Şimdi Ara

Fiesta İcin (Makyajsız Kasa) Yuvarlak Led Sis Cercevesi Bulabilir miyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben makyajsiz 2006 fiestama (comfort) sis fari ariyorum ancak bildigimiz camlilardan degil. Genelde yurtdisindaki fiestalarda yuvarlak sislerin takilabildigi cercevelerden gördüm sanirim st deniyor onlardan Türkiyede nerde bulabilirim fiyat sormuyorum bile cünkü hic bulamadim bizimkilerin orjinal sisleri bu sekilde

bu yuvarlak sisli cerceveler icin tamponun da mi degismesi gerekiyor diger türlü de aparat vs ile bir seyler uydurulabilir diye dusunuyorum bizim normalde tampolar asagidaki fotodaki gibi 

bizim sisler arac üstünde bu sekilde duruyor:

ben; asagidaki cerceveden ariyorum sonrasinda ona uygun mercekli led kolayca bulunur sanirim aliexpresste göremedim ebay gibi avrupa merkezli (özellikle Ingiltere) sitelerde var ancak fiyatlar oldukca pahali. Böyle cerceveye sahip Türkiyede de bir kac fiesta gördüm ancak sahiplerine soramadim. makyajli kasa tamponuyla degistirmek de bir alternatif ancak bu cercevelerden bulabilirsem daha az masrafla halledebilecegimi düsünüyorum ancak ne hikmetse bu kasalarin parcalarina ucuk fiyat cekiyorlar

... ve arac üzerinde böyle duruyor:

Dedigim gibi bu parcaya Tr'de hic rastlamadim birkac parcaciya tuningciye sordum ya ilk kez gördüklerini söylediler ya da makyajli kasaninki buna uyar dediler ki uymadigini biliyorum benim aradigim sanirim st sis kapagi diye geciyor ve yurtdisinda teki icin 300-400 liraya varan fiyat vermisler mübarek cumhuriyet altini gibi kiymetli heralde. Bunu yurticinde bulabilecegim bir yer, satan biri veya aliexpress gibi sitelerde gören varsa link atabilir mi? Koca ülkede böyle bir parcayi nasil bulamam aklim almiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feridowich -- 12 Aralık 2020; 11:39:6 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.