Şimdi Ara

Fiat tempra ve Starex e modifiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
82.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizdeki starex tcı panelvan uzunkasa ve şehirdışında 200 şehir içinde 250-300 kullanıma bağlı olareak deişio yok öle 350 falan o abartma starex aslında çok güzel bi araç millet o arabayla çok hız basıo anı hareketlenme yaPIO HEP NERDE GÖRSEM 130 140 KM HIZLA GİDİO ŞEHİRİÇİNDE ÇOK DEVİRSİZX KULLANIO MİLLET BİR DE ARAÇ YAPTII HIZI FAZLA GÖSTERMİO BAZAN BEN DE BAKIOM 130-140 A ÇIKMIŞIM VALLA 100 KM HIZLA ŞEHİRDIŞINDA 600-700 KG YÜKLE 200 BİN YAKIO Bİ DE SALLANIO SÜPERR VALLA GEMİ GİBİ ÇOK RAHAT Bİ KULLANIMI VAR ÇOĞU TAKSİDEN RAHAT KULLANIMI GÖRÜŞ MESAFESİ VE KONSOLU ÇOK İİ EN BASİT BARDAK TUTUCUSU BİLE BÜYÜK KOLAYLIK YOLDA AÇIOM KOLAMI KOYYOM BARDAKLIA ÇOK RAHAT ULAŞIOM VE DÜŞME TAŞMA GİBİ Bİ ŞEY SÖZ KONUSU DAHİ DEĞİL

TRANSİT TRFİK FALAN DA BU DEĞERLER DE YAKIT SARFEDİOİŞ İÇİN ALINACAK EN İDEAL ARAÇ BENCE TEK KÖTÜ YANI 5000 KM DE BİR SERVİSE GİTMESİ

100 BG OLANI 160 I GEÇMİO AMA 140 BG OLANI BİLMİOM BELKİ 180 YAPAR O

Bİ DE STANDART TEYBİNİN KULLANIMI ÇOK RAHAT FAKAT ÇOK BASİT GÖRÜNÜO TİPSİZ Bİ Şİ YANİ

AMA MODİFİYE =STAREX

• Gerçekten güzel olmuş ama spoıler çok abartılı ve gereksiz duruyor.Tempraların orjinal spoileri daha güzel dururdu.
  • cosmos kardeş,tempranın hızı sana inandırıcı gelmemi ve passatla kıyaslıyorsun.Teknik verilere bakarsan o farkın olmadığını görürsün.Tempra 2000 cc 16 valf olanı passat 1.8 turboya eşittir.Passatla kaç yapıyosun bilmiyorum.Ama ben tempra lpg içinde 5 kişiyle 205 i gördüm ve yol müsait olsaydı dahada gidecekti.Ayrıca benim bahsettiğim tempralar 230 km.yi çok rahat geçiyor.
  • tempra 2.0 16v ler 230u rahat geçer
  • 205'i babam görmüş ama teker patlamış.Yumuşak olanlar.Bu da sana bi uyarı
  • tempra ve starex i ii bir fiyata sat.
    pejodanhttp://www.sahibinden.com/turkiye_guzeli_satilikWQQaXQQ5375267WQQpXQQdisplayitem
    bunu al..
  • kim demiş starex'e modifiye yakışmıyo diye

Fiat tempra ve Starex e modifiye
  • bende 1.6 stw tempra var ben bile o arabayla otobanda lpg ile 185 gördüysem 2.0 enjeksiyonlu sedan tempra 230 rahat görür bence sen o passatı sat tempra al ama arkadasların da dedıgı gıbı benzınle bıneceksın surat ıstıyorsan antalyadan saygılar

Fiat tempra ve Starex e modifiye
  • 2,0 16 V Tipo-Tempralar 150 hp gücünde. Yolda benim diyen çoğu arabaya arka tamponunu gösterir. Sürtünme katsayıları çok düşük olduğu için yüksek hızlara kolay ulaşır. Bu araçların motoru da çok güzel modifiye olur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hardbody

bizdeki starex tcı panelvan uzunkasa ve şehirdışında 200 şehir içinde 250-300 kullanıma bağlı olareak deişio yok öle 350 falan o abartma starex aslında çok güzel bi araç millet o arabayla çok hız basıo anı hareketlenme yaPIO HEP NERDE GÖRSEM 130 140 KM HIZLA GİDİO ŞEHİRİÇİNDE ÇOK DEVİRSİZX KULLANIO MİLLET BİR DE ARAÇ YAPTII HIZI FAZLA GÖSTERMİO BAZAN BEN DE BAKIOM 130-140 A ÇIKMIŞIM VALLA 100 KM HIZLA ŞEHİRDIŞINDA 600-700 KG YÜKLE 200 BİN YAKIO Bİ DE SALLANIO SÜPERR VALLA GEMİ GİBİ ÇOK RAHAT Bİ KULLANIMI VAR ÇOĞU TAKSİDEN RAHAT KULLANIMI GÖRÜŞ MESAFESİ VE KONSOLU ÇOK İİ EN BASİT BARDAK TUTUCUSU BİLE BÜYÜK KOLAYLIK YOLDA AÇIOM KOLAMI KOYYOM BARDAKLIA ÇOK RAHAT ULAŞIOM VE DÜŞME TAŞMA GİBİ Bİ ŞEY SÖZ KONUSU DAHİ DEĞİL

TRANSİT TRFİK FALAN DA BU DEĞERLER DE YAKIT SARFEDİOİŞ İÇİN ALINACAK EN İDEAL ARAÇ BENCE TEK KÖTÜ YANI 5000 KM DE BİR SERVİSE GİTMESİ

100 BG OLANI 160 I GEÇMİO AMA 140 BG OLANI BİLMİOM BELKİ 180 YAPAR O

Bİ DE STANDART TEYBİNİN KULLANIMI ÇOK RAHAT FAKAT ÇOK BASİT GÖRÜNÜO TİPSİZ Bİ Şİ YANİ

AMA MODİFİYE =STAREX

bizde 140 lık crdi uzun şasi panelvan sonradan açma modeli var 4000 devirde 195 yapıyor ve yük çekişi çok süper bir arkadaşımın iş yerinde kısa şasi transporter vardı onu almadan öncede kısa şasi starex 140 lık vardı ona koyduğumuz ükü buna koyunca yere yatıyo diyordu çekmiyor diyordu biz ise yakıttan sorunumuz yok hepsi hemen hemen aynı miktarlkarı yakıyor 130 luk transporter bizim 140 lıktan çok yakıyor az iş yapıyor bence ideal starex parçasıda ucuz arkadaşım sana sadece şunu sölim ben 140 lık strex km de şehir içi 260 ykr ye zor çıkıyor ve aynı benzinli büyük motorlu taksiler gibi atik cesur bir araç

• arkadaşlar yinede bu araba tofaş değil mi passat satıp tofaş/fiat alınırmı mantık işimi sizce sonuçta passat taş gbi araba tempraya mı bezerr basmassın olur biter illede basacaksan opel vectra 2.0 alırsın kalte var 260 yapan tanıdıkklarım var tempra en iyisini alırsın 10-12 bin ytl taş çatlasın vectra alırsın 2000 model 16-17 bin ytl özellik bakımından kalite bakımından tempra arkasından el sallar arkadaşım sen bırak satmayı passatı tempra ne işe yarar passatın yanında
  • quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

arkadaş yapma starex milletin ocagına incir dikiyormuş sadece duyum bu ama büyük bir cogunluk böyle diyor üstelik galerilerdede tutulmuyor kmde 350 altına inmiyor diye duydum
    quote:

Orjinalden alıntı: ACIMASIZ_

140 lık starexler iyi kaçıyomu ya çok merak ediyorum
    Biraz övgülerini duymuştum ama
    Mesela 115cdi vitoya kafa tutabilirmi???

kullanan bilir kullnmaya konuşmasın yakıyo filan kullandınızmı kullanmamışsanız onun bunun lafı ile kötülemeyin starex imizi:D:D:D:D adı çıktı arabanın yawww:D yakıtının hakkıı veriyormu veriyor sorun yok aayrıca kullanıcı olarak ben sölkim şehir içi 260 şehir dışı 210 yakıyor crdi 140bg uzun şasi mtorin fiyat artışı öncesi altını çiziyrum öncesi

• quote:

Orjinalden alıntı: Emre5355

quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

arkadaş yapma starex milletin ocagına incir dikiyormuş sadece duyum bu ama büyük bir cogunluk böyle diyor üstelik galerilerdede tutulmuyor kmde 350 altına inmiyor diye duydum
    quote:

Orjinalden alıntı: ACIMASIZ_

140 lık starexler iyi kaçıyomu ya çok merak ediyorum
    Biraz övgülerini duymuştum ama
    Mesela 115cdi vitoya kafa tutabilirmi???

kullanan bilir kullnmaya konuşmasın yakıyo filan kullandınızmı kullanmamışsanız onun bunun lafı ile kötülemeyin starex imizi:D:D:D:D adı çıktı arabanın yawww:D yakıtının hakkıı veriyormu veriyor sorun yok aayrıca kullanıcı olarak ben sölkim şehir içi 260 şehir dışı 210 yakıyor crdi 140bg uzun şasi mtorin fiyat artışı öncesi altını çiziyrum öncesi

kafa tutar arkadaşım kasayı çok iyi savuruyor 140 lık motor bence fiyatı ucuz özellikleri yerine ideal bir araç starex 4000 devirde 195 km yi ben gördüm o araba ile yol bitti hız çıkardı biraz daha 4500 e gelseydi mutlaka 198 km cıvarlarına gelirdi diye tahmin ediyorum çok iyi kaçıyor ondan emin olabilirsin makasta kalmazsın arkadaşım saygılar yakıtı diğerlerne eşit ama onuda unutma diğer 2500 motorlu olanlarla aynı tüketim sayılır

• quote:

Orjinalden alıntı: kastinneydimoni

Benim için kaporta önemli değil ben kaportaya yapılan değişikliği modifiye olarak değerlendirmiyorum bence modifiye denince akla motor ve transmisyon gelir.Şimdi bana motorb modifiyesi konusunda tavsiyeler verebilirmisiiniz.Aracım lpgde iken 185 i benzinde iken 220 -230 arası çok rahat gidebiliyor.BEn bunun üzerine bir artış istiyorum.Saygılar sevğiler herkese

arkadaşım onunn üzrine çıkman için önce temelden başlaman lazım aracına bağlı 8 bin ytl lik arabaya 8 bin ytl masraf eklenmez ona göre araba aırsın önce performans hız lastiği alırsın sonra motora turbo eklersin öle imkanınn varsa
  • ne tuhaf adamlar var ya araba 5 lira 8 lira diye mi ölçülendirilir ona kalırsa alırsın 5 liraya 85 pontiac yaparsın 10 bin lira masraf edersin maserati gibi olur performans istiyosan 2.0 tempra yazlık komşumda var 150 beygirlik araç 230 beygire çıktı motor modifiye edildi maslakta şimdi benim diyen adama nal toplattırıyo iki gün evvel uzun yol yaptık rüzgarın şiddetinden aynalar neredeyse kapanacak gibi oluyodu varın hesap edin amaç hızsa yapılır ben canlı şahidim ki modifiyeden önce bile performansı passat mış golf muş hikaye kalır
  • peki kaç saat de çıkıyo 230 a (!)225 bg 'lik Focus st nin bile şu anda fabrika verisi 241 ki o arabanın ben daha 255 yaptığını görmedim.Öyle kolay değil 230 'a çıkmak.Havide koyarsın kanıtın olur düz yolda görür 230'u.Birde Merak ediyorum 230'la giderken kaç km sonra sağ sağlim durdurabiliyorsunuz aracı???

• quote:

Orijinalden alıntı: furkantasdemir

peki kaç saat de çıkıyo 230 a (!)225 bg 'lik Focus st nin bile şu anda fabrika verisi 241 ki o arabanın ben daha 255 yaptığını görmedim.Öyle kolay değil 230 'a çıkmak.Havide koyarsın kanıtın olur düz yolda görür 230'u.Birde Merak ediyorum 230'la giderken kaç km sonra sağ sağlim durdurabiliyorsunuz aracı???

Tempralar Hız İçin Tasarlanmış Arabalar Sürtünme Kat Sayısının Çook Çok Düşük Olması Arabanın Yüksek Hızda Rahat Bir Şekilde Hareket Etmesini Sağlıyor. Bir Arkadaşım 1.6 TDI 2013 Jetta'sı İle Arkadaşındaki Temprayla Yarış Yaptılar ve Tempra Açık Ara Birinci Ben Jettanın İçindeydim ve 240 KM Hızda Zar Zor Tempraya Yetiştik. Bu Yetmiştir Sanırım.

• quote:

peki kaç saat de çıkıyo 230 a (!)225 bg 'lik Focus st nin bile şu anda fabrika verisi 241 ki o arabanın ben daha 255 yaptığını görmedim.Öyle kolay değil 230 'a çıkmak.Havide koyarsın kanıtın olur düz yolda görür 230'u.Birde Merak ediyorum 230'la giderken kaç km sonra sağ sağlim durdurabiliyorsunuz aracı???

Tempra ve Tipo araçları çok basite alıyorsunuz. Sedici sürürerseniz demek istediğimi anlarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanglşt

quote:

Tempralar Hız İçin Tasarlanmış Arabalar Sürtünme Kat Sayısının Çook Çok Düşük Olması Arabanın Yüksek Hızda Rahat Bir Şekilde Hareket Etmesini Sağlıyor. Bir Arkadaşım 1.6 TDI 2013 Jetta'sı İle Arkadaşındaki Temprayla Yarış Yaptılar ve Tempra Açık Ara Birinci Ben Jettanın İçindeydim ve 240 KM Hızda Zar Zor Tempraya Yetiştik. Bu Yetmiştir Sanırım.

3 yıllık hort.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sesto Elemento

quote:

Orijinalden alıntı: orhanglşt

quote:

3 yıllık hort.

aynen :D

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.