Şimdi Ara

fiesta auris polo (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Anladım ama ben hiç 1.33 kullanmadım ne desem yalan olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgur8237 O kullanıcısına yanıt
    Auris in ağırlığı 1200kg kadar 5 yetişkin 70er den hesaplasak 350kg yani araç 1550kg olur bu da bmw 320den 100kg kadar ağır demek. Şimdi bmw 3 serisi bi araç düşünün 1.33 100hp motoru var yokuşa sürdünüz... 1.33 şehir içinde yeterli ama 5 kişi uzun yol bayar. Daha kliması var bagajı var...

• macropolo kullanıcısına yanıt
    Anladım gönül isterki daha iyisi olsun. Senede bir iki sefer 5 kişi uzun yol ancak olur. Teşekkür ederim.
  • Auris sıkıcıdır ama taş gibidir 1.6 132lik+lpg tavsiye ederim.
  • Arkadaslar bisey sorucam 2006 1.4tdci 110 binde fiestam var. Arabam bazen sesli calisiyor bazen sessiz calisiyor neden boyle yapar bilmiyorum. Arabamin bakimlari tam eksiksiz.

• Cocuk varsa ozelikle auris disindakiler size olmaz , c sinifi rahat genis arac varken digerleri dar gelir.

Auris in 2013 degilde 2011-2012 modelinin 1.6 motorlusunu alirsaniz performansida harikasir.

• BarGoS kullanıcısına yanıt
    2012 düşünüyorum yalnız 1.6 biraz daha tuuzlu 1.3 daha uygun fiyata yollar düz rampa ve 5 kişi nadir olu az 1.3 yeter gi bi
  • ozgur8237 O kullanıcısına yanıt
    Kisa bir donem kullandim 1.33 , anlatildigi kadar kotu degil.

Yokuşta kalkmaz diyenlere falan pek inanmayin derim , arac sonucta 100 bg ve her halukarda iş goruyor , ama yinede 1.6 bambaşka

• BarGoS kullanıcısına yanıt
    Şebboy kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorum için
  • Bizde hem 2012 hem 2013 model dizel fiesta var. 2012 model olanı yaklaşık 100bin km dir kullanıyoruz ve hiçbir arıza vermedi(kronik direksiyon da dahil). Şehir içinde ideal az yakan bir araç fakat çocukla hele uzun yol açısından nasıl olur bilemiyorum. Bana auris daha mantıklı geliyor sizin açınızdan. 50 bin civarına 1.6 bulunabiliyor sahibinden de gördüğüm kadarıyla. Güvenlik bakımından daha iyi, performanstan yana da sorununuz olmaz. Eğer imkanınız varsa her iki aracı da sürüp o şekilde karar vermenizi öneririm sonuçta az para değil vereceğiniz.

Polo da güzel fakat dizel ve temiz olanlarına bence ederinden fazla isteniyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.