Şimdi Ara

FİAT TİPO KULÜP (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.909
Cevap
89
Favori
2.584.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim daha önce arkadaşın taktırdığı lambada bu idi O sadece üste taktırmıştı hoş ve güzel ışık veriyor gerçekten ama akşamları gidip gelmeden dolayı dikkat çok çekiyor ve dikkat dağıtıyordu oda söktürdü..
    Ben direk yananını bulsam hiç tereddütsüz kendi arabama taktırırım...

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP
  • evet bunun direk yananını bulup yeşile boyayacaksın yada yeşil nylonla kaplayacaksın.
    konsoldaki ışıklara da uyumlu olur.çok da iyi aydınlatır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkan67

Arkadaşlar benim tiponun bagaj amortisörleri zayıflamış, bagajı açık konumda tutmuyor, ağır ağır bagaj kapanıyor. Bu amortisörlerin fiyatı nedir acaba? Bir bilen var mı?

volkan67 .Bahsettiğin bagaj amortisörlerinin tanesi 8-9 YTL arası.2 ay kadar önce parçacı bir arkadaşım var ona sormuştum.O listeye bakıp söylemişti.Tabi ben İst. dayım .Çeşitli illerde farkllık gösterebilir fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balunox -- 2 Ocak 2007; 21:26:11 >
  • Teşkkürler ilksar.Gelişmeleri kulübümüzden ve siteden takibe devam.
  • arkadaşlar geçenlerde bizim mahallede bir tipo gördüm, resmen tüylerim ürperdi.
    elime fotoğraf makinasını aldım.hemen bir resmini çektim.sizlerle paylaşmak istedim.bir bakın beğenicekmisiniz?
    1.6 slx

• ahmet çok güzelmiş gerçekten.
    ama insan bi kaç foto daha çeker dimi ama
    bol bol foto isterük
  • öncelikle hoş buldu diyim,
    arba konusunda oldukça cahilim,
    artık sizlerden birşeyler öğreneceğim.
    ilk komik sorumu sorayım bari
    dijital göstergenin rengini değiştirmek mümkünmüdür, örn mavi
  • tabiki mümkün.bir sitede görmüştüm.adam 1.6.i.e nin göstergeleri full mavi yapmış
    bir ara resmini gönderirim
    quote:

Orjinalden alıntı: Dursun

öncelikle hoş buldu diyim,
  • quote:

Orjinalden alıntı: tipocu 16v

tabiki mümkün.bir sitede görmüştüm.adam 1.6.i.e nin göstergeleri full mavi yapmış
    quote:

güzel olur herhalde,
    resimleri bekliyorum dostum
  • Arkadaşlar i.e motorlu tipların motoru yıkanabiliyor mu? Aranızda yıkatan falan var mı?
  • dursun dostum inşallah istediğin böyledir.bir tane örnek sana
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: tipocu 16v

tabiki mümkün.bir sitede görmüştüm.adam 1.6.i.e nin göstergeleri full mavi yapmış
    quote:

güzel olur herhalde,
    resimleri bekliyorum dostum

FİAT TİPO KULÜP
  • @tipocu 16v

Led aydınlatma kullanmış sanırım ama ledler aşırı parlak kalmış ve arka planda homojen bir dağılım göstermemiş yada resimden öyle görünüyor, benim sıkıntım arkadan güneş vurduğunda göstergelerin okunmasındaki sıkıntı acaba bu resimdeki panel nasıl olur böyle bir durumda ?

@volkan67

Motoru ben çok defalar yıkattım hiçbir sorun olmuyor, hem mazot hemde özel ilaçla yıkattım tek marşta alıyor sadece 1 kere mazot baskı balatanın içine sızmıştı 5-10dk. kavrama yapmadı. Yıkama öncesi bir naylon poşetle beyni örtüyorlar su almasın diye aslında beyin su almıyor kapağı silikonlu ama soketlerden su alma ihtimali var ayrıca beynin içinden çok ince bir hortum çıkıyor kabloların arasında kalır bu beyin içinde terleme olursa nemi dışarı atsın diye.
  • tipocu 16v ve Dursun ARKADAŞIM ARTIK BAŞKA SİTELERE UMARIM İHTİYAÇ KALMAZ ARTIK BİZLER BURDAYIZ GÖSTERGE BİZİM TİPOCLUB SAYFA 1 DE TİPO GÖSTERGELERİ DİYE ATTIĞIM BAŞLIKTA ZATEN VARDI YENİ GELEN ARKADAŞLAR SAYFA 1'DEN İTİBAREN ŞÖÖÖYLE Bİ BAKSINLAR İSTERİM..

AMOSTÖR FİYATLARI BÖLGE BÖLGE DEĞİŞİR BİZ ŞANSIZ OLANLARDANIZ OSMANİYE KADİRLİDE PARÇALAR İSTANBULA GÖRE ÇOK PAHALI LPG BİLE ADANA/OSMANİYEDE 1390 İKEN KADİRLİDE 1450...

volkan67 OSMANİYEDE ABİMİZİN BİRİNDE TİPO 1,4 SX ie VAR ODA BENİM GİBİ KIŞ ÇIKIŞI VE YAZ ÇIKIŞI YIKATTIRIR mmengi ARKADAŞIMIZIN DA DEDİĞİ GİBİ SORUN ÇIKMIYOR
    BU ARADA ÇOOK YIKATTIRMAYI BIRAK YAĞMUR YAĞDIĞINDA BİLE ÇALIŞTIRAMADIM DİYEN BAŞKA MARKALAR DENK GELDİ

TİPO KULLANMAK BİR AYRICALIKTIR

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP
  • O zaman yıkattırayım ben. Arabayı alalı 1.5 yıl oldu bir kere motor koruma yaptırdım oda yeni aldığım sıralardaydı. Şuan motor baya kirli. Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.
  • @ilksar artık buradan birşeyler öğreniriz herhalde,
    @tipocu 16v kardeşim evet tamda öyle bunu nasıl yaptırırım veya yaparaım, kaça patlar birde göstergeye zarar verirmi acaba, göstergeler bir gitti, tamire istanbula gönderdim 150 YTL bayıldım, karggo parasıymış tamirmiş vs, yediler yani

@volkan67 Orjinalde yıkatmadan önce beyin dedikleri zımbırtıyı çıkartmayı yada çok iyi şekilde bir naylon ile sarmayı ihmal etme
    ben aldığımda kayınço yıkatmış 1 sene sonra beyni değiştirmek zorunda kaldım, 2001de 300 Milyon verdim, aman dikkat et derim

quote:

n alıntı: volkan67

O zaman yıkattırayım ben. Arabayı alalı 1.5 yıl oldu bir kere motor koruma yaptırdım oda yeni aldığım sıralardaydı. Şuan motor baya kirli. Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.
  • dursun abicim merhaba.
    göstergeye zarar vermez.ama mmengi arkadaşımızın dediği gibi ledli bir sistem bu.
    ledler aşırı parlak ve arka planda homojen bir dağılım pek yok.ama tabiki zevk senin.
    150 ytlde baya fazla be abi
    genede vakit buldukça araştırmaya çalışacam.
  • Arkadaşlar imza işi tamam ilk sayfadaki kodu profilim imza bölümüne kopyala yapıştır yapın o kadar.

FİAT TİPO KULÜP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 3 Ocak 2007; 17:15:55 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_10171521/mpage_1/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 25 Eylül 2007; 15:38:00 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_10171521/mpage_1/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 25 Eylül 2007; 15:37:04 >
  • Volkan ARKADAŞIM İMZAYI KULLANALIM BAKALIM TEŞEKKÜR
    BU ARADA YIKATTIRACAKSANDA BU İŞİ İYİ YAPANA YIKATTIR,DÜZ TİPOLARDA KORKUM YOK AMA i.e LERDE SEN İŞİ BİLENE YIKATTIRIRSAN HİÇ BİŞEY OLMAZ..
    ,LASTİK DEĞİŞTİRECEKSENDE GERÇEK TİPO USTASINI ARA,SOR,BUL ONA GİT DERİM,YENİ TİPO ALAN ARKADAŞLAR BU SÖZÜMÜ KULAK ARKASI ETMEYİN
    Dursun ARKADAŞIM BURASI HEPİMİZ İÇİN BİŞEYLER ÖĞRENME YERİ
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.