Şimdi Ara

Fiber Altyapı Çekme ...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler önce TT müşteri hizmetleri aradı.Taahhüt yenileme hakkında konuştuk.Ben istemediğimi söyledim.Fiber getirmelerini yoksa taahhüt imzalayamayacağımı söyledim.Benim oturduğum sitede 7-8 metre yanımızdaki binada fiber var bizde yok.Apartmanda 10 kişinin hepsi internet kullanıyor imza toplayıp,
    bakanlığıda şikayet etsek. TT 'ye başvursak fiber getirirler mi ? Bu konu hakkında pek bilgim yokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyhill01 -- 17 Şubat 2019; 16:0:9 >

skyhill01 bu mesajı paylaştı
  • Basvurun yapin ama bu sene planlamada yoksa zor gibi belki seneye alirlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 den beri Fiber projesi var onay almadı

• Apartmandan dilekçe toplayıp bayiye mi vermemiz lazım ?
    Bide Türkneti önerir misiniz ?
  • skyhill01 S kullanıcısına yanıt
    bağlı bulunduğunuz telekom müdürlüğünde hazır dilekçe var oradan da alabilirsiniz bina sakinlerine imzalattıktan sonra tekrar bağlı olduğunuz ilçe telekom müdürlüğüne veya il telekom müdürlüğü alt yapı işlerine de götürebilirsiniz...ne kadar dikkate alınır bilinmez ...

telekomun keyfine kalmış sonuçta şuan kullandığınız hizmetinde parasını ödüyorsunuz telekom hiç alt yapısı olmayan binalara öncelik veriyor yeni müşteri ve kar artacağı için... adsl kullanıcıları da alt yapı dönüşümü için bekliyor benim bulunduğum mahalle de fiber 2017 de geldi yeni binalara eski binalar hala adsl vdsl de 2018 de bir kaç binaya geldi ...

elin oğlu uzaya araba gönderdi biz de bir kablonun yolunu gözlüyoruz ...
  • skyhill01 S kullanıcısına yanıt
    Mudurluge verin il müdürlüğü ne. Turkneti pek onermem sikayet cok var bende denedim pisman oldum 76mbps kaldiran hattim varken 2 3 hiz verdiler.

• Vdsl alt yapısı varsa artık fiber getirmiyorlarmis sanırım. Vdsl de varsa zaten pek gerek de yok.

www.milleni.com.tr/fiber-nerede burada kaç mbps destekliyor alt yapın.

• vdsl varsa turknete geçebilirsin, netspeed ve milleni de aynı fiyata paketler satıyor.
  • Altyapınız ne kadar destekliyor buradan sorgulayabilir misiniz?
    https://www.milleni.com.tr/fiber-nerede
  • Baktım adsl destekliyor.Beni sinirlendiren sitemizde yan binada fiber var arkadakinde vdsl var.O yüzden başvuru yapacaktık?

Bide TT vdsl sizde yok, dedi Turk net'te var diyor biri aydınlatabiliri mi?
  • İnternetten veya çağrı merkezinden yaptığınız başvurular işe yaramaz. Türk Telekom İl Genel Merkezi'ne gidip görüşün. Orada altyapı bölümü vardır, doğrudan o bölüme giderseniz daha detaylı bilgi verebilirler.

Gidip görüştükten sonra da Twitter üzerinden CEO'ya mesaj atın. O da yardımcı olacaktır.
    https://twitter.com/pauldoany
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.