Şimdi Ara

FİBİMNET YENİ İSS KULLANANLAR VE TAVSİYELER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
9.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorunun biraz yersiz olmuş belki de o yüzden cevap vermek istememiş olabilirler veya gerçekten müsait değillerdir 3. bir seçenek ise mesajlaştığın kişi tamamen bilgisiz birisi. websitelerini incelerseniz dsl ile ilgili herhangi bir bilgi yok zaten telefon hizmeti vermiyorlar diye biliyorum.

• elimde linkteki modem var, sizce bunu mu baglatayim fibimin verdikleri modemi mi baglatayim?

https://www.hepsiburada.com/asus-dsl-n17u-300mbps-torrent-bulut-vpn-ewan-3g-4g-dlna-ebeveyn-kontrolu-destekli-adsl2-vdsl-fiber-destekli-gigabit-modem-router-p-BD803273?magaza=teknoraks

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt

• trnzlp kullanıcısına yanıt

elinizdeki modemi kullanabiliyorsanız elbette onu kullanın.

Açıkçası ben hiç kendi modemimizi kullanabilir miyiz diye sormadım , kampanyalarında da bütün paketlerde modem ücretini ekliyorlar .Kendi modemlerini kullanmak zorunlu da olabilir tam bilmiyorum sormak lazım . Fibimnet verdiği modem fiyatı da oldukça yüksek gözüküyor 2.700 TL fiyatı var. Görüntüye bakacak olursan 200 liralık modem gibi neden bu kadar pahalı anlamadım , aylık 6 TL kiralama ücreti alıyorlar aşağıda verdikleri modemin linkini koydum.

https://www.astekteknoloji.com/dsxo-1002wv-gpon-gepon-onu

• merhaba.
    dün sabah teknik servisteki arkadaşlar gelip kurulumu yaptılar. ilk gelen modem arızalı çıktı, akşamüstü değiştirdiler.
    20mb paketteyim, kablosuzda yaklaşık 19mb download 4mb uploud hızı alıyorum ve farkettigim kadariyla şu ana kadar bağlantıda(yeni modemden sonra) kopma yaşanmadı.

hayırlı olsun bende 11. gündeyim şuana kadar herhangi bir kopma kesinti yaşamadım 25/5 paket almıştım bende hız testi yaptığımda 24/5 gibi hız aldım vaat ettikleri hızı tam olarak veriyorlar umarım ilerde sorun yaşamadan devam eder.

• Evet arkadaşlar merak edenler veya takip eden olursa diye yazıyorum yaklaşık 40 gündür herhangi bir sorun ile karşılaşmadım , internet kopma yavaşlama vs olmadı memnumum düşünen arkadaşlar değerlendirebilir.

• Ne fibim bir isim bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Ne fibim bir isim bu

Tam olarak ne demek istediğini anlamadım

• Alanya'da 100 Mbps paketi kullanan var mı? Kullanan varsa ölçümlerde hız ve ping süreleri ortalama kaç çıkıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

Evet arkadaşlar merak edenler veya takip eden olursa diye yazıyorum yaklaşık 40 gündür herhangi bir sorun ile karşılaşmadım , internet kopma yavaşlama vs olmadı memnumum düşünen arkadaşlar değerlendirebilir.

Hocam merhaba

14 martta ttnet taahhütüm bitiyor bizimde evin önünden fibimnet altyapısı geçiyor internet kutuları tam evin önünde bulunuyor ama daha aktif değil

galiba çalışma sesi duymadım hiç benim evin civarında daha kullanan yok anladığım kadarıyla sizin gidişat nasıl tavsiye eder

misiniz hala ?

• lucky7 L kullanıcısına yanıt

Merhaba 3 aydır şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım , hiç kesinti olmadı ben memnunum alt yapı geldiyse eğer en fazla 1 hafta içinde gelip kurarlar bağlantıyı yaparlar tavsiye ederim fiyatlar uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

Merhaba 3 aydır şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım , hiç kesinti olmadı ben memnunum alt yapı geldiyse eğer en fazla 1 hafta içinde gelip kurarlar bağlantıyı yaparlar tavsiye ederim fiyatlar uygun

Hocam yaptığınız testlerde en düşük ping değeri kaç alıyorsunuz? Örneğin ben Isparta Adatanet sunucusundan 8 ms alabiliyorum VDSL2+ bağlantı ile. Sizde durum nedir?

• BlackRooster B kullanıcısına yanıt

o şekilde bir test yapmadım , anlamam o kadar detaydan

• BlackRooster B kullanıcısına yanıt

Vodafone net ile ara bağlantı yapılmış görünüyor, pingler yurt içinde yüksek, yurt dışında daha düşük olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 27 Şubat 2021; 23:48:40 >
  • Dostum merhaba ben de alanyada yaşıyorum bizim yaşadığımız bölgeye fibim net alt yapısını döşeme işlemini bitirdi bina kabloları da halledildi işin aslı sen de alanayda isen özellikle cs go oyununda ttnet yüzünden ping sorunu yaşadığım çok oluyor hiç inmiyor malesef eğerki bu oyunla alakalı oynamışlığın bi bilgin tecrüben varsa paylaşır mısın teşekkür ederim şimdiden

• Fibimnet'ten açıkçası memnun değilim. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum. Öncelikle kendi modeminizi kullandırmayıp zorla 2.4 Ghz destekli berbat bir modem veriyorlar. 100 Mbps hız için 2.4 Ghz'llik modem kullanmak saçmalık ötesi. İlk başlarda birkaç kesinti oldu, sonra düzelmişti. Bu üç gündür hız aşırı dalgalı. Müşteri hizmetleri de çok kötü, genelde geri dönüş alamıyorum. Bir keresinde router bağlamakla ilgili teknik bir soru için aradım, kadın teknik ekibe not düşeceğini ve onların arayacağını söyledi, arayan soran olmadı. Neyse o sorunu kendim hallettim ama geri dönüş olmaması hoş değil. Son arıza için web sitelerine arıza kaydı bıraktım, oradan da dünden beri dönüş almadım. Saldım çayıra Mevlam kayıra anlayışıyla hizmet veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Vodafone net ile ara bağlantı yapılmış görünüyor, pingler yurt içinde yüksek, yurt dışında daha düşük olur.

Yurtdışı çıkışlarında bir avantajı yok. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum. D-Smart VDSL varken PUBG ortalama ping 48 ms idi, Fibimnet'e geçince 40 ms civarında, yani çok az da olsa Fibimnet daha iyi.

• Merhabalar. Bende alanya da yaşıyorum.. fibimnet ile ilgili tecrübelerinizi öğrenmek istedim .nasıl memnun musunuz acaba?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.