan maçını hükmen yenik sayıyorum

ike yarın öğlene kadar maçı yapmayı deneyin olmazsa 0-0 olarak kabul edip genel averaja bakıcam

Arkadaşım elemana ulaşamıyorum forumdada takılmıyor kim bu yaf neyse ben kabul ediyorum beni ele o çıksın bulabilirsen elemanı, ben başka turnuvaya katılırım o zaman belki büyük bi takım denk gelir yımah
  • hocam sen bilirsin ama 0-0 sayıyorum averajla sen çıkıyorsun
  • quote:

hocam sen bilirsin ama 0-0 sayıyorum averajla sen çıkıyorsun

yımah canım benim ben size yardımcı olmak istedim, o arkadaşımında kalbi kırılmasın dedim ama ulaşamazsan aha burdayım ben, eger ulaşırsan ben başka turnuvaya kalayım benim için farketmez.
  • peki ,

ps3_wii arkadaşına söyle portekiz(naks-i_TURK) ile maçını yapsın
  • beyler bu ne hız ben evin dışındayım bir süre, aleti internete bağlayamadım gitti, biraz bekleyin illaki maçımı yapacağım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.