Şimdi Ara

Fiber Aktivasyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, binama 02.07.2021 tarihinde binama fiber kablo çekimi yapıldı ve hemen ertesi sabah fotoğraftaki kutu takıldı bundan sonraki hattın aktif olması ne kadar zaman alır ? ve dairelere kablo çekimini kim yapıcak.

Fiber Aktivasyonu

• şansına o iş ankara gibi büyük şehirlerde telekom çekiyor ama bizim burda teelkom kutuyu koyup gidiyor kabloyu çekin dairenize diyor fotdan anşadığım akdarı ile fiber havai türde ki büyük şehirlerde öyle oluyor siz iletişime geçin yapıyorsa müdürllük gün verirler yoksa gidersiniz müdürlüğe kablonuzu alırsınız çeker çektirrisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: China ama Çinli olmayan

şansına o iş ankara gibi büyük şehirlerde telekom çekiyor ama bizim burda teelkom kutuyu koyup gidiyor kabloyu çekin dairenize diyor fotdan anşadığım akdarı ile fiber havai türde ki büyük şehirlerde öyle oluyor siz iletişime geçin yapıyorsa müdürllük gün verirler yoksa gidersiniz müdürlüğe kablonuzu alırsınız çeker çektirrisiniz

Ben Ankara Keçiören'de oturuyorum. Keçiörende sadece 5-6 mahallede telekom fiber mevcut diğer mahallerinde ADSL2 var.(10-15 senedir bir çivi bile çakmadığı mahalleler çoğunlukta)Başka şehirlerde yaşayan insanlar Ankara'nın tamamında telekomun,türknetin,superonline'ın her yere fiber döşediğini düşünüyor ama maalesef doğru değil

• benzetme amacıyla kullandım kaldı ki şehrimde sade telekomun fiberi var diğer firmaalrın hiçbiri yok kablonet dahil sizde giga bile var sade sol bu ay adım atmış yavaş yavş döşeyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: China ama Çinli olmayan

benzetme amacıyla kullandım kaldı ki şehrimde sade telekomun fiberi var diğer firmaalrın hiçbiri yok kablonet dahil sizde giga bile var sade sol bu ay adım atmış yavaş yavş döşeyecek

Telekom Allaha emanet benim mahallemin nüfusu 12 bin, bize fiber yatırımı yapmıyor Manisada 1500 kişi yaşayan mahalleye fiber döşüyor.Keçiörende kablonet fiber abonesi hiç görmedim. Superonline yavaş yavaş Keçiörenin tüm bölgelerine giriyor. Türknet sadece Çankayada çok zengin insanların yaşadığı bir sitede var.Bu sene Keçiörenin 5 büyük mahallesine girecekler ama benim mahallem yine yok.Tepkim size gibi göründü ama size değil bu düzene tepkim inşallah çok kısa zamanda fiber kullanmak isteyen heryere fiber çeker tüm firmalar.

• çekseler noluyor ki telekom vdslden fibere geçtim ( telekomda tanıdık vardı o şekilde çektirebildim diğer türlü imkansız kaldı ki 30 yıllık bina yanımda 10 yıllık bina var onda bile fiber yok tanıdık olmaı gerek bölgemde siteelr dışında fiber alan apartman bizimki ) vdslden bile berbat forume gir bak gpon jitter filan konularına dslden bile kötü fiber eğer vdsl ile 100m alabiliyorsun dolabınızda 215 filan ise fiberi önermem ama altyapıda huawei kullanılıyorsa fiber geçin derim bunlar sadece telekom ile alkalı sol sade huawei kullanıyor )

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.