Şimdi Ara

Fiat UNO kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Piyasası 10 13 bin arasında değişiyor. Sizce alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alınmasına alınır ama 10.000-15.000₺ ye alınacak arabadan hayır gelmez hocam, bekle paranı biriktir 20.000-25.000₺ biriktir palio brava al derim yada laguna olabilir.

• Ne için alacağınla alakalı şöförlüğümü tecrübe katayım diyorsan alınır ama konfor arıyorsan pek konforu yok 70S modeli lpg de sorunsuz bir modeldir.SX ve İE Modelleri enjektörlü olup bazı sorunşar çıkarmaktadır.Ateşleme rölanti gibi.Tabi bir de bütçe meselesi var.Parcası ucuz ve kolay bulunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

Alınmasına alınır ama 10.000-15.000₺ ye alınacak arabadan hayır gelmez hocam, bekle paranı biriktir 20.000-25.000₺ biriktir palio brava al derim yada laguna olabilir.

Hocam, maalesef bütçe buna el veriyor ve öğrenci olmam dolayısıyla para biriktirme şansım pek yok. Hayır gelmez derken ne demek istiyorsunuz acaba, biraz açar mısınız? Araba aliyim derken, dert almiyim başıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: since 1905

Ne için alacağınla alakalı şöförlüğümü tecrübe katayım diyorsan alınır ama konfor arıyorsan pek konforu yok 70S modeli lpg de sorunsuz bir modeldir.SX ve İE Modelleri enjektörlü olup bazı sorunşar çıkarmaktadır.Ateşleme rölanti gibi.Tabi bir de bütçe meselesi var.Parcası ucuz ve kolay bulunur.

Aynen hocam, şoförlüğümü geliştirmek için almak istiyorum. Elimdeki para sadece buna yetiyor. Eğer beni yarı yolda bırakacak ve sanayi ile haşır neşir olmama sebep olacak bir araç ise, uzak duruyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: emir_2112

quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

Alınmasına alınır ama 10.000-15.000₺ ye alınacak arabadan hayır gelmez hocam, bekle paranı biriktir 20.000-25.000₺ biriktir palio brava al derim yada laguna olabilir.

Hocam, maalesef bütçe buna el veriyor ve öğrenci olmam dolayısıyla para biriktirme şansım pek yok. Hayır gelmez derken ne demek istiyorsunuz acaba, biraz açar mısınız? Araba aliyim derken, dert almiyim başıma.

Hocam sürekli sorun çıkarması söz konusu, bu tür arabaları alacaksan 5000-8000₺ civarı masraf yapacaksın bineceksin, uno beğendiğin bir model ise.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-emekli-ogretmenden.1997.model-uno-70s.sx.1.4-motor-521835281/detay

Bu araba güzel hocam hiç LPG takılmamış güzel bir LPG uygula bakımını yaptır bin.

sana tavsiyem, tofaş lada taunus uno tipo vs arabalar alacaksan LPG takılmamış modellere bak nispeten daha temiz oluyor.

• Öncelikle, ilginiz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim. Aslında bu tarz araçları sevdiğimi söyleyemem, ama malum, ülkemizde eli yüzü düzgün bir araca binmek lükse giriyor, bu yüzden ben de ayağımı yerden kesecek ucuz araçlar bakıyorum. Linkini attığınız araç cidden temiz duruyor, alirsam haber veririm size.

• quote:

Orijinalden alıntı: emir_2112

Öncelikle, ilginiz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim. Aslında bu tarz araçları sevdiğimi söyleyemem, ama malum, ülkemizde eli yüzü düzgün bir araca binmek lükse giriyor, bu yüzden ben de ayağımı yerden kesecek ucuz araçlar bakıyorum. Linkini attığınız araç cidden temiz duruyor, alirsam haber veririm size.

Hocam şimdiden hayırlı olsun, sitede aratırken sadece benzinli olarak aratın bu tür arabaları

• Uno yerine şöyle temiz bir felicia alsanız daha iyi olur en azından daha konforlu ve güvenli olur.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-1996-model-lpgli-sahibinden-sorunsuz-masrafsiz-518879045/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 8 Şubat 2018; 9:26:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.