Şimdi Ara

FiÇiPi - Serenay Sarıkaya & Mehmet Günsur & Ozan Güven & Berrak Tüzünataç (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
545
Cevap
5
Favori
27.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece vardiyasında sabaha kadar 6 bölüm üst üste yağ gibi aktı dizi
    umarım bekledikleri geri dönüşü alırlar ve bu tarz işler çoğalır
  • Şu puhu'nun isim babası kim acaba?

• İlginç bir şekilde dizi kendini izlettiriyor
  • Ulen Sıla varken diğer kıza takıntılı hale gelmesi çok saçma ya
  • Yeni bölümler ne zaman herhangi bir bilgi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Yeni bölümler ne zaman herhangi bir bilgi var mı?

resmi bir açıklama yok ama büyük ihtimal 12 mayıs
  • Teşekkürler Hocam. Epey zaman varmış. Hızlı izlemişiz.
  • hocam bir kaç yerde 28 nisan olarak gördüm inşallah öyledir
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Ulen Sıla varken diğer kıza takıntılı hale gelmesi çok saçma ya

sila sorf tahtasi gibi lol. ilk bolumde jakuzideki kiz en iyisiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 6.bölümü izleyemedim

• Dizi nedense bana Hannibal dizisii hatırlattı. Ordaki Hannibal-WillGraham ilişkisini görebiliyorum gibi sanki nedense bu yüzden çok hoşuma gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

gece vardiyasında sabaha kadar 6 bölüm üst üste yağ gibi aktı dizi

Bölüm yayınlanma araları çok uzun, izlemeye kıyamıyorum bekleme derdine düşmemek için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

gece vardiyasında sabaha kadar 6 bölüm üst üste yağ gibi aktı dizi

Bölüm yayınlanma araları çok uzun, izlemeye kıyamıyorum bekleme derdine düşmemek için

• Uzun zamandır Masum ve arada Poyraz karayel harici yerli dizi izlemiyordum Serenay Sarıkaya'ya da oldum olası soğuk bulmuşumdur ondan dolayı mesafeli yaklaşsamda özellikle Ozan güven için 1.bölümünü ilk çıktığı gün indirmiştim ama izlesemmi izlemesemmi boş vaktim olursa öyle izlerim felan diye düşünüyordum.Pazar gecesi ilk bölümü izleyince çok hoşuma gitti dün geceden itibaren kalan 5 bölümüde izledim yağ gibi aktı bölümler eksikler var ama Masum'dan sonra çok iyi geldi özellikle diziyi izlerkenki arada kendi hayatımızı sorgulatması verdiği mesajlarda ayrıca etkiliyor 2 günde 6 bölüm izlememe rağmen hemen 7.bölümü bile sorguladım bir an olsun sıkmadı dizi 12 Mayıs'a da çok varmış ama ne yapalım gelince 3.bölüm birden geliyor.
  • Aylik 10 tl vermeye raziyim ama özgü 4 dizi yapsalar 3 ay oynasa her biri çok kaliteli içerik ve oyunculuk icerir ve bi sezonda 40 bolum cekilmedigi için izleyicide sikilmaz takip eder diye düşünüyorum

• http://vocaroo.com/i/s0NDREwYrVES

• quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

5.bolumu izledim şimdi
    bu etinin 1000 lira seans ücreti vardı öğrenci hali ile duru nasıl ödedi orasını kafam almadı hadi sevgilisinin parasini yedi diyelim onun dışında akıl hast.deki ikinci çocuktan olaylar çıkacak mi onu çok merak ettim son olarak serenay bu bölümde oyunculuk olarak kalite tavan yapmış ozanda düşüş serenayda yükseliş var su cem yılmazlı olan sahneden sonra kafamdaki ozan güven-can manay profili tamamen silindi maalesef sonra düşündümde çok gereksiz bir sahneymis o sahne neyse dizi simdilik güzel gidiyor 5.bolumu serenay sırtladı diyebilirim su uzun dansçı adamada çok ısındım ben :) neyse benden bu kadar görüşürüz

Öğrenci diyince aklıma geldi. Bu duru ve denizin yaşadığı ev kimin abi? Kavga ettiler, ayrıldılar eleman evi terk etti, bu duru yine döndü malikaneye Anlamadım valla, orada biraz saçmalamışlar. Ev Deniz'e ait ise kızın gitmesi gerekirdi evden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _conscript_ -- 27 Nisan 2017; 9:9:59 >

• _conscript_ kullanıcısına yanıt

Ekşi sözlükte romanı başlığında takılırken gördüm bende ev duru'nun ailesinden kalmaymış sanırım ayrıca yanlışlıkla bir sürü romandan spoiler yedim dizinin tadını kaçırdım
  • Dizi yine 3 hafta sonra mı yayınlanacak
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.