Şimdi Ara

Fiber mi döşeniyor? SS li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tabelada Türk Telekom yazıyor. Bu şekilde bir çalışma var. Fiber olabilir mi?

EDIT: Fibermiş. Karşı apartmana döşüyolarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedFone -- 29 Kasım 2017; 15:56:51 >

• evet fiber, size gelmesi ise apartman yonetimizin anlasmasina bagli. su anki proseduru tam bile arkadaslar daha net bilgi verecektir.
  • bizimde geçende evin 40 metre uzağina 1800 metrelik fiber kablo koymuşlardı görünce altyapıyı yenileyecekler diye sevinmiştim altyapıyı yenilemeye geldiler ertesi gün kablo konulduktan sonra kabloyu çekerken fotoğraftaki gibi aynı şekilde telefonla oynayan biri vardı tüm çalışanlar aynı kafayla çalışıyo herhalde aşşağida birisi kablo çekiyor üstteki telefonla oynuyor neyse sordum bizim sokaktaki altyapı mı değişiyor dedim yok bunu çok programlı lise için özel çekiyoruz santralden dedi orda bu kelimeleri kullandığında yıkıldım resmen sizin mahalledede aynı olay olabilir özel bir yere çekiliyor olma ihtimali var bunu çektikten sonra saha dolaplarınında değişmesi gerekli bi tek kabloyu çekince internet yenilenmiyor yerden yere değişiyor kimisine 1 ayda geliyor kimisne 6-7 ayda geliyor
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    Telefon hatlarında sorun varmış onu düzeltmişler. Fiberle alakası yok.
  • metro ethernet olabilir.
  • Tekrar böyle bir çalışma başladı ama daha çok fibere benziyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.