Şimdi Ara

fibabank faizsiz masrafsız cep telefonu kredisi(vatan bilgisayar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
69.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fibabank ve Vatan Bilgisayar kampanya yapmış cep telefonları için 10 ay vadeli sıfır faizli kredi kullandırıyorlar. Bugün peşin almaya gittiğimde gördüm aynı fiyata geldiği için kredi kullanarak aldım.Operatörlerden fahiş fiyatla almak yerine bu kampanya ile cep telefonu alınabilir.Kredi ödemeleri eft yolu ile yapılabiliyor. başvuru için VATAN tckn 3422 ye göndermeniz yeterli.Müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz mesajı ön onay anlamına geliyormuş detay içinhttp://www.vatanbilgisayar.com/fibabanka-cep-telefonu-taksit-kampanyasi/
    fibabank faizsiz masrafsız cep telefonu kredisi(vatan bilgisayar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atla -- 5 Ocak 2018; 17:23:37 >

• Geçen bi akraba burdan almış. 1-2 ay önce. Peşin fiyatına diyor. Kaça aldın diyorum. 6s 32 gb 2800 e geldi diyor. Ulan vatan öyle bi satıyo ki zaten bişey koymalarına gerek yok üstüne. Bu 6s ben aldığımda sene 2016’ydı, yurtdışından getirttim 64 gb 6s+ 2600’e. Bu ne anasını satayım
  • mağara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mağazalarını bilmem ama internette en ucuz telefonu vestel marka satan, onu da 700 liradan başlayan fiyatla satan vatan. insan bir xiaomi koyar .
  • Geçen bi akraba burdan almış. 1-2 ay önce. Peşin fiyatına diyor. Kaça aldın diyorum. 6s 32 gb 2800 e geldi diyor. Ulan vatan öyle bi satıyo ki zaten bişey koymalarına gerek yok üstüne. Bu 6s ben aldığımda sene 2016’ydı, yurtdışından getirttim 64 gb 6s+ 2600’e. Bu ne anasını satayım

• neredeyse her yerde 5600 TL ye satılan iphone x 6100 TL birde vade farkı koymayı versinler :)
  • Saat 19 olmuş. Bu saatte gitsem olur mu? Mesajıma cevap geldi temsilciniz ile görüşün diye.

• vade farksiz10 taksit kampanyasi 2500tlye kadar gecerli.

15 taksit olanlarda + hayat sigortasi yapiliyor haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

vade farksiz10 taksit kampanyasi 2500tlye kadar gecerli.

Peki 2500 tl üstü için aradaki farkı verip 2500 tl için kullanabiliyor muyuz vade farksız 10 taksit?

• quote:

Orijinalden alıntı: ostkreutz

quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

vade farksiz10 taksit kampanyasi 2500tlye kadar gecerli.

Peki 2500 tl üstü için aradaki farkı verip 2500 tl için kullanabiliyor muyuz vade farksız 10 taksit?

telefonlar için 7000TL ye kadar 10 taksit vade farksız kullanılabılıyor. telefon harıcınde bır urun almak ıstersenız 2500TL ye kadar 10 taksıt vade farksız kullanabılıyorsunuz. NOT: SADECE TEK BİR ÜRÜN İÇİN KULLANABİLİYORSUNUZ. kedi işlemleri biraz uzunca vakit aldığı için (kişisel bilgi girişi ve sözleşme imzalatma vs) mağazaya erken vakitte gitmek daha uygun yoksa sistemsel sıkıntılar olabiliyor.

• barikat2005 kullanıcısına yanıt
    Detaylı açıklamanız için teşekkür ederim.
  • ostkreutz kullanıcısına yanıt
    dediginiz sekilde oluyormus. 5000liralik laptop icin 2500 versem 2500u de kredi ile kullansam olur mu dedim olur demjsti

• aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.

• Bir akrabama 2 hafta önce s7 edge aldık 2899 a.

Şimdi 200 lira fark koymuş şuursuzlar

• gecen gun hanima 8 plus aldim 4800 e.
    400 lira pahali ama mevduat getirisi ayni zaten.en azindan kredi karti limitimi korudum.

10 ay 400 lira fark bence gayet normal.
  • Kolay kolay kredi çıkmıyor bende dahil pek çok kişide denedik ön SMS onayı olumlu olmasına rağmen kasada çıkmıyor.

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    Anlayamadım.Çok düşündünüz mü bunu yazarken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atla -- 6 Ocak 2018; 16:57:20 >
  • Dosya masrafi vs aliyorlar mi acaba?

iphone 7 32 gb 2999 a ayda 299 odeyerek alabiliyorum yani baska hicbir ekstra odemeden oyle mi?

• Evet alınıyor hocam

• vay be banka ve vatan hayrına taksitle telefon satıyor ,kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi

bu arada bu fibabank hangisi oluyor ?
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Finansbank’ın eski sahibi Hüsnü Özyeğin’in Bankası

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.