Şimdi Ara

Fiber İnternet alabilir miyim? Ne zaman alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Superonline >> Fiber İnternet alabilir miyim? Ne zaman alabilirim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2844 Mesaj
    Arkadaşlar İstanbulda en merkezi yerlerden bir tanesinde oturuyorum. Kadıköy, Fenerbahçe, Bağdat Cad. üzerinde. Eskiden bir form doldurmuşlar galiba bizim apartmanda (5-6 ay önce). Ailem onay Fibere ve sanırım kayıt falan yapmışlar. Fakat bir şey olduğu yok. Ses seda çıkmadı sonrasında. Sanırım talebe göre fiber döşüyorlar. Acaba bizim orada talep olmadığından hiç döşemeyecek olabilirler mi? Talebe göre oluyorsa bölgenin talebine mi bakar yoksa apartmanın talebine mi? Son soru yakınlarda oturup fiber alan var mı?

Cevaplarınızı bekliyorum..

|
    |
    tabi bulunduğunuz bölgede fiber internet varsa
    tavsiye ederim bayağı uzun süre kullandım özellikle downloadlarda felan çok ii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobi -- 21 Aralık 2011; 17:19:50 >
    Intel i5 6600K - Corsair H75 - MSI z170 gaming M5 - Kingston Hyperx Fury 2666 Mhz 2 x 8 GB - 2x Kingston v300 240 Gb Raid 0 - Segate Momentus xt hybrid - Gigabyte WF 3 R9 290X - Coolermaster HAF 942 X - Corsair CX 750W 80Plus - Creative Sound Blaster Z - Creative Gigaworks G500 Gaming - Sennheiser hd 202 - Monster Purity HD - Monster DNA - Corsair H2100 Gaming Headset - Fiio X3
  • Yarbay
    2844 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cobi

hocam bende bahçeşehirde otururken bizim karşı apartmanlarda vardı bende superonline talebi yaptım ;talep edildiğinde apartmanın altına bir cihaz koyuyorlar aktif hale geliyor
    tabi bulunduğunuz bölgede fiber internet varsa
    tavsiye ederim bayağı uzun süre kullandım özellikle downloadlarda felan çok ii

Yani siz aradınız, onlarda gelip cihazı koydu siz de kullanmaya başladınız öyle mi? E süpermiş
    |
    |

• Yarbay
    2071 Mesaj
    Ben de Fenerbahçe'deyim, caddenin altında. Bize niye gelmemişler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ben vdsl 2 kullanıyorum bızım sokagada boruları hazırladılar yonetıcıyız bıze geldı gorevlı kutu takcaz ızın verıyormusunuz bızde tabıkı ızın verdık en gec subat ayında hazır olur dedı yetkılı sızce ttnet vdsl 2 cok daha ıyımı superonlıne ?
    |
    |
    |
    |
    Intel i5 6600K - Corsair H75 - MSI z170 gaming M5 - Kingston Hyperx Fury 2666 Mhz 2 x 8 GB - 2x Kingston v300 240 Gb Raid 0 - Segate Momentus xt hybrid - Gigabyte WF 3 R9 290X - Coolermaster HAF 942 X - Corsair CX 750W 80Plus - Creative Sound Blaster Z - Creative Gigaworks G500 Gaming - Sennheiser hd 202 - Monster Purity HD - Monster DNA - Corsair H2100 Gaming Headset - Fiio X3
  • Yarbay
    7742 Mesaj
    genelde sitelere veriyorlar diye biliyorum. Apartmanlara biraz daha seyrek yatırım yapıyorlar
    |
    |
    Zaten normal nette gezinirkenki internet hızından şikayetçi değilim ama downloadlar videolar vs. hızlı olsa süper olurdu, şimdi bir 20mbit düşünüyorum da harika olurdu heralde. Ama sitelere çalışmaları da mantıklı onlar için. Biraz bizi de görseler süper olacak...

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

Zaten normal nette gezinirkenki internet hızından şikayetçi değilim ama downloadlar videolar vs. hızlı olsa süper olurdu, şimdi bir 20mbit düşünüyorum da harika olurdu heralde. Ama sitelere çalışmaları da mantıklı onlar için. Biraz bizi de görseler süper olacak...

Bızı ana caddenın yakınında sokakta oturuyoruz artık sokaklardakı daırelere verıyorlar yalnız ıstanbul mecıdıyekoydekı kuzenım devamlı kopma sorunu yasadıgından tekrar ttnete gerı donmus memnun kalmamıslar superonlıne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 22 Aralık 2011; 21:28:42 >
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.