Şimdi Ara

FiÇiPi - Serenay Sarıkaya & Mehmet Günsur & Ozan Güven & Berrak Tüzünataç (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
545
Cevap
5
Favori
27.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölümü izledim güzeldi sansürsüz dizilerin devamı gelir inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080p de akıcı izliyorum şuan. Sizin nette bi sıkıntı olmasın hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozan Güvenin efsane oyunculuğu ve güzel bir bölüm...

• 1. Bölümü izledim. Dizi izlenir.

Ozan güven fena oynuyor.

• 1. bölümü izledim. 1 saat 18 dakika gibi uzun suresi var fakat hic anlamadim su gibi akti. Film tadinda bir dizi bolumuydu bence. Müzikler felan harika. Akk oldugundan anca 720pde izleyebildim,hic kasmadan takilmadan izledim yani. Şimdi 2 ve 3ü de izlemek istiyorum hemen

Her hafta 3 bölüm mu yayinlanacak? Neden 3 bölüm birden yayinlandi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 1 Nisan 2017; 1:32:40 >
  • Bu dizi kesinlikle izlenir. 10 numara yapmış adamlar ozan güven efsane oynuyor sanki gerçek hayatında da böyle olaylar yaşamış gibi.

• 2.bölüm bitirdim olmuş bence izlenir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence olmamış ana hikayeden çok uzaklaşıyor git gide
  • İnşallah Behzat Ç. de sansürsüz tekrar geri gelir

• Bölümlerin süresi ne? 1 saat 18 dk yazmış üstte arkadaş? 1 saat olmayacak mıydı dizi? Bence 1 saat 18 dk da çok bir dizi için..

Başlayacaktım tereddüt ettim şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Bölümlerin süresi ne? 1 saat 18 dk yazmış üstte arkadaş? 1 saat olmayacak mıydı dizi? Bence 1 saat 18 dk da çok bir dizi için..

Başlayacaktım tereddüt ettim şuan

İntrolar bide sondaki reklamlar falan uzatıyo 60 dk denebilir

• an itibariyle 3 bölüm bitti

şunu diyim yapım basit değil, çok cesaret isteyen bi iş, amerikan standartlarında dram hafifte gerilim var

puhu tvye cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. bu proje hayatta kalırsa dizi sektöründe nihayet beklediğimiz çığırı açacaktır
  • Ilk bolumu izledim, abi turkiyede de gercekten guzel isler cikabiliyormus. Televizyon devri kapanmali artik. Ozan guven sahane oynuyor.

• Özge 2.bölümde maşallahı var. Süper oynamış

• İlk bölüm gayet başarılıydı.
  • İlk önce 46 yok olan ile dizi süresindeki şikayetler dikkate alındı ve bişeyler yapıldı. Sonra blu tv masum dizisiyle tv nin artık tekel olmadığını ve tv de olmayıp hem kaliteli hem de talebi karşılayacak bişeyin yapılabileceğini gösterdi. Şimdi de blutv nin rakibinden yapım çıktı. Yarın izleyeceğim ama yorumlara bakılırsa bu dizi de epey beğenilecek gibi. Bikaç sene 1 saatlik kaliteli diziler yapılacak, tv de değil internette sansürsüz verilecek, yüze yakın senarist 2 saatten fazla süren dizilerden şikayet edip iş bırakacak deseler hadi lan ordan der geçerdim. Valla helal olsun. Bize de izlemek düşer artık bu saatten sonra.

• Psikoloji ile Psikiyatrinin farkını bilmiyor adamlar ilk iki bölümde terapist oluyor danışmanlıkta 3.bölümdede tıp fakültesi diyolar birilerinin uyarması lazım
  • Ya bu arada bilgisi olan var mı diğer bölümler ne zaman yayınlanacak? 3 bölümü ardı ardına izledim ama yok böyle bir şey acayip sardı. Diğer bölümleri de yayınlasalarmış keşke.
  • Oyunculuklar iyi. Müzikler iyi. Dizi olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.