Şimdi Ara

FİAT TİPO KULÜP (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.909
Cevap
89
Favori
2.584.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ilksar

anjinsan75 RESİMLERİN BÜYÜKLERİNİDE BEKLERİZ
    Dursun ARKADAŞIM Corel draw'i indiir comda sorguladım 3 program çıktı Biri çalışmazken diğer 2 sinin boyutu MB olarak büyük geldi,bakmadım..
    Dediğin gibi tabelacıya bir sorayım .. bakalım büyük ihtimalle program mevcuttur.

FİAT TİPO KULÜP

dostum program bende var ve kullanıyorum
    dosyayı mailile yollarsan, jpeg olarakkaydedip upload yapabilirim
  • Dursun arkadaşım iyi olur ya teşekkürler..
    Ama buradan dosya gönderimi yok e-mailini yazarsan hemen göndereyim
  • Selam arkadaşlar,
    Bende de 1998 1,6 sx var yaklaşık 200.000 de hatta fazla canımı sıkıyor ama neyse
    Beni de eklerseniz sevinirim.Teşekkürler...........
  • Arkadaşlar "alper83" arkadaşın şöyle bir sorunu var
    "arabayı çalıştırdım akü bitmesin diye, rolanti düşüktü biraz ve göstergeler gidip gelmeye başladı, derken birden (göstergeler) göstermez oldu. 10 gün kadar oldu bekliyorum belki kendiliğinden düzelir diye ama yokkk. istanbul anadolu yakasında tiponun dijital göstergesinden anlıyan biyer varsa yardımcı olurmusunuz yada pratik bi tamiri varsa bi bakabilirim elim yatkındır, tabi çok fazla mazeme gerekmemeli bunun için.

yardım bekliyorummm...... "

sizin bu konuda bilginiz var mı acaba soru nerede olabilir?
  • Alper83 ARKADAŞIMIZ BUJİLERİ ORJİNALMİ KULLANIYORMUŞ BİDE SİGORTALARI KONTROL ETSİN DERİM

FİAT TİPO KULÜP
  • sigortalarda problem yok çalıştığına emin olduklarımlarımla yer değiştirip denedim.

göstergenin arkasındaki kablo bağlantılarında da sonrun yok,

dün gece istanbula gelirken sanki saati belli belirsiz okuyabiliyodun, oda çok karanlık olduğu için bana öyle geliyo dedim

bunun dışında hiçbişey göremedim

ledler kesmiş olabilir dedi bi arkadaş açtığım topicte, acaba onu nasıl kontrol edicem??
    yada alternatif olarak ne yapabilirim.

ayrıca listade bulunmaktan zevk duyarım
    alper83, 97 tipo 1.4 sx i.e. + voltran lpg (daha ekonomik oluyo)

not: yanlızca mesai saatlerinde cevap yazabilirim evden internete giremiyorum şimdilik
  • pardon, bide bujiler orjinal sanırım ama bi bakarım ne marka olduğuna söylerim.
  • Ewt orjinal bujinin kullanılmamasıda göstergelerde problemlere neden oluyor. Fakat ben aradaki bağlantıyı anlayamadım. Siz biliyormusunuz?
    quote:

Alper83 ARKADAŞIMIZ BUJİLERİ ORJİNALMİ KULLANIYORMUŞ BİDE SİGORTALARI KONTROL ETSİN DERİM

FİAT TİPO KULÜP

• peki orjinal bujiler ne marka olmalı???

bide buji orjinali ile değişirse sorun ortadan kalkar mı??? yoksa ek bi tamirat gerekli mi??
  • Orjinal bujisi Champion RC7 gibi bir şeydi galiba tam emin değilim kullanma kılavuzundan bakmam lazım. Yakın zamanda buji değişikliği falan yaptın mı ki?
    quote:

Orjinalden alıntı: alper83

peki orjinal bujiler ne marka olmalı???

bide buji orjinali ile değişirse sorun ortadan kalkar mı??? yoksa ek bi tamirat gerekli mi??
  • alper83 ARKADAŞIM ORJİNAL BUJİ FİAT LANCİA AMA BOSC MARKA DA TAVSİYE EDENLER VAR,SEN BİRMOT SİTESİNDEN YETKİLİ SERVİS NOLARINDAN BİRİNİ ARA MODELİNİ SÖYLERSEN DAHA NET CEVAP ALIRSIN...
    volkan67 ARKADAŞIM NEYİ MERAK ETTİN ARAYA SIKIŞTIRDIĞIM RESMİMİ ALTTAKİ SİGORTA TABLASINIMI
    YOKSA NE ALAKASI VAR TARZIMI SORMUŞSUN ve Siz biliyormusunuz? DERKEN BENİMİ!KASTETTİN?
    ÖYLE İSE BİRAZ KAFA YOR DÜŞÜN ,
    RESİM SİGORTA TABLASINI
    FİKİR İSE BİR ARA SERVİSTE DUYMUŞTUM ACABA alper83 ARKADAŞIMIZIN ARACININ BAŞINADAMI BÖYLE BİŞEY GELDİ ANLAMINDA....

YOKSA;

BUJİ,
    KISA DEVRE,
    KABLO KOPUĞU,
    BEYİN ARIZASI,
    SİGORTA vs. vs.
    GiBİ SEBEPLER BİLE BU ARIZAYA SEBEP OLARAK GÖSTERİLEBİLİR
  • türkiyedeki tek mor renkli modifiyeli tipo

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP
  • GÜZEL ARABA AMA GÜZEL RENK DEĞİL

FİAT TİPO KULÜP
  • Şunu herkese sormuştum. Orjinal buji kullanılmadığında dijital göstergelerde problem çıkabiliyor. Buji ile dijital göstergelerin nasıl bir elektronik bağlantısı varki bujiden göstergeler etkilenebiliyor?
    quote:

alper83 ARKADAŞIM ORJİNAL BUJİ FİAT LANCİA AMA BOSC MARKA DA TAVSİYE EDENLER VAR,SEN BİRMOT SİTESİNDEN YETKİLİ SERVİS NOLARINDAN BİRİNİ ARA MODELİNİ SÖYLERSEN DAHA NET CEVAP ALIRSIN...
    volkan67 ARKADAŞIM NEYİ MERAK ETTİN ARAYA SIKIŞTIRDIĞIM RESMİMİ ALTTAKİ SİGORTA TABLASINIMI
    YOKSA NE ALAKASI VAR TARZIMI SORMUŞSUN ve Siz biliyormusunuz? DERKEN BENİMİ!KASTETTİN?
    ÖYLE İSE BİRAZ KAFA YOR DÜŞÜN ,
    RESİM SİGORTA TABLASINI
    FİKİR İSE BİR ARA SERVİSTE DUYMUŞTUM ACABA alper83 ARKADAŞIMIZIN ARACININ BAŞINADAMI BÖYLE BİŞEY GELDİ ANLAMINDA....

YOKSA;

BUJİ,
    KISA DEVRE,
    KABLO KOPUĞU,
    BEYİN ARIZASI,
    SİGORTA vs. vs.
    GiBİ SEBEPLER BİLE BU ARIZAYA SEBEP OLARAK GÖSTERİLEBİLİR
  • Volkan67 arkadaşım denilen şuki BUJİLER farklı ateşleme yaparak farklı elektrik akımı gönderirler aracın çalışma sisteminden,yakıtından,çekişinden ve çalışma düzeneğinden olmak üzere herşeyi etkilerler VE SENİNDE DEDİĞİN GİBİ TİPO YA CHAMPİON MARKA BUJİDE TAVSİYE EDİLİYOR...

YENİ AKÜ ALACAK ARKADAŞLARADA TAVSİYEM EXTRA AMPER OLANI ALSINLAR.. MESALA BİRMOTUN'Kİ....

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP
  • DURSUN ARKADAŞIMIZ SAĞOLSUN cdr DOSYASI OLAN TİPO GÖSTERGELERİ KONUSUNDA YARDIMCI OLACAK
    GÖSTERGELER HOŞUMA GİDERSE Bİ YAPTIRALIM BAKALIM..
    TEK AÇABİLDİĞİM FAN GÖSTERGESİDE RESME SUNULDU,
    BU ŞEKİLDE TABELACILARDA ÇIKARTILIP GÖSTERGEYE BANTI YAPIŞTIRABİLİR ARKADAŞLAR

FİAT TİPO KULÜP
  • selam tipo hastaları ve sevenleri.96 tipo slx aldım.yakıt sarfiyatını paylaşmak istedim.uzun yolda 10 ykr yakıyo.filtreleri vekayışları değiştirdim .faydası oldu.1600 motor iyi değilmi? izmirde lpg 1,33ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EMROZDEMİR -- 5 Ocak 2007; 11:57:37 >
  • Araban çok iyi yakıyomuş ama lpg de. Çok fazla km yapmıyorsan lpg ye gerek yok bence
  • doğru ama uzun vadede sağlam bişe olursa amorti eder zaten.çekiş de söylendiği kadar çok etkilemiyor
  • 1,4 ü daha az yakar diye hemde temiz diye bayan doktordan almıştım,
    EMROZDEMİR senin araba gerçekten az yakıyor Kadirli'de 1450 lpg fiyatı ve uzun yolda en az 115 yakıyor,Ayarımı kısık yaptırdın desem çekişte çok az fark ediyor diyorsun
    Benim ayar biraz açık ama bu kadar fark 90 Km.altımı gittin..
    Hele bi zaman geçsin sanki bana imkansız gibi geldi ama senin adına sevindim

FİAT TİPO KULÜP
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.