Şimdi Ara

FİAT TİPO KULÜP (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.909
Cevap
89
Favori
2.585.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • headers taktıra bilirsin motor sesin çok tok olur birde güzel bir son susturucu alırsın,inan keyfine doyum olmaz...alacağın sesde tipo 20 ie lerin sesine benzer ama vahşi köpek gibi hırlar maliyetide aşağı yukarı 150 200 ytl civarı olur biraz malkiyetli ama değer...
  • Arkadaşlar bende tipo 2,0 almayı düşünüyorum fakat dijital göstergeli olmasını istiyorum ne yapabilirim , gördüğüm kararıyla 2000 motor tipoların hepsi analog göstergeli acaba arabayı aldıktan sonra göğsü dijital bir gösterge ile değiştirsek olabilir mi?
  • O beğenmediğiniz panel bence son derece profesyönel bir görüntü sunuyor özellikler direksiyonun şekli yağ basıncı ve sıcaklığı sport bir arabada olması gereken şeyler. Bence o görünümü hiç dert etmeyin ayrıca dijital göstergeye çevirebileceğinizi sanmıyorum. Bence bu resme bakıp bir daha düşün

FİAT TİPO KULÜP

quote:

Orjinalden alıntı: etanhunt

Arkadaşlar bende tipo 2,0 almayı düşünüyorum fakat dijital göstergeli olmasını istiyorum ne yapabilirim , gördüğüm kararıyla 2000 motor tipoların hepsi analog göstergeli acaba arabayı aldıktan sonra göğsü dijital bir gösterge ile değiştirsek olabilir mi?

• sorunun klimadan kaynaklandığını farkettim klima çalışırken oluyor,kapalıyken iyi...tüm arkadaşlara ilgileri için çok teşekkür ederim...Herkese kazasız belasız günler...
    quote:

Orjinalden alıntı: duryes

Arkadaşlar gaz pedalına yüklendiğimde araç hemen tepki vermiyor 3 sn sonra tepki veriyor neden olur acaba bilgisi olan varmı
  • @duryes

kardeş sevindim çözdüğüne,

peki baskı balata değişmedimi?
  • arkadaşlar forumda bu konuyu epey araştırdım ama bi türlü denk gelemedim bana yardımcı olurmusunuz direk link yeterlidir :)

FİAT TİPO KULÜP
  • pordon konuyu söylemedim lpg mikser deişimi benim kinde karbürotörün üstünde sizce hangisinde daha verimli olur bu tip mikserleri ne diye adlandiriyoruz

FİAT TİPO KULÜP
  • Göstergeler dijital olması için konsolun komple değişmesi gerek bence deymez.Bende 93 italyan 1,6 var hekes gösteryeye hasta TİPO KULLANMAK AYRICALIK HELE İTALYAN KULLANMAK DAHADA Bİ AYRICALIK.Herşey orjinaliyle güzel.

FİAT TİPO KULÜP
  • Aracım MPİ yani çok nokta enjeksiyonludur. Zaten 97 den sonra üretilen 1.6 i.e SLX modellerinin tümüde MPİ motor kullanıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: seboist

volkan bey aracınız gerçekten çok güzel. digital klima çok iyi bir özellik... arabanın temizliğini zaten biliyoruz. bir de tüplü olsaymış dadından yenmezdi valla... bu ilan 2 ay önce olsaydı belki de müşteriniz ben olurdum. hayırlı satışlar diliyorum... bide bu araba çok noktalı mı yoksa tek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 27 Ağustos 2007; 13:28:38 >
  • Yok deniz kardeş hiç bir şey değiştirmedim bir ustaya telefon açtım meseleyi anlattım klima kapalıyken dene dedi denedim.Klimayı açıp denedim klima açıkken kalkışlarda klima motoru önce tutuyor sonra bırakıyo gibi yapıyor bende sanıyodumki araba geç tepki veriyor neyseki çözdük acemilik işte....
    quote:

Orjinalden alıntı: deniz_1.4

@duryes

kardeş sevindim çözdüğüne,

peki baskı balata değişmedimi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mdemir067

pordon konuyu söylemedim lpg mikser değişimi benimkinde karbürotörün üstünde sizce hangisinde daha verimli olur bu tip mikserleri ne diye adlandiriyoruz

FİAT TİPO KULÜP

önceki sayfalarda bende yazmıstım karbürotörün ustu olan daha stabil calısıyo .ben arbayı aldığımda resimdeki gibi olandan takılı idi gazda 180 km cok rahat görebiliyodu fakat benzinle calısıyoken gazı kök
    yaptığımda araba kasılıyodu .mixser değişti karbürotörün ustuden takıldı sorun yok ama 150 km normal cok sıkıstırırsam 170km yapıyo son hız dustu fakat ilk hızlanma daha iyi ve unutmadan iyi bir ustaya taktır
    motor kaputana vuruyo mixser bombe yapıyo.

• quote:

Orjinalden alıntı: pckeops

quote:

Orjinalden alıntı: mdemir067

pordon konuyu söylemedim lpg mikser değişimi benimkinde karbürotörün üstünde sizce hangisinde daha verimli olur bu tip mikserleri ne diye adlandiriyoruz

FİAT TİPO KULÜP

önceki sayfalarda bende yazmıstım karbürotörün ustu olan daha stabil calısıyo .ben arbayı aldığımda resimdeki gibi olandan takılı idi gazda 180 km cok rahat görebiliyodu fakat benzinle calısıyoken gazı kök
    yaptığımda araba kasılıyodu .mixser değişti karbürotörün ustuden takıldı sorun yok ama 150 km normal cok sıkıstırırsam 170km yapıyo son hız dustu fakat ilk hızlanma daha iyi ve unutmadan iyi bir ustaya taktır
    motor kaputana vuruyo mixser bombe yapıyo.

pekala bu şekildemi daha az gaz tüketirim yoksa karburatör üstündenmi benzinde pek kullanmak gibi bi alşkanlıgımda yok performans hangisinde daha iyi ilğinden ötürü teşekkürler

• dostlar benide ekleyin bi zahmet 97 TİPO SX 14 İE AC orjinaldir:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son_basbug -- 28 Ağustos 2007; 13:21:48 >
  • Aramıza hoşgeldin arkadaşım, ismin listemize eklenmiştir. İyi forumlar
    quote:

Orjinalden alıntı: son_basbug

dostlar benide ekleyin bi zahmet 97 TİPO SX 14 İE AC orjinaldir:D
  • volkan arabamın eski plakası 67 idi zonguldakdan getirdim 2 sene evvel. Kim bilir yollarda salınırken görmüşsündür:D

bu arada ben modeli 97 yazmıştım sanırım 98 olarak görünüyorda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son_basbug -- 28 Ağustos 2007; 15:18:03 >
  • arkadaşlar merhaba,
    95 tipo 1.6 sx beyaz sahibiyim ve lpg sistemi taktıracağım.
    ancak tankı silindir mi simit mi karar veremedim!

bu konuda fotoğrafla yardımcı olursanız sevinirim.

ayrıca beyaz tipo için yapılabilecek modifiyeler hakkında fotoğraflarınız varsa görmekten memnun olurum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baltunay -- 28 Ağustos 2007; 15:49:52 >
  • ben yeni lpg taktırdım. çok kişiye sordum simit tipoda kullanışlı olmaz dediler 35lik depo taktırdım
  • Düzeltme yapılmıştır.
    quote:

Orjinalden alıntı: son_basbug

bu arada ben modeli 97 yazmıştım sanırım 98 olarak görünüyorda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 28 Ağustos 2007; 19:52:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: baltunay

arkadaşlar merhaba,
    95 tipo 1.6 sx beyaz sahibiyim ve lpg sistemi taktıracağım.
    ancak tankı silindir mi simit mi karar veremedim!

bu konuda fotoğrafla yardımcı olursanız sevinirim.

ayrıca beyaz tipo için yapılabilecek modifiyeler hakkında fotoğraflarınız varsa görmekten memnun olurum...

lpg tankı simit kullanırsan şamandıra tam doğru değer göstermez seni yanıltır gaz bitti bitmedi diye silindir o konuda cok iyi tam sonuç veriyor.Simit taktırırsam stepne ne olacak dersen ben kendim arka koltugun sırtına doğru yaslayıp serdirme lastikleri ile sabitledim su an bagajımda yer sorunu yok silindir taktırırsan ondada yer sıkıntısı olacaktır zaten modifiye işine gelince tamamen hayal gücünü kullan ve hayalindeki aksesuarları yada marşpiyel+spoyler+egsoz ucu+camlara film yap+jant ve jastık yesilin rengide arka görüntüsüde 10 numara stepne resminide en kısa zamanda eklerim

FİAT TİPO KULÜP

• Bende daha yeni sordum sunroof fiyatlarını!elektirkli sunrooflar Zonguldak piyayasına göre 400 ytlden başlıyor!bende wazgeçtim tabi hemen :)
    quote:

Orjinalden alıntı: bursatipo

arkadaşlar sunroof taktırmayı düşünüyorum..forumda daha önceki sayfalarda bu konu acıldımı bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim...

FİAT TİPO KULÜP
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.