Şimdi Ara

FIFA 08 [PS3]- ONLINE MAÇLARA DEVAM! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
935
Cevap
0
Favori
10.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim teklif nasıl ?? i değilmi ??? o zaman kura yerine oyunda puanı fazla olan önceliği alsın ???
  • ben lazio istiyorum
  • simdi arkadaslar kuraya soyle bir cozum diyorum. aramızdan biri takımları 1den 18 sıralar. bir baska arkadasımda oyuncuları sıralar.aynı anda mesela saat 14te ikiside mesajı yollar ornek gerekirse zekeriya 5. sırada yazıldıysa diger arkadasım 5. sırada hangi takımı yazarsa o takım benim olur. bugun yeterli sayıya ulasamazsak kalan takımlarıda yarın isteyene veririz.
  • olur ben takımları sıralarım ve istediğiniz saate yayınlarım yabnlız bugün işim var ancak yarın olabilir...bu gün isteyenler isim yazdırsın ve en az 2 gün maç yapmıyan ligden atılsın..
  • ben milan ım baştan söliyim...
  • simdi zekeriya tugrul miex tukopol sly kelto daha 11 kisi lazım ben kisileri yazacagım. 2gun yapmayanı atacaz ligten.
  • şimdi hangi takımlar olucak??miex inkilermi yoksa benimkilermi ?? ona göre hazırlanalım..
  • gerek yok 11 kişiye zaten oynamıyolar adamı sinir ediyolar

soner milan alamazsan küsermisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_of_sLy -- 28 Ekim 2007; 13:52:28 >
  • pvh cuoresportivo onlarda var. kaldı9 takım
  • ewt 10 kiş arkdslar... zekeriya dostum 10 kişi oluca tamamlanmış demektir..
  • turkopol sen hazırla takımları ama 4.5 altında takım olmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Spirit_of_sLy

gerek yok 11 kişiye zaten oynamıyolar adamı sinir ediyolar

soner milan alamazsan küsermisin?

kes lan

olm seviom milanı
  • turkopol hocam akşama kadar bazı şeyleri hallet benim biraz işim var en kısa zamanda lige başlayalım. Başlıgı ve konuyu degistiririm haber ver bana yeni ligimiz için.
  • ok ..kaç takım hazırlıyorum?? yanlız ben bugün dısşardayım gece anca ewde olurum...yarın sabah 10 da yayınlarım ..10 takım hazırlıyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ps4

ok ..kaç takım hazırlıyorum?? yanlız ben bugün dısşardayım gece anca ewde olurum...yarın sabah 10 da yayınlarım ..10 takım hazırlıyorum..

Peki bu arada takım seçme olayı puana göremi olsun?
  • Ayrıca kişiler arası yapılacak maç saatleri ve tarihlerinide fikstür gibi listeleyelim itirazı olanı, yada işi olanı başka zamana erteleriz.
  • yok ya kuar ile sen şimdi isim listelerini hazırla 1- 2 -3 diye ..bende takımları hazırlıcam..kim hangi takımla eşlesirse ok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ps4

yok ya kuar ile sen şimdi isim listelerini hazırla 1- 2 -3 diye ..bende takımları hazırlıcam..kim hangi takımla eşlesirse ok..

Peki, fakat benim suan özel dersim var öss falan olayları yani. 2-3 saat sonra hazırlayabilirim.
  • 10 kişi oldukmu şu an?? ben hazırladım trakımları hepsi denk...10 adet yarın sabah 10 da yayınlıcıam..
  • ya turkopol ne gecesi dur iste saat 1430 oldugunda ben 11 kisinin listesini yollayacam sende 11 tane takım ve sıralama yazacaksın dolayısı ile kisi hangi sıraya karsılık geliyorsa takımı o olavak. bende bugun saat 17 de ligimizi create edecem ve herkese sifreyi ozelden mail atacam.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.