Şimdi Ara

Fiber tarife önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar apartmanımda geçen sene turkcell kullanan kişiler vardı.Şimdi turkcellin sitesinden evimde fiber var mı diyorum yok diyor.Halbu ki bulunduğumuz bina 4 senelik.Yeni bir bölgede yaşıyorum yani.Sizce sitede bir yanlışlık mı var ?
    Diğer sorum:
    Turkcell fiber paketi alacağım fakat kampanyalarda 24 mps 150 gb akk kotası var onu düşünüyorum.Yılbaşından sonra eski tarife kota olayı gelecek gibi bişey duydum,bu durumda benim aldığım paket bu uygulamaya göre değişir mi ?
    Yoksa 25 mbit sınırsız akk paketini mi almalıyım ?
    Başka ıss önerilerine açığım.Önceden kablonet kullanıyordum ama havalar kötü olunca arada bir gidiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 2 Kasım 2018; 18:2:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turkcell vdsl ve adsl de veriyor sadece fiber değil
  • Türknet yahut millenicom kullanın taahhüdü yok akn yok beğenmezseniz iptal edersiniz. Dünya paraya AKN li 2 sene sözleşmeli paket yapmayın.
  • Vodafone fibermax
  • apartman adını yanlış yazmışlardır nosu ile bakınca bulunuyor olabilir... +https://www.superonline.net/internet/fiber/nerede
    bir detayda sistemi yavaş güncelliyorlar...
  • Vodafone

• Merhabalar, vodafone fibermax çalışanıyim. Bize özel tarifeler mevcut. Isteeseni 50 ve 100 mbps hızında fiber internet paletleri konusunda destek sağlayabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkosucu

Merhabalar, vodafone fibermax çalışanıyim. Bize özel tarifeler mevcut. Isteeseni 50 ve 100 mbps hızında fiber internet paletleri konusunda destek sağlayabilirim
    @burakkosucu, pm ile adres bilgilerimi size gönderdim. Vodafone fiber ile ilgili sorduğum konularda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • coyote kullanıcısına yanıt
    Bugün birkaç toplantıya girdiğim için geç cevap vermek zorunda kaldım, kusura bakmayın lutfen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.