Şimdi Ara

Fibere geçmek ne kadar mantıklı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim net 4 mbps sadece, burada fiber var ama geçmek ne kadar mantıklı sizce?
    almak istediğim bize uygun tarifede 50gb mı ne akk kotası vardı

ben şimdi fiberle 1 film indirsem 40gblik, hoppp biranda kota bitcek sonra ay başına kadar yine 4 mbps olacak
    ozaman ne anladım ben bu işten?

• Sen geçme.
  • verdiği cevaba bak

3 senede 8000 küsür post'u nasıl yazdığın belli oluyor, 2018 yılında hala çocuk gibi post kasanlarda varmış yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.redfield7 -- 13 Mart 2018; 18:35:14 >
  • Türkcell fiber alıyorsan zaten 24 mbps var bir tek daha üstü yok onu da geçince 8 e düşüyor

Aynı altyapı üzerinden vodafone da hizmet veriyor kota değil akk li onlara da bakın daha uygun fiyata daha yüksek hız alabilirsiniz

Unutmadan yükleme hızınızda akk vardır türkcell 50gb yüklerseniz hep indirme hem yükleme hızını düşürür indirme akksini geçerseniz de 2 sını düşürür 5 -> 1

Ama vodafone ayrı hesaplıyor diye biliyorum çok bir şey yukelemeseniz bile daha hızlı bir deneyin yaşarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan ttnet bizim fiber değil lakin apartmana döşedi kutuyu turkcell

başka bi konudada netspeed falan gördüm, bunlar cidden iyi hizmet veriyorlar mı?
    yani altyapı birde turkcell'in ya, ben anlamıyorum kabloyu döşeyen turkcell ama tarifeleri daha iyi olan başkaları, neden bu işler böyle?
    @Mr.Data
  • Hocam Superonline'nın altyapısını Vodafone kullanabiliyor . Akk'sız olarak Superonline Platin Paket 25 Mbps var 89 TL bu fazla gelebilir o yüzden Vodafone Fiber Çekirdek Aile Çekirdek Aile ( 50 Mbps - 100 Gb Akk 59,90) veya Genç Aile ( 100 Mbps - 100 Gb Akk 69,90 ) öneririm.
  • c.redfield7 kullanıcısına yanıt
    türknet e geçmeyi düşünürmüsünüz altyapınızda vdsl varsa en az 35 mbps hız veriyor çok memnun kalabilirsiniz.
    kota yok taahhüt yok altyapınızın desteklediği enyüksek hız fiyata dahil 1000 dk heryöne ev telefonu hizmeti herşey dahil 60 tl..

referans kodu ile 1 ay bedava

kodu: VLJ12QJ23OGO

Bağlantı:https://turk.net/p/VLJ12QJ23OGO

Alabileceğiniz hizi ve altyapi durumunu buradan sorgulayabilirsiniz. https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erocan27 -- 21 Mart 2018; 17:4:10 >
  • Yaşinizi bilmiyorum ama şu kuru yalana inanmayın 4.5g'dede ayni muhabbet var neymiş hızlı bitiyormuş internetin hızlı olması demek indirmek istediğin dosyayı hızlı indirmeni sağlar kotayı hızlı diye sömürmez 10 gb dosya indirirken yine 10 gb iner hızlı olsada olmasada biri yavaş indirir diğeri hızlı aradaki fark bu yani hızlı bitme olayi yok bağlatacağiniz hüza bağli kotanin düşmesi 100 bağlatirsaniz 24e düşüyor internete yazarsanız çikar kaça düşüceği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.