Şimdi Ara

Fiesta 1.25i almayı düşünüyorum sizce nasıl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
12.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Koç finanstan kredi kullandm yarim saatte işlemleri hallettiler. 740 x 48 şeklinde ödüyorum. 10 bin civarinda bi faizim var :( ileride toplu para ayarlayabirsem kapatacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lhkarakas

Koç finanstan kredi kullandm yarim saatte işlemleri hallettiler. 740 x 48 şeklinde ödüyorum. 10 bin civarinda bi faizim var :( ileride toplu para ayarlayabirsem kapatacagim.

ben de uzun vadeli krediler beni yıratır diye korkuyorum ama bakalım ne yapacaz. ford finansta şimdi internetten baktım da 10 eylül tarihli bir ödeme planında 25000 çeken biri 48 ay vade ile çekse yani 671*48 şeklinde ödeme yapıyor. 26000 tl çekse 691*48 şeklinde oluyor. bu koç finans niye böyleymiş acaba.

http://www.fordfinans.com/pdf/2014/eylul/10Eylul201430Eylul2014FFKampanyaGeriOdemeTablolari_Binek.pdf

• alican_aga A kullanıcısına yanıt
    Faizler düşmüş ben aldığımda 1.07 idi. Böyle giderse yeniden yapilandirma yapabilirim.

• quote:

Faizler düşmüş ben aldığımda 1.07 idi. Böyle giderse yeniden yapilandirma yapabilirim.

anladım arabadan memnunsan hoşuna gittiyse sıkıntı yok sonuçta hiç bir şey bedava değil katlanacaz artık bir şekilde ödemeye . hayırlı olsun senin için umarım bizde aralıkta alırız bir araç.
  • quote:

benim aldigm zaman trend + guvenlik paketi yani esp , yokuş kalkiş , 7 hava yastigi vs.. dahil paket 39 bin tl idi. Şuan sadece esp li trendi 39 bine veriyorlar Yani burada bir Şark kurnazligi var. Arti guvenlik paketi derseniz 41 bini bulacaktir. Yani bunlarin yaptigi uygulama esp yi standart donanim yapip fiyati yukseltmek.

Yukarıdaki mesajımda (http://forum.donanimhaber.com/m_95828035/f_//tm.htm#98819504) anlatmak istediğim buydu işte. Bu yüzden açıkcası ford'a karşı ufak da olsa bir güvenim azalmadı değil.

Ama aralık ayını bekliyorum ısrarla. "1.4 Titanium + X Paket + Güvenlik Pakedi" şeklinde bir teklif vereceğim (paketlerden birinin aralıkta ücretsiz olmasını bekliyorum, geçen senlerde öyle olmuştu). İstediğim fiyatta anlaşırsak hiç düşünmeden Fiesta alacağım.

Açıkcası Fiesta'nın işleri son zamanlarda kötüye gidiyor, satış rakamları düştü. B sınıfında 4. sıraya kadar gerilediler. Yeni Polo'nun bunda etkisi çok oldu. Opel Corsa kasa değiştirdi, şimdi i20 de iddialı bir kasayla geldi vs. derken Fiesta biraz geride kaldı. Aslında bu bizim yararımıza, bu durumu iyi kullanabilirsek istediğimiz fiyatlara Fiesta alabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoppy -- 10 Kasım 2014; 22:26:26 >

• snoppy kullanıcısına yanıt
    Fiesta Titanium modellerde X paketi kasım ve aralık ayı boyunca ücretsiz!..

Detaylar linkte mevcut,

http://www.ford.com.tr/kampanyalar/satis-kampanyasi
  • lhkarakas L kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki TREND X 1.25 + Güvenlik Paketli bence piyasa alınabilinecek en güzel B sınıf araç.Hem yol tutuş olsun,hem malzeme kalitesi hem de konfor konusunda..Yalnız yakıt daha beklediğim performansda değil (550 km oldu). Umarım zamanda daha düşecektir. Sizdeki yakıt durumu nasıl öğrenebilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: v_emre
    Fiesta Titanium modellerde X paketi kasım ve aralık ayı boyunca ücretsiz!..

İçime doğmuş sanki, bundan yeni haberim oluyor, çok sağol.
  • v_emre kullanıcısına yanıt
    ilk zamanlar yakıt yüksekti ortalama 7 lt civarı idi şuan 5200 km deyim ve şehir içi 6 lt ortalama ile kullanıyorum buna havanın soğumasınında payı yüksek.. sıcak havalarda ortalama 5,5 u gösteriyor. şehir dışında 4.7 ortalamaya sahip bence şuanki degerler idare eder. tabi yol bilgisayarının sapma payınıda buna eklemeyi unutmayın. birde enson ölçümümde 100 tl lik benzin ile 300 km gidebilmiştim. km ye 300 kuruş gibi bir rakam yapıyor.
  • 2009 MODEL FORD FİESTAM VAR. UZUN YOLDA ORT YAKIT 5,8 E KADAR DÜŞTÜ ORT 110KM. ŞEHİR İÇİ İSE YAZIN 7 CİVARINDA KIŞIN 7,8 CİVARINDA KIŞ LASTİKLERİYLE

LAKİN ÇELİK JANT ALMAK İSTİYORUM. 15 JANT ACABA YAKITA ETKİSİ NE OLUR? YAZLIK OLARAK KULLANACAĞIM ÇELİK JANTI
  • quote:

ilk zamanlar yakıt yüksekti ortalama 7 lt civarı idi şuan 5200 km deyim ve şehir içi 6 lt ortalama ile kullanıyorum buna havanın soğumasınında payı yüksek.. sıcak havalarda ortalama 5,5 u gösteriyor. şehir dışında 4.7 ortalamaya sahip bence şuanki degerler idare eder. tabi yol bilgisayarının sapma payınıda buna eklemeyi unutmayın. birde enson ölçümümde 100 tl lik benzin ile 300 km gidebilmiştim. km ye 300 kuruş gibi bir rakam yapıyor.

Teşekkürler umarım benim araçta ilerde daha düşük seviyelere düşer :)
  • Fiesta Trend 1.25i 82 ps 35.700'e alınır mı arkadaşlar ne diyorsunuz?
  • 38 bine sıfır araç alıyorsunuz

2010 model 2. el fiestaya adamlar 32 bin fiyat çekiyorlar. nasıl bir iştir bu çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afusan

Fiesta Trend 1.25i 82 ps 35.700'e alınır mı arkadaşlar ne diyorsunuz?

Araç modeli ne durumda ?
  • 2014 sifir hocam

• quote:

2014 sifir hocam

Bence fiyat gayet makul görünüyor

Liste Fiyatına bakacak olursak...

Model Trend 1.25i 82PS
    Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı 41.690 TL
    Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Destekli Kredili) 40.865 TL
    Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Peşin) 38.815 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi v_emre -- 24 Kasım 2014; 10:00:05 >
  • quote:

Fiesta Trend 1.25i 82 ps 35.700'e alınır mı arkadaşlar ne diyorsunuz?

hangi bayi bu hocam ?
  • Kocailem indirimiyle beraber oluyordu hocam

• Fiesta kullanıcıları, FiestaM.Com sayfasına davetlisiniz

https://www.facebook.com/groups/fiestam/
  • Arkadaşlar Merhaba 2 gün önce ben de 1.25 trendx fiesta aldım. Arka sis farı bir tane mi sizde? Yoksa benim sislerden biri yanmıyor mu alırken hiç dikkat etmedim heyecandan
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.