Şimdi Ara

FİAT TİPO HAKKINDA NE BİLİYORSANIZ GELİN YAZIN arkdaşlar (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
9
Favori
359.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: jackwalsh

Satılık Tipo

1996 TIPO S 78.000 KM ORJINAL
    3. Sahibinden.
    2 Sene önce satmayı düsünmedigimden astar kabarmaları sebebiyle komple boyandı.
    On camurluk disinda 7 senedir bende degisen parcasi olmadi.
    - ler :
    LPG yok
    İHdrolik direksioynu yok.

+ lar :
    eski bir pionerr teybi var.
    on iki lastik ve aküsü yeni
    immobilezer var.

FİYAT 7250 YTL Peşin pazarlıksız.
    7500 deyip 7250 son demek istemiyorum.Fiyatı yuksek bulanlar lutfen aramasınlar.

şehir neresi
  • istanbul
  • izmir olsaydı görüşürdük umarım kısa zamanda satarsın
  • slm benim de 1.4 ie tipom var aynı sorunu bende yaşadım injeksion ışığı problemi yanii benimkinin sebebi imjeksion hava senserünün kablosu koptugu içindi küçük bir bantla problem çözüldü buda bana 20 ytleye mal oldu ama şimdi olsa inan söker kendim yaparım
  • tipo bence bir klasik bende de tipo 1.4 i.e SX var bi ara satmayı düşündüm ama iyikide satmamışım arabamdan inanılmaz derecede memnunum süper bii alet bolu ankara yolunda 180 i gördüm dahada gitcekti ama zorlamaya gerek yok mükemmel birde tesisat attım fazla janjan lı deil ama ben cokk seviyorum arabamı yaauuww kim ne derse desin TİPO bir klasik
  • Merhaba Tipo kullanan arkadaşlar. Yaklaşık iki ay önce 96 1.4s 48,000 kmde tipomu ev almak için satmak zorunda kaldım. şunu söyleyebilirim Tipo bir harika, rahatlık, konfor, az yakış, yol tutuş, genişlik, sessiz motor. Tiponuzun kıymetini bilin, başka arabaya bakmayın
  • Aynı kasayı güncel özelliklerle donatıp satsınlar bence yine rağbetlisi olur..
  • arkadaslar ben bu aracın sahıbıyım mecburen satıyorum arzu eden buraya bakabılır fotograf yerlestıremedıgım ıcın bu adresı verdım tesekkurler selamlar
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2567366

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imajalyans -- 12 Eylül 2006; 22:25:05 >
  • arkadaslar bende 98 ie klimalısı var arabadan cok memnunum genel olarak fakat lpg olmazsa yakıt 300 u buluyor km de sehır ıcınde.2 yıl once 11500 e aldım fakat fiatları cok dustu dıye bılıyorum fakat su an satısı kaca gıder bılmıyorum.
  • KRONİK PROLEMİ VAR Mİ BU ARAÇLARIN. TEMİZ Bİ TANE BULURSAM İLK TERCİHİM BU ARAÇTAN YANA OLCAK. ALIRKEN EN ÇOK NEYE DİKKAT ETMEK LAZİMM ÖN TAKIM PROBLEMİ ÇOK OLUYO SANIRIM
  • VALLA BEN 1.5 YILDIR KULLANIYORUM HIC ONTAKIM PROBLEMI YASAMADIM.KULLANIMA BAGLI OLSA GEREK GEL SANA BİZİM ARABAYI VERELIM.
  • Eğer ön takımda orjinal parça kullanılmadıysa özellikle salıncaklarda çok sorun çıktığını duydum, ben 3-4 senedir kullanıyorum eğer gerekli bakımları yaptırısanız ön takımda sorun çıkmıyor. Bakımdan kastım kontrol ettirmek gerekiyor örneğin bir aks körüğü yırtıldıysa ve bundan haberiniz olmazsa en kral parça olsa yinede bozulur ve aks başını değiştirmek gerekir ama bakımlar sırasında bu körüğün yırtıldığı farkedilirse erken teşhil ile sorun büyümeden halledilir.
  • 1,4 i.e ye tup taktırılırsa 150-160 bin civarı yakıyor we dayanıklı bi aractır..
  • 150 160 çok degilmi lpg ile.. 1,6 lar daha az yakıyor olmalı sorduklarım 120 felandediler
  • daha yeni taktırdık ondanda olabilir tabi ama 1,6 lar kasaya daha uygun motor oldugu icin daha az yakması mumkundur ...
  • Güzel ARaba
  • vallahi ben 98 model 1.6 ie slx kullanıcısı olarak arabamdan son derece memnunum....bakan birdaha bakıyor buna inanın.......ama son zamanlarda yeni piyasaya çıkan arabaların motorlarının daha yüksek olmasından dolyı tipoyu kimse tutmaz oldu ama ilk zamanlarda tekdi tipo.....halende tek diye düşünüyorum makineye ne yapsan yakışıyor kardeşim.........
  • donanimsiz bi tipo yu donatmaya kalksak yani.. arkaya rüzgarlıklar. çelik jant ve alt tarafa yapılan eklentiler felann kaça mal olur yada donanımlı almak daha mı avantajlı mod parasından kurtulmus olmak açısından..
  • Km de 12 ykr yakan araba acaba nerede yakıyor 12 ykr yi.1.4 de olsa 1.6 da olsa şehir içi 12 ykr yi yakması çok zor.
  • arkadas dogru soler sehırıcınde 120 cok zor anca sabah erken kalkacak 90 ı gecmeyecek rampa asağı gıdecek vıtesıde bosa atacak yada bır gecede lpg fıyatı 1050 ytl ye duserse belkım olur bendekı 145-165 arası yakıyor ş.ici ama 150 - 160 ları basmıyoruz tabı 120 - 130 cıvarı
    selamlar buda benım yakında ayrılacagım arabam

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2567366

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.