Şimdi Ara

FiÇiPi - Serenay Sarıkaya & Mehmet Günsur & Ozan Güven & Berrak Tüzünataç (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
545
Cevap
5
Favori
27.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deniz Duru ne kadar modern bir yaşamları var değilmi sabah kahvaltı yulaflı karışık şeyler uyanır uyanmaz filtre kahve demlik akşam şarap falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Deniz Duru ne kadar modern bir yaşamları var değilmi sabah kahvaltı yulaflı karışık şeyler uyanır uyanmaz filtre kahve demlik akşam şarap falan

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jouska -- 9 Ağustos 2017; 8:22:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Deniz Duru ne kadar modern bir yaşamları var değilmi sabah kahvaltı yulaflı karışık şeyler uyanır uyanmaz filtre kahve demlik akşam şarap falan

Yulaf ne ya (!).. Her sabah şöyle mis gibi sahanda yumurtamı yemeden kalkmam... Kahvaltı budur aga kim ne derse desin, at mıyım ben ne yulafı?

SS:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 10 Ağustos 2017; 2:56:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

quote:

Yulaf ne ya (!).. Her sabah şöyle mis gibi sahanda yumurtamı yemeden kalkmam... Kahvaltı budur aga kim ne derse desin, at mıyım ben ne yulafı?

SS:

Arkadaş bunu yedikten sonra öldü

• quote:

Orijinalden alıntı: pumass

Can manay içdiği sigaranın markası nedir bilen varmı

Puro

• Yeni sezonda Show Tv'de yayınlanacakmış.

• haydaaa. bir seye de elinizi atmayin be. kalitesi ciddi dusecek belli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Show Tv mi

Harbiden kalitenin içine edilecek puhudaki kadar serbest olacağını sanmıyorum
  • Show tv ye geçtiyse ben daha izlemem. İçine ettiler

Sansürsüz ve kesilmeden nette verilcekmiş netten izlerim o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral_Jumong -- 21 Ağustos 2017; 5:28:24 >
  • 2.sezon önce Puhu Tv'de yayınlanacakmış.Show Tv de ise Mart ayında 1.sezondan itibaren yayınlanmaya başlayacakmış

• Show da yayınlancak ta nasıl olacak acaba ? Türkiyede reklamdız bir dizi 2 bazen 2.30 saat.

En uzun fi 1 saat 15 dakika.

Bizim millet öyle sevmez. En az 5-6 saat bi diziyi izlemesi lazım

• Nasıl olduysa kendimi bu diziye başlamış buldum. İlk üç bölüm gerçekten iyiydi, şu an 9'dayım ama sırf bitsin diye, hiç tat alamıyorum. Zorlama Samsung reklamları da gitgide artıyor, 12. bölüm baştan aşağı reklam olacak herhalde :)
  • Evet ürün yerleştirme çok vardı maalesef. Bir yazı okumuştum tam hatırlayamıyorum ama Azra Kohen bundan sonraki sezonlarda bu kadar göze batmaması için bir şeyler yapacağından bahsetmişti.
  • 9 Kasım'da başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FK -- 19 Ekim 2017; 18:43:53 >

• .

(
    )

• Yarın ikinci sezonun ilk fragmanı geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

Nasıl olduysa kendimi bu diziye başlamış buldum. İlk üç bölüm gerçekten iyiydi, şu an 9'dayım ama sırf bitsin diye, hiç tat alamıyorum. Zorlama Samsung reklamları da gitgide artıyor, 12. bölüm baştan aşağı reklam olacak herhalde :)

Bir ara bu konu ile ilgili geyikler döndü. Eti hanımda mı reklam acaba falan diye
  • İlk fragman:https://puhutv.com/fi-ci-ilk-tanitim-izle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FK -- 27 Ekim 2017; 20:33:27 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.