Şimdi Ara

fiesta yaris zor karar yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

fiesta titanyum x paket.6 otm 47500 opak

yaris 1.33 otm fun special 47500 cam tavan yok metalik

bu ikisi arasindayim. sizin karariniz ne olur?

fiesta tasarimiyla ve dolu donanım seçeneği ile gozumde. toplam maliyet de yaristen 1000 tl daha ucuz olacak ve faiz orani daha düşük. ama yakit benim icin soru işareti. sehir ici kullanacagim gunde ort 15-20 km yaparim fiks.

yaris orta paket donanim olarak ekran vb yok. ancak 1.33 motor yakit olarak daha uygun olacaktir.

zor bir karar benim icin fikirlerinize şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiesta sanirim 1.600cc. 1.0 gtd ecoboost düşünebilirsiniz.yakıt daha uygun olur.fiyatlar hangi bayilerden? 1.0 turbo içinde fiyat sordunuzmu?

• Fiestanın 2.el piyasası daha iyidir.
  • Ford un pahalı ve ilgisiz servisleri haricinde sorun yok :) fiesta güzel araç ;)

• Hocam yaris alın brc takın yakıt derdide kalmasın.

Benzinli binerim derseniz fiesta alın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni fiestanin ön kismina bir türlü isinamadim.

• chomar kullanıcısına yanıt
    Tek cevap eğer bütçe varsa 1.0 ECOBOOST POWERSHIFT FİESTA yakıtta ve performansta üzmez C sınıf performansı verir ve 23-24 km ortlama hızda 7-7.3 aralığında şehir içi tüketir.
  • yarisin iç mekanı berbat, 90 model araba gibi hissettiriyor. fiesta daha keyifli+tasarımı daha iyi.
  • bursa senturler ford ve toyota cavdarlidan bu fiyatlar

1.6 icin 47500 fiyat. 1.0 i 49500 gibi bisi demislerdi. ama ikinci elde 1.0 lara pek talep yok anladigim kadarıyla ve ileride belki lpg ye donersem diye dusundum. zaten bu fiyatlar limitlerimin de otesinde aslimda guc bela ciktim buraya.

ford bir cok opsiyonuyla cezbediyor suan iste bir tek yakit zivanadan cikarir mi? onu düşünüyorum.

bence fiesta alın çünkü 1.6 motor daha keyifli olacaktır veya 5 6 bin daha verebilirseniz 1.5 tdci titanium x paket alabilirsiniz.zaten dediğiniz gibi fiesta tasarımıyla donanımlarıyla önde
  • quote:

Orijinalden alıntı: outlook1

bence fiesta alın çünkü 1.6 motor daha keyifli olacaktır veya 5 6 bin daha verebilirseniz 1.5 tdci titanium x paket alabilirsiniz.zaten dediğiniz gibi fiesta tasarımıyla donanımlarıyla önde

selam dizel iyi fakat otm degil esimin de kullanabilmesi için otm sart.

1.0 ecoboost titanium powershift alın
  • Fiesta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekarsanız Fiesta. Evliyseniz Yaris.

Fiesta "Ben buradayım." diyen bir araç ancak Yaris kısıtlı alanını çok iyi kullanarak genişçe bir araç olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chomar

bursa senturler ford ve toyota cavdarlidan bu fiyatlar

1.6 icin 47500 fiyat. 1.0 i 49500 gibi bisi demislerdi. ama ikinci elde 1.0 lara pek talep yok anladigim kadarıyla ve ileride belki lpg ye donersem diye dusundum. zaten bu fiyatlar limitlerimin de otesinde aslimda guc bela ciktim buraya.

ford bir cok opsiyonuyla cezbediyor suan iste bir tek yakit zivanadan cikarir mi? onu düşünüyorum.

arkadaşım yaris al, sana hiç sıkıntı çıkarmaz...
  • Bence fiesta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.