Şimdi Ara

FİAT SİENA TEAM (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.562
Cevap
52
Favori
648.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar nihayet arabamdaki uyduruk lpg sistemini yarın TARTARİNİ lpg sistemiyle değiştireceğim..
    gelişmeleri yazacağım..

lastik konusunda tavsiyesi olan arkadaşlar
    bekliyorum...

lastiklerimin sanırım yenilenmesi gerekecek

memnun olduğunuz tavsiye edebileceğiniz lastik markalarını bekliyorumm.
    kazasız günler.....
  • Tek kelimeyle... Michelin

2 lasitk alana 6 ay, 4 lastik alana 12 ay yol yardımı veriyorlar...

quote:

Orjinalden alıntı: inegöllü

arkadaşlar nihayet arabamdaki uyduruk lpg sistemini yarın TARTARİNİ lpg sistemiyle değiştireceğim..
    gelişmeleri yazacağım..

bekliyorum...

kazasız günler.....
  • quote:

arkadaşlar nihayet arabamdaki uyduruk lpg sistemini yarın TARTARİNİ lpg sistemiyle değiştireceğim..
    gelişmeleri yazacağım..

bekliyorum...

kazasız günler.....

Arkadaşım lpg sistemin hayırlı olsun şimdiden.

Lastik konusuna gelince işte sıralama:

1-Michelin
    2-Goodyear
    3-Lassa
    4-Fulda
  • çok mutluyum arkadaşlar nihayet aracımdaki dandik lpg sistemini
    tartariniyle değiştirdim.bursada gür otogazda .gür otodaki bütün çalışanlara teşekkürler gerçekten işlerini iyi yapıyorlar.

aracımın performansı o kadar değiştiki sanki lpg de değilde benzinde kullanıyorum gibi

lpg taktırmak isteyen arkadaşlar hiç düşünmesin
    kesinlikle tartarini taktırsınlar..
    tek nokta 10 taksit 650 ytl........
  • Merhaba arkadaşlar,böyle bir siena team varmış da haberimiz yok....herkese selamlar.
    Benim araç 2001 1.2 AC Siena....
    periyodik bakımlarını yaptırıyorum aksatmadan...155.000 km ye geldi...
    Yağ filtresinde meydana gelen bir arıza yağ eksilmesine neden olmuş,yağ lambası yandı servise götürdüm,
    yağzıslıkta silindir kapağı revizyon görecek dediler...1200 YTL fatura çıkaracaklar...sizce bu rakam fazla mıdır ?
  • Michelin. 4 Adet Lastik alana en az 60 YTL değerinde otomobil paspası veriyorlar. Yol yardım kampanyası bitmiş.

quote:

gelişmeleri yazacağım..

bekliyorum...

kazasız günler.....
  • Bence pahalı birde sanayiye götür derim.
    quote:

Orjinalden alıntı: ENGINEER35

Merhaba arkadaşlar,böyle bir siena team varmış da haberimiz yok....herkese selamlar.
    Benim araç 2001 1.2 AC Siena....
    periyodik bakımlarını yaptırıyorum aksatmadan...155.000 km ye geldi...
    Yağ filtresinde meydana gelen bir arıza yağ eksilmesine neden olmuş,yağ lambası yandı servise götürdüm,
    yağzıslıkta silindir kapağı revizyon görecek dediler...1200 YTL fatura çıkaracaklar...sizce bu rakam fazla mıdır ?
  • FOLYO SÖKÜLMÜYORMU ??

quote:

Orjinalden alıntı: hsnarmagan

Siena'mın güneş yanıklarını orjinal renginde folyo ile kaplattırdım. İş bitiminde sonuç mükemmeldi. Ön kaput ve tavan toplam 90 YTL tuttu.

Kaplamadan önceki, kaplama anı ve sonrası fotoğraflar

http://yuvalikoyu3.googlepages.com/IMG_2225.JPG
    http://yuvalikoyu3.googlepages.com/IMG_2226.JPG
    http://yuvalikoyu3.googlepages.com/IMG_2227.JPG
    http://yuvalikoyu3.googlepages.com/IMG_2228.JPG
    http://yuvalikoyu3.googlepages.com/IMG_2229.JPG
    http://yuvalikoyu3.googlepages.com/IMG_2235.JPG

• Şimdilik kendiliğinden sökülecek gibi durmuyor ama 2-3 yıl idare eder bana söylendiğine göre. Ama kendi isteğinizle sökmek isterseniz bu mümkün sanırım.
  • arkadaşlar merhaba;
    Ben 1,4 1997 tipo kullanıcısıyım. arabamı değiştirmek ve Siena almak istiyorum. sizce bu arabanın yol tutuşu, yakıtı falan nasıldır. uzun yolda iyimidir, viraja girerken savururmu? tipoyu alırken 1,4 alma dediler ama şansımıza bu düştü:) siena nın 1,4 dü nasıldır hangisini tavsiye edersiniz. parama göre alabileceğim bir araba diye düşünüyorum. Sizlerden gelen fikirler doğrultusunda bu ay sonu Tipo yu satıp siena almak istiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SELCUK34

arkadaşlar merhaba;
    Ben 1,4 1997 tipo kullanıcısıyım. arabamı değiştirmek ve Siena almak istiyorum. sizce bu arabanın yol tutuşu, yakıtı falan nasıldır. uzun yolda iyimidir, viraja girerken savururmu? tipoyu alırken 1,4 alma dediler ama şansımıza bu düştü:) siena nın 1,4 dü nasıldır hangisini tavsiye edersiniz. parama göre alabileceğim bir araba diye düşünüyorum. Sizlerden gelen fikirler doğrultusunda bu ay sonu Tipo yu satıp siena almak istiyorum.

Arkadaşım, 1.4 siena el kullanıcısıyım. Şehir içi kullanımda iyi, yedek parça bol ve ucuz. Özellikle tipo'ların parça sorununa karşı, siena çok avantajlı. Virajlarda tipo ile aynı seviyede savrulma seviyesi var.
  • selçuk kardeş
    ben 1,4 siena kullanıyorum
    arabamdan çok memnunum tavsiye ederim......
  • arkadaşlar hangi modelini alayım. almışken klimalı olsun diyorum. Bide bu arabaların piyasaları ne kadardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SELCUK34

arkadaşlar hangi modelini alayım. almışken klimalı olsun diyorum. Bide bu arabaların piyasaları ne kadardır.

Arkadaşım, benim araba 1.4 ve klimalı.
    Aslında bazen yavaş kalıyor, keşke 1.6 olsaydı, demiyorum değil. Ama şehir içinde çok ideal. Şehirlerarasında da hız sınırına rahat ulaşıyor. Yani hız tutkun yoksa bir sorun yok.
    Klima ise bana göre şart.
    1.4EL ya da 1.6HL çok güzel. Ama 1.2s tutulmuyor.
  • ARKADAŞLAR ŞİMDİDEN HEPİNİZİN BAYRAMI MUBAREK OLSUN..

AMAN ARAÇ KULLANIRKEN DİKKATLİ OLALIM.MALUM BAYRAMDA TRAFİK OLDUKÇA YOĞUN OLUYOR..

HEPİNİZE KAZASIZ GÜNLER....
  • merhaba. otomobil almayı düşünüyorum. maddiyatın el verdiği doğrultuda uzun süreden beri aklımda siena var. formunuzu baştan sona okudum. aklımda acabalar arttı! sizce doğru tercih mi yapıyorum? bana az masraf cıkarsın ve yakıt tüketimi az olsun istiyorum. sizce doğru adres sieana mı bu fiyatlara başka markaya mı bakayım! lütfen bana tavsiyelerde bulunun.. şimdiden teşekkürler.. hayırlı bayramlar..
  • Arkadaşlar Konya seydişehir güvenalgazda lpg fiyatı 1,52
    Aracım 1.4 el 99 sienAa olup kmde 122 bin lira yakmakta.(sadece uzun yol)
    Gayet memnunum arcımdan,Sözüm ona benden önce yazan arkadaşıma para onun elbette ama bakımlı olduktan sonra hiçbir araba sorun çıkarmaz,Sienam 99 1.4 el modelinden olup 90800 km de ve her bakımını zamanında yaptırdım.
    Tüm bakımları yapılmış olup, 75 binde akü ve fren balataları.76binde lastikler,78binde termostat,triger ve yağ değişimi,79200 de devir saati değişmiş,84000 de buji ve dinamo kayışı,85000 de antifriz ve radyatör temizliği,87800 de yağ değişimi ve gaz ayarı...şu anda 90800 de ..Kİ ben aracı en az benim kadar bakımına dikkat eden bir memurdan 69000 km de aldım.

Yakıt değerlerimizi karşılaştıralım...
  • konamser e tesekkur ederim. diğer forum üyeleri de görüşlerini bildirirse çok memnun olacağım. 2001 model almayı düşünüyorum. sizce sieana mı alınmalı yoksa başka marka ve modele yönelinmeli mi ?
  • bravayla-sıena arasında kaldım fıyatları yakın bırbırıne buyuk ihtmal brava olucak
  • herkese merhabalar
    ben de 99 model 1.4 el kullanıcısıyım. aracımı 2004 yılında ilk sahibinden 18.000 km'de iken aldım. Tartarini marka tüp taktırdım ve aracım şu an 78.000 km'de.
    yakıt anlamında aracım çok cimri de değil, çok cömert de değil
    şehir içinde 20-21 ykr, şehirler arasında da 16-17 ykr yakıyor. orta seviyelerde sanırım bu değerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myilmaz67 -- 11 Aralık 2008; 15:36:29 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.