Şimdi Ara

Fiber saha dolabı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar binamıza yaklaşık 20 metre mesafede bulunan tip 11-b fiber kutu yerleştirilmiş bağlantıları yapılmış şuan telefon hattım adsl olarak hizmet verilmekte, kutu bağlantısı ve iç kablo bağlantısını bizzat yaptıklarını gördüm yapan ekibe' de sormuştum VDSL hizmetine geçiş yapabilirmiyim diye evet dedi sizce VDSL geçiş yapsam port denen sorunun birçok vatandaşın gibi benide uzun süre bekletirlermi yoksa adsl telefon hattın VDSL sinyali olarak değiştirilmesi yeterli mi?
    Fiber saha dolabı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• siz arayıp aktartın bence elbet bi ara aktarırlar vdsl porta aktarılınca 100 mbps alıcaksınız büyük ihtimal o büyük avantaj bizimde burada bi altyapı yenilemesi yapsalarda bi vdsle geçiş yapsam artık sıktı bu 16 mbps
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkaninn59

siz arayıp aktartın bence elbet bi ara aktarırlar vdsl porta aktarılınca 100 mbps alıcaksınız büyük ihtimal o büyük avantaj bizimde burada bi altyapı yenilemesi yapsalarda bi vdsle geçiş yapsam artık sıktı bu 16 mbps

İlgilendiğin için teşekkürler internet servisi sağlayıcı firmalar ile görüştüm net bilgi vermiyorlar siz abone olun süreç içinde anlaşılır diyorlar bende güvenmedim net bilgi almak için oturduğum bölgenin türk telekom müdürlüğünden VDSL port sorunu olmadan geçebileceğimi söyledi yalnız fiyatlar acayip derecede pahalı hız ve kota modem ücreti herşey dahil istediğim paket minimum 85 TL'den başlıyor türknet 35 mbps fazlasını vermiyor o nedenle tercih etmiyorum yıllardır 8 mbps olarak kullanıyorum geçiş yapmışken maksimum hızı almak isterim 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bakır altyapı kalkıyor bu gun olmazsa ılerde muhakkak sizi vdsl yada fibere gecırecekler en kısa sürede talepte bulunun derim
  • vdsl geçişi uzun sürebiliyor.
  • Türknete geçin derim zaten size verecekleri maksimum 50 mbit
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.