Şimdi Ara

Fiat Uconnect 5' Radio Navigasyon cihazı güncelleme hakında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
1
Favori
5.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sivas merkezde elektronik bilgisayar işleri ile uğraşıyoruz adımız navigasyoncu olarakta bilinir. genelde insanlara yardımcı oluruz navigasyon satışı ve güncelleme işlerinde bugün Emniyetci Abiler geldi sizi önerdiler aracımızdaki navigasyonu güncelleyebilirmiyiz diye yardımcı olalım dedim gittim baktım Fiat doblo araç tomtom yazılım önce olmaz diyecektim yardımcı olayım dedim biraz kurcaladım neyse lafı uzatmayım yardımcı oldum ve içinde 2013 harita vardı güncelledim 2017/4 son sürüm oldu güncelleme işlemi çok basit günceleme yapacak arkadaşlarada yardımcı olayım diye anlatıyorum. yapacağınız işlem. boş bir flas disk 16 gb veya 32 gb takıyorsunuz araç usb sine oradan mevcut haritayı taktığınız flasa atıyor menüden ayarlardan navigasyon güncelleme diye bir yer var görürsünüz daha sonra usb diskinizi pc ye takıyorsunuz pc ye yazılım olarak tomtom home yazılımını yüklüyorsunuz aşğıda linkini vereceğim otomatik olarak home yazılımı usb diskinizdeki yazılı görüyor ve güncelle diyorsunuz flas diskinizdeki yazılımı güncelliyor. flas disk güncellemeyi aldıktan sonra araca tekrar takıyorsunuz flas diski otomatik olarak cihazda görüyor ve yükleme başlıyor hayırlı olsun cihazınız güncellendi. HARİTAMI UCONNECT 5 DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMALARIDA OKUYABİLİRSİNİZ.
     Fiat Uconnect 5" Radio Navigasyon cihazı güncelleme hakında

Tomtom Home yazılımı indirmek için aşğıdaki linke tıklayın.
    http://download.tomtom.com/sweet/application/home2latest/TomTomHOME2winlatest.exe
    www.teknodunya.com.tr
    https://teknodunya.com.tr/arama/?src=navigasyon

Kerem OKYAY

HARİTAMI UCONNECT 5" RADİO NAV CİHAZIMA NASIL YÜKLERİM?
    Bu belgenin hangi ürüne/kategoriye yönelik olduğunu görmek için buraya tıklayın.

Fiat 500L, Fiat 500L Trekking, Fiat 500L Living, Fiat 500X, Alfa Romeo MiTo, New Fiat Ducato, New Fiat Doblò, Jeep Renegade, Lancia Ypsilon için harita güncelleştirmesi vardır.

Harita güncelleştirmeleri artık 3 ayda bir kullanılabilir. En iyi rotadan faydalanmak için cihazınızda en güncel harita sürümünün olduğundan emin olun.

Uconnect™ 5" Radio Nav cihazı hakkında destek almak için lütfen buraya tıklayın.

HAZIRLIK
    Haritanızı güncelleştirmeye çalışmadan önce geçerli harita sürümünüzü kontrol edin. Cihazınızdaki sürümü kontrol etmek için Navigasyon Ana Menüsü → Ayarlar → Ben ve Navigasyonum → Navigasyonum Hakkında seçeneğine gidin.

Mito veya 500L, 500L Trekking, 500L Living'e sahipseniz haritanızı güncelleştirmenize olanak tanıyacak doğru yazılım sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun (sürüm 11.815.xxxxx veya üzeri).

Navigasyon yazılımınızın 11.815'ten düşük bir sürüm numarası göstermesi durumunda, radyonuz için bir yazılım güncellemesinin gerekip gerekmediğini öğrenmek için Fiat Chrysler Automotive servis noktası ile iletişime geçin. Radyo yazılımı güncellemesi garanti standartlarına göre sunulacaktır.
    Bir haritayı yüklemeden önce bir USB cihazı hazırlamanız gerekir. [ show me how... ]
    TOMTOM HOME UYGULAMASINI YÜKLEME
    TomTom HOME uygulamasını yükleme. [ show me how... ]

TOMTOM HOME'DAN BİR HARİTA SEÇİN
    Güncelleştirmeleri indirmeden önce neleri bilmem gerekir?

Harita için güncelleştirme almanın 2 yolu vardır.

EN SON HARİTA GARANTİSİNİ KULLANMA
    En Son Harita Garantisi kullanma hakkına sahip olup olmadığınızı öğrenmek için bkz. FAQ En Son Harita Garantisi kullanarak haritamı nasıl güncelleştirebilirim? (TomTom HOME) . En Son Harita Garantisinin artık geçerli olmadığına dair bir mesaj alırsanız lütfen harita satın almak için aşağıdaki adımları izleyin.

HARİTA GÜNCELLEMESİ SATIN ALMA
    En Son Harita Garantisi kullanma hakkına sahip değilseniz TomTom HOME'da sağ üst kısımda yer alan bilgi panosuna veya Harita Satın Al düğmesine tıklayarak TomTom HOME üzerinden Harita Güncellemesi satın alabilirsiniz.

Bu seçeneklerden birine tıkladığınızda bir açılır pencere görüntülenir ve Harita Güncelleme Servisi almak isteyip istemediğinizi sorar. Bir harita satın almak ve indirmek için Evet, haritamı güncelle öğesine tıklayın.
    Not: Hayır, diğer haritalarla ilgileniyorum öğesini seçerseniz farklı haritalar satın alabileceksiniz fakat geçerli haritanızı güncelleştirmeyeceksiniz.

Haritanızı güncelleştirmeyi seçtiğinizde Güncelleştirmeler sayfasına yönlendirileceksiniz. İndirme işlemini başlatmak için Harita indirme adımlarını izleyin.
    HARİTA İNDİRME
    Sisteminiz için harita güncellemesi varsa bu, indirilebilir güncelleme olarak listelenir.

Not: Sisteminizde zaten en son harita varsa güncelleştirme sunulmaz.

ana sayfa güncellemeleri

İndirmek istediğiniz haritayı seçin, ardından Güncelle ve Yükle seçeneğini belirleyin.
    Ödeme talimatlarını izleyin.

İşlem bittiğinde Bitti seçeneğini belirleyin.
    Not: Harita indirilip USB cihazınıza kopyalanırken USB cihazınızı bilgisayarınızdan çıkarmayın.

Artık haritayı sisteminize yükleyebilirsiniz.

HARİTAYI YÜKLEME
    USB cihazınıza harita indirdiğinizde, haritayı sisteminize yüklemeye hazır olursunuz.

Not: Harita güncellemesi, motor çalışırken yürütülmelidir. Güncelleştirme işlemi 30 dakikadan uzun sürebilir. Kurum işlemini aksatacağı için harita yükleme sırasında USB cihazının bağlantısını kesmeyin.

Yeni haritanın bulunduğu USB cihazını Uconnect sisteminize takın.

Sistem, USB cihazında yeni bir harita olduğunu algılar.

Başlat seçeneğini belirleyin.
    Sistem haritayı güncelleştirmeye başlamadan önce bu güncellemenin zaman alabileceğine dair bir uyarı görüntüler.

sistem güncellemesi

Tamam öğesini seçin.

Sistem, haritayı güncelleştirmeye başlar.
    sistem güncellemesi

Not: Güncelleştirme tamamlanmadan USB cihazını çıkarmayın ya da sistemi kapatmayın. Güncelleştirme başarıyla tamamlanana kadar sistem kullanılamaz. Güncelleştirme kesilirse sistemi güncelleştirmeye yeniden başlayın.

Harita güncelleştirildiğinde aşağıdaki mesaj görüntülenir.

güncelleştirme işlemi tamamlandı

Kapat öğesine tıklayın.
    Yeni harita şimdi sistemde kullanılabilir.

Not: Bir güncelleştirme sırasında aşağıdaki sorun ortaya çıkabilir:

USB cihazındaki harita geçersiz olabilir. Bu sorun yaşanırsa TomTom HOME'u kullanarak haritayı USB cihazına tekrar indirin. USB cihazını tekrar hazırlamanız gerekebilir. [ show me how... ]Tomtom Home yazılımıNAVİGASYONCU

http://download.tomtom.com/sweet/application/home2latest/TomTomHOME2winlatest.exe

• Ufak bir detay vermek gerekiyor. TV ve TP seri numaralari ile baslayan navigasyonlar bu sekilde guncelleniyor.

UCONNECT RADİO NAV ÜRÜNÜME İLİŞKİN HARİTA GÜNCELLEMELERİ İÇİN USB CİHAZIMI NASIL HAZIRLARIM?:www.tomtom.com/19174

HARİTAMI UCONNECT 5" RADİO NAV CİHAZIMA NASIL YÜKLERİM?:www.tomtom.com/18877

UCONNECT RADİO NAV İÇİN DESTEK ALMA:www.tomtom.com/17789

Yeni satin alinan arac ilk 3 ay icinde ucretsiz olarak guncellenebilir. Bu sure gectikten sonra, ya da ikinci el satin alinan araclari guncellemek icin 0216 282 1601 numarali telefondan destek alinabilir.

• Ben arabayı yeni aldığımda 3 aylık olanı da kullanmadım, TomTom'u aradım, Fiat servis bakacak dediler, servisin de hiçbir bilgisi yok. 2013 haritası var ama güncellemek isteyince zaten en son harita yüklü diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alifatih kullanıcısına yanıt
    Nacizane tavsiyem, size gene TomTom'u yukaridaki numaradan arayin ve tekrar konusun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.