Şimdi Ara

Fiber internet ne zaman aktif olur (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Fiber internet ne zaman aktif olur böyle dönüş yapıldı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4 tane kayıt açtım. 3 tanesi ''BTKya bildirin, bizim yapacak bir şeyimiz yok'' diye kapandı. En sonuncuya cevap bile gelmedi daha

Fiber internet ne zaman aktif olur
    Fiber internet ne zaman aktif olur
  • Ben de kutu takılmasını bekliyorum. Kabloları çekeli 3. gün bugün.

• miskindvd kullanıcısına yanıt

Hocam verilen cevaplarda kesin olarak altyapı dönüşümü yapılmayacağı mı söyleniyor yoksa ilerde mi yapılacak deniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt

Şu an herhangi bir plan yok diyorlar. ''Tarih veremeyeceğimiz ileriki zamanlarda eğer planlama olursa onlar sizi ararlar'' diyorlar.

Fiber elbet bir gün gelecek ama işte 10 sene sonra falan. Onlar da onu kastediyor, 10 sene sonra ararlar diyorlar işte Fiber internet ne zaman aktif olur 

Belli ki bölgenin hiç ihtiyacı yok veya karşılığı yok gibi hocam. Bana bile yaptılarsa bu hıza rağmen, sana hayli hayli yapmaları lazımdı.

İnşallah en kısa sürede kabul ederler. Talep etmeyene devam hocamFiber internet ne zaman aktif olur 

Tamamen 6 katlı binalar ile dolu bir yerdeyim. Ama nufüs genelde yaşlı olduğu için VDSL herkese yetiyor. Ayrıca Kablonet altyapısı da var. O yüzden Fiber çekmek istemiyorlar

Kablonet'e neden geçmiyorsun hocam?

O da 100mbit, VDSL'de 100mbit. Ne farkedecek ki ? hem benim burada kablonet altyapısı çok sorunlu. Sürekli kesilmeler oluyor. VDSL daha iyi çalışıyor

Vay be hocam. Kablonet'de patlak demek.

Neyse ki vdsl'in iyi, kötü gün dostu resmenFiber internet ne zaman aktif olur 

Bizim evde kablo altyapı ile çalışan Kablo TV var, gün içinde sürekli kesiliyor deli ediyor bizi Fiber internet ne zaman aktif olur 

Neyse ki VDSL gece 2-3 gibi yapılan planlı kesintiler hariç kesilmiyor.

• @Gecekondu20 hocam bina içine kutu için herhangi bir yere başvuru vs yaptınız mı?

Daha sizinle konuşalı 2 gün oldu KabloNet ve Kablo Tv hakkında. Bu akşam bizim Kablo TV gitti mesela. İnterneti oradan alıyor olsam o da gidecekti Fiber internet ne zaman aktif olur 

Çok sıkıntılıymış hocam. Birde tavsiye ediyorum yaFiber internet ne zaman aktif olur 

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.