Şimdi Ara

Fiber alt yapım var. Vodafone net sistemlerinde görünmediğini söylüyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. 3 blok lu bir sitede oturuyorum. Bloklara yaklaşık 3 ay önce fiber alt yapı döşendi. Şuan aktif kullananlar mevcut TÜRKTELEKOM aboneliği olanlar. Ben VODAFONE net kullanıyorum. Evet sorunda burada başlıyor. VODAFONE'n müşteri temsilcileriyle görüşmemde fiber alt yapının olmadıgını söylediler. Bende şirketin mail adresine fotolar yolladım ve şikayet ilettim. Geri dönüşlerinde sistemde fiber alt yapının olmadıgını ilettiler. Şimdi bana söylenen başka bir konu şu. Bulunduğunuz ilin türktelekom müdürlüğüne gidin dilekçenizi verin bölgeye ait güncelleme isteyin. Bu bana pek mantıklı gelmedi. TT nin müşterisi değilim beni neden dikkate alsınlar.

SORUM: TT ' ye dilekçe versem sorunu çözebilirmiyim. Daha önce başına gelen varsa bilgilendirebilirmi.

SORU 2: 24 aylık tahaddüt var. Cayma bedelsiz ayrılmak için neler yapmalıyım. en son aradığımda 800 tl cayma bedeli cıkardılar. birde tahminiymiş üstüde olabilir.

• Kullanmıyor çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

Kullanmıyor çünkü

Neyi kullanmıyorlar anlamadım.

• emre2693 E kullanıcısına yanıt
    Turkcell ve Vodafone telekoma ait bakır şebekeyi kullanıyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

Turkcell ve Vodafone telekoma ait bakır şebekeyi kullanıyor sadece.

yani ben dilekçe versemde birşey değişmezmi

Gazeteye ilan versen bile bir şey değişmez.
    Linkte hangi altyapıyı hangi firma kullanıyor yazıyor, incelemelisin https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/121281883
    Dostum vodafone ve turkcell , ttnin ftth fiber altyapisi olan hanelere sözleşmesi bulunmuyor hizmet veremezler. Ancak bu formaların tt nin vdsl alt yapı sözleşmesi mevcut. Sende eve kadar olan fiber var sanirim oyuzden hizmet alamazzsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: umidoo

Dostum vodafone ve turkcell , ttnin ftth fiber altyapisi olan hanelere sözleşmesi bulunmuyor hizmet veremezler. Ancak bu formaların tt nin vdsl alt yapı sözleşmesi mevcut. Sende eve kadar olan fiber var sanirim oyuzden hizmet alamazzsin

peki şöyle yapsam C blok da oturuyorum. A blok da babam var . onda fiber var daha onceden dsl kullanıyordu. taşındım diyerek vodafone ye bildirsem ve taşındıgım yerde internet aboneliği oldugu için benim internetimi dogal olarak baglıyamıcakları için iptal ederlermi acaba .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.