Şimdi Ara

Fiesta MK4 - MK5 Kulübü (Flair, Fun, Ghia, Sport)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
2.418
Cevap
45
Favori
270.181
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Fiesta >> Fiesta MK4 - MK5 Kulübü (Flair, Fun, Ghia, Sport)
Giriş
    1 Mesaj
    Ford fiesta 1.25 ghia 2001 model hasar kayıtsız emsalsiz temizlikte satılık BALIKESİR de arkadaslar düşünen varsa ulaşması yeterli.
    |
    |

Hocam bende 98 model fiesta var, bagajdan sürüş esnasında sürekli kapı gıcırtısı gibi ses geliyordu. bagaj kapağını açınca, kapağı kapatmak için içeride bagaj kapağında tutacak kısmı var hani elin geçtiği siyah plastik, onu hafif bir sallayın ondan geliyor olabilir. bendeki ondandı. altına keçe, köpük bant vs. konularak kolayca çözülür eğer ondansa.
    |
    |
    berker3333 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    98 fiesta için 13 inç jant kapağı tavsiye edebilecek olan var mı? kışlık lastikleri siyah sac janta taktım. Aslında elinde iki kutu sprey jant boyası var. jant kapağı mı alsam yoksa sac jantları mı boyasam karar veremedim. araca uygun güzel bir jant kapağı önerebilecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oscar Heykeli -- 30 Ocak 2018; 0:46:33 >
    |
    |
    Arkadaşlar, 1.25 flair araç dün fulleyip depoyu hesap yaptım fullden fulle. araç şehiriçi kmde 86 kuruş yakıyor. Tüp yok. Tamam kış ayı, benzin fiyatları da yüksek ama yine de çok yüksek geldi bana. Sizce normal mi? Yoksa bir sıkıntı var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar merhaba. Ekim sonunda ilk arabam olarak 98 model fiesta flair aldım. Kısa farları çok sönük geliyor bana. Önümü hiç göremiyorum. Değiştirmek istiyorum. Farlardan pek anlamam. MArka model farkediyor mu yoksa her far uyar mı

Hocam, kısa farlar H7 olarak geçiyor. normali 12v 55w.
    buradaki sitede bilgiler var farlar için ama ingilizce. google da H7 far diye aratırsanız çeşitli alışveriş sitelerinde farklı fiyat ve parlaklıkta ürünler var. ama hiç satın almadım ne kadar parlaklık fark eder onu da sitelerdeki yorumlardan bakabilirsiniz.
    |
    |
    gurcu_Selim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tesekkur ederim. Bisey daha sormak istiyorum. Ara ara arabanin kontagini cevirdigimde hic tepki vermiyor. Isiklar falan yaniyor sikinti yok ama mars almiyor. Ya cok derinden ince tiz bi ses geliyor yada hic ses gelmiyor. Bikac denemeden sonra aliyor. Havalarin sogukluguyla alakali bi durum degil. Sicak havalarda da oluyor. Basina boyle bisey gelen oldu mu

Hocam çok teknik bilgim yok motor konusunda ama kontağı açınca ışıklar yanıyosa kontak kısmında sıkıntı yoktur, geriye Akü,Marş motoru ve dinamo kalıyor ki ışıklar yanıyor diyorsanız akü de bir nebze sağlam olabilir, başka forumlarda denk gelmiştim, kimisinde akü kutup başlarında oksitlenme problemi vardı, bir diğerinde de marş motoruna giden kablonun ucu çıkmış temassızlık yapıyordu. Sizde de ara ara olduğu için böyle bir durum olabilir. Elektrikçiye gitmeden önce en azından akü kutup başlarına vs bakabilirsiniz bakmadıysanız.
    |
    |
    gurcu_Selim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Merhaba arkadaşlar MK4 ve MK5 araçlarımızın bildiğiniz kronik sorunlarının başında kapı döşemeleri geliyor kendi MK5 aracımda ve tanıdığım arkadaşların MK5 araçlarında bu işleri kendi gayretlerim ile yaparak tecrübe sağlamış durumdayım dileyen arkadaşlara yardımcı olabilirim kendim Kayseri'de ikamet ettiğim için Kayseri'de bulunan arkadaşların araçlarına uygulama yapabilirim herkese iyi forumlar...
    |
    |

• Çavuş
    45 Mesaj
    Farklı bir MK5 araca uygulamam Krom şerit uygulamalı
    yaptığım
    |
    |

• Çavuş
    45 Mesaj
    Buda Farklı bir çalışmam
    |
    |

• Çavuş
    45 Mesaj
    Yine farklı bir MK5 çalışması emek verilen her iş güzeldir...

• Onbaşı
    32 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, ben arabamı yeni aldım 10 gün oluyor. 97 flair 1.25 kaporta temiz sorunsuz içinde sıkıntılar var ama halledilir.benim sorunum yağ eksiltme araç orjinal 98 binde sözde.ama sanırım 198 bin olmalı. Neyse onu göze alarak aldım zaten, ilk arabam bide acemiliğime geldi arabayı yeni öğreniyorum.kullanması keyifli iyi hızlanıyor.ama yağ eksiltiyor, aldığımda bir ustaya baktırdım karter contası değişmeli sızdırıyor.dedi. Baktık hakikaten sızdırmış karterin etrafında yağ var. Ama damlatmıyor asla.ve karterin altında bir kaynak yapılmış daha önce. Şimdi ben ilk gün aldığımda bi baktim yağ çubuğun ucunda biraz ekledik, sonra ustam bir litre daha koydu, idela seviyeye geldi yağ. Ama bir hafta geçti toplasan 50 km gittik.dün bi baktım çubuğun ucunda yağ.gittim iki litre koydurdum biyerde şimdi takip ediyorum bakalım ne olacak.karterdeki sızıntıdan bu kadar olamaz heralde. Çünkü hiç damlama yok sadece karterin dışı yağlanmış.arkadan mavi dumanda görmedim.ne diyorsunuz bu işe istanbul Ümraniye civarında iyi bir motor ustası bilen varmı.umarım çok masraf çıkarmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emetovic -- 19 Şubat 2018; 12:26:28 >
    |
    |

• Teğmen
    106 Mesaj

Hocam elinize sağlık çok güzel bir işçilik olmuş, bir konuda size danışmak isterim, kapı döşemelerini sökerken muhakkak karşılaşmışsınızdır, döşemelerin arkasında klipsleri tutan siyah plastik ayaklar var. Benim araçta onlar eksik ve kırık, yabancı siteler dahil hiçbir yerde bulamadım. Siz de karşılaştıysanız eksik veya kırık olanların yerine bir uygulama yaptınız mı alternatif olarak?
    |
    |
    twista79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim Uğur bey, evet kırık olanlar bir hayli fazla oluyor sık karşılaştığım bir durum bulunduğum şehirde klips dünyası diye bir dükkan var sanayi içerisinde orada tüm markaların klipsleri mevcut yuvaları ile beraber tanesini 2.5 ile 3 lira arasında satıyorlar hatta elimde fazladan kalanın resmini paylaşabilirim karşılığı ile beraber.
    |
    |
    ugur426a kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam zahmet olmazsa paylaşırsanız sevinirim, dediğim parçaysa eğer ve yeterince varsa sizden satın alabilirim veya sanayi size uzak değilse ve zahmet olmayacaksa sanayiden alıp gönderebilirseniz o şekilde de satın alabilirim. forumda kirlilik olmaması açısından özelden de ulaşabilirsiniz. saygılar.
    |
    |
    twista79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba Uğur bey istediğiniz parçanın resmini ekliyorum benim elimde yeterince yok maalesef.

|
    |
    ugur426a kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: twista79

Merhaba Uğur bey istediğiniz parçanın resmini ekliyorum benim elimde yeterince yok maalesef.

Hocam teşekkürler, ancak benm biraz eksik açıklama yaptığımı farkettim istediğim parçalar aşağıdaki fotoda klipsleri tutan siyah ayaklar 3 addet büyük, döşemeye yapışık. üzerine klips yerleştirilen.

http://www.mwstewart.co.uk/images/4532/

Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.