Şimdi Ara

Fiber Başvurusu Garanti Onaylanır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biz geçen hafta çarşamba günü dilekçe verdik fiber altyapı için ve 8 dairemiz olan aptmizden 6 daire imza attı sizce gelir mi ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Merhaba, bölgelerden gelen taleplere göre proje ekibimiz değerlendirme yapıyor
  • Garanti diye bir şey yok.  

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bizim sokaktan alt yapı geçti. Apartmanda 4 daire 1 dükkan var. Dükkan boş, iki daire internet kullanmıyor. Ben kendi başıma başvursam gelir mi yoksa hiç uğraşmayım mı?

• denn.zent D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Siz de gigaFiber talebinizihttps://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama sayfamızdan iletebilirsiniz. Proje ekiplerimiz bölgeden(mahalleden) gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir. Mahallenize geldiğinde bina ayrımı yapılmadan gigaFiber hizmeti vereceğiz
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Peki Ziraat, Halk, Yapıkredi, İşbankası diye bir şey var mı hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • "Gelecekte TurkNet ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü tanıtım, pazarlama ve reklam faaliyetleri amacıyla SMS, arama veya e-posta ile iletişime geçilmesi ve bu amaçla yurt içindeki tedarikçilerine aktarılmasına izin veriyorum."

seçeneğini zorunlu tutmasa ben de başvuru yapacağım ama belki kaldırırlar bunu bekliyorum bakalım.

• freedomfighter kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bilgilerinizi 3. kişiler ile paylaşmıyoruz. Kampanyalarımız ile ilgili sizi bilgilendirmek amacıyla kullanıyoruz. Dilerseniz 0850 288 80 81 numaralı hattımızdan abonelik başlatarak uzmanımıza bu durumu iletebilirsiniz. Size yardımcı olacaktır.

Cevabınız için teşekkürler. Şu an kablonet'de üyeliğim var çok da memnunum firmadan, sadece fiber gelirse farklı bir firmaya geçebilirim o yüzden bakınıyorum bir başvuru yapayım o zaman.

• Aylar önce talep açtık daha bir yaprak kıpırdamadı daha talebe cevap verilecek alt yapı yapılacak tesisat bağlanacak sonra şanslıysak internet verilecek Allah bilir kaç sene sürer bu gidişle ölme eşeğim ölme.

Talep açtığımdan beri gerek bildirimle gerekse sms ile tek yaptıkları 1000 mbps hız reklamı başka bir icraatları yok ha birde burdaki yetkili arkadaşın kopyala yapıştır cevapları.

• freedomfighter kullanıcısına yanıt
    İlginiz için ben teşekkür ederim
  • alex59 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendiriyor. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil edilerek çalışmalara başlanılacaktır.
  •  

Kelime oyunlarını her zaman severim.  

"Bina ayrımı yapılmadan" çok iddialı bir söylem hocam. Eğer doğruysa gerçekten bravo. Birçok firma belirli bir kat sayısı, daire sayısı talep ediyor.

Mahalle proje bölgelerimize dahil edildiğinde ayrım yapmadan gigaFiber hizmeti veriyoruz. Aksi bir durum oluşması durumunda proje ekibimize ileteceğim

Gerçekten çok iyi hocam, tebrikler.   

Teşekkür ederiz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.