DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
FİAT SİENA TEAM
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
3.197
Cevap
41
Favori
460.865
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Fiat >> FİAT SİENA TEAM
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      21 Mesaj
      03 Temmuz 2008 21:25:06
      alcağınız araba ful enjeksyonlu olması gerek sakın tek nokta taktırma derim sıralı sistem taktır hayırlı olsun

• Er
      7 Mesaj
      04 Temmuz 2008 13:01:07
      teşekkürler cevap verdiğin için

• Yüzbaşı
      332 Mesaj
      04 Temmuz 2008 17:32:17
      evet bendede aynından var muhakkak sıralı sistem bir lpg kiti taktırtman gerekiyor ve taktırırkende iyice araştırman gerekiyor sienaya daha önce sıralı takıp tecrübe sahibi olmuş kişilerin bu işi yapması gerekir diye düşünüyorum ki şayet ben hata ettim araştırmadan taktırdım sistemi
      bi dolu sorun yaşadım....

önceliklede kiti marka olarak brc kullanmanı tavsiye ederim....
      ben brc taktırtmadığıma pişmanım şimdi....
      aracın fiyatı na gelince bunun üzerine sen 2000ytl ekliyceksin ruhsata işletme devir falan filan derken 12bini bulur bence biraz daha araştır daha temizini bulabilirsin....

BEDEN BENİM BEDENİM
      İÇİMDEKİ RUH ...
      SANMIYORUMKİ BEDENİMİN
    • Er
      7 Mesaj
      05 Temmuz 2008 20:52:06
      teşekkürler.
      ama benim bildiğim hl versiyonlarının hepis full değil yanlış bliyosam beni düzeltin.
      bulduğum siena da çift airbag,klima,öncamlar otamatik,elektrikli dikiz aynaları,sisfarları(ön ve arka),çelik cant var
      hepsi bu şekilde full mü.
      iyi akşamlar

• Çavuş
      84 Mesaj
      14 Temmuz 2008 12:30:26
      slm arkadaşlar benim 1999 1,4 sienam var arabayla giderken örneğin araba 4.cü vitesteyken 5.ci vitese atacağıma 3.cü vitese atıyorum.bu esnada araba haliyle bağırıyor.bu yanlış vites atma işi uzun vaded başıma ne gibi iş açar yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.not:şoförlük konusunda acemiyim

• Onbaşı
      21 Mesaj
      15 Temmuz 2008 17:25:26
      ne olcak şanzumanı indirirsin sonra arabayı yaptırırsın bir daha 3.vitese atmassın zaten .

• Yarbay
      2223 Mesaj
      17 Temmuz 2008 13:45:13
      quote:

Orjinalden alıntı: raix

arkadaşlar daha önce belirtmiştim,benim egzost sitemin orjinal yani ömrünü tamamladı,nerde ve kaça yaptıra bilirim ?

eksoz sisteminin hangisi patlak sadece onu değiştir , 3 adet susuturucu var orta susturucumu yoksa en son susturucumu yoksa manifoltun çıkışındaki ufak olanmı bunların hepsi birden patlamış olamaz dostum , bilmiyorsan arabadan anlayan bir arkadaşını yanına al petrollerden birinde lifte çek aracını vede çalıştır oda sesi dinlesin hangisi bozuk onu bi anlayın vıjj diye ses gelir gaza bastıka zaten , daha sonra git eksozcuya örnek veriyorum : ÜSTAD BENİM ORTA SUSTURUCU DELİNMİŞ ONU Bİ DEĞİŞTİR DE kazık yeme böylece hemde anladığını hissettir ustaya yoksa bunlar adamı öper senin masrafın en fazla 60-70 ytl yi geçmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mendel50 -- 18 Temmuz 2008; 6:47:04 >

• Çavuş
      94 Mesaj
      17 Temmuz 2008 15:46:08
      arkadaşlar geçen hafta sienamla köye giderken kaza yaptım 8 takla attım benim kemer vardı eşimin omzu kırıldı benim boynumda sinir sıkışması var aracı soracak olursanız aracı hurdaya verdim.kesinlikle dikkatli kullanın bizim araçlar dar ve yerden yüksek en ufak şeyde savruluyor bende çakıla kaptırdım toparlayamadım tarlaya uçtum.Allah hepimizi korusun..

• Yüzbaşı
      332 Mesaj
      17 Temmuz 2008 15:51:48
      kardeş büyük geçmiş olsun allah esirgemiş gelen mala gelsin can sağlığı olsun inşallah çabucak iyileşirsin
      emniyet kemeri hayat kurtarır inanınki bunlar birer ders muhakkak emniyet kemeri takın.....
      değil 8 takla 1. taklada başınız yan pencereden dışarı çıkar sonra aracın altında kalır boynunuz kırılır gerisi malum ....
      hayatta herşeyin telaffisi vardır ama araç kullanırken emniyet kemeri takmamanın sonu birgün mutlaka budur....

BEDEN BENİM BEDENİM
      İÇİMDEKİ RUH ...
      SANMIYORUMKİ BEDENİMİN
    • Çavuş
      94 Mesaj
      17 Temmuz 2008 16:30:59
      Teşekkür ederim dostum eşim takmamıştı 2veya 3.taklada dışarı fırladı annemde öyle zannedersem kapılar açıldı ordan çıktılar eşim 50m kadar uzağa fırlamış annemde fazla bişey yok ezikler çizikle falan eşimin omzu kırık ben araç durana kadar içinde kaldım aracın sağtarafı tamamen haşat durumdaidi ama kemer olsaydı eşiminde burnu dahi kanamayacaktı bunlar bizlere birer ders olsun araçlarınıza binenlere kemeri taktırtmadan aracı çalıştırmayın

• Teğmen
      203 Mesaj
    • Onbaşı
      24 Mesaj
      19 Temmuz 2008 00:48:05
      çok geçmiş olsunn arkadaşım... acil şifalar versin Allah

evet sienanın en büyük sorunu yerden yüksek olmasıı

• Onbaşı
      24 Mesaj
      20 Temmuz 2008 13:10:13
      Arkadaşlar sienamın motorunu yıkattırdım. Şimdi zorla çalışıyor. Sanki çalışırken araba 7,2 şiddetinde deprem yaşıyormuş gibi sallanıyor ve pop pop diye egzosdan sesler geliyor. Bu pazar gününün sıcağında bıraktım 4-5 saattir. Güneşte yine bişey değişmedi. yardımcı olabilirmisiniz

• Çavuş
      94 Mesaj
      24 Temmuz 2008 11:09:15
      kaza fotoğraflarım...

• Yüzbaşı
      332 Mesaj
      24 Temmuz 2008 14:13:27
      mal canın yongasıdır demişler yaaa.....
      ama can parayla alınmıyorr allah korumuş sizi duaedin çok büyük geçmiş olsun bu arabadan sağ çkmak büyük mucize
      mutlaka bi kurban kesin sadaka verin hayır edin sağ kaldığınıza dua edin....

BEDEN BENİM BEDENİM
      İÇİMDEKİ RUH ...
      SANMIYORUMKİ BEDENİMİN
    • Yüzbaşı
      855 Mesaj
      24 Temmuz 2008 16:58:32
      siena ların yedek parçası pahalımı?

accent ile karşılaştırırsak ne dersiniz ?

Era lpg 2009
    • Onbaşı
      22 Mesaj
      27 Temmuz 2008 19:35:41
      BİLADER SİENALIRIN PARÇASI ŞÖLE 1.2. VE 1.4. UCUZ 1.6.16V CEP YAKIYO BEN 1.6.16V 99 SİENA KULLANIYOM 1.4. yada 1.2. ALMADIĞIMA PİŞMANIM 1.6. HARİÇ HEPSİ ÇOK UYGUN 1.6. YANINA YAKLAŞMA

1999 1.6 16V HL AC
    • Onbaşı
      22 Mesaj
      27 Temmuz 2008 19:37:54

quote:

Orjinalden alıntı: harut.marut27

slm arkadaşlar benim 1999 1,4 sienam var arabayla giderken örneğin araba 4.cü vitesteyken 5.ci vitese atacağıma 3.cü vitese atıyorum.bu esnada araba haliyle bağırıyor.bu yanlış vites atma işi uzun vaded başıma ne gibi iş açar yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.not:şoförlük konusunda acemiyim

BÖLE DEVAM EDERSEN PİSTON KOLLARINI AYIRIRSIN BİLADER BU HUYUNDAN EN KISA ZAMANDA VAZ GEÇ TABİ BENİM DEDİĞİM OLAY EĞER YAVAŞ GİDİYOSAN SORUN YARATMAZ 100 CİVARI YANİ

1999 1.6 16V HL AC
    • Teğmen
      239 Mesaj
      28 Temmuz 2008 09:57:15
      arkadaşlar merhaba uzun süredir yazamadım
      kaza yapan kardeşimize geçmiş olsun ucuz atlatmış..hepimize kazasız günler..
      1,4 el 2002 motor yağımı değiştireceğim lpg li aracım motor yağı hangi marka olmalı tavsiyesi olan varsa yazsın..

96 model europa 1.8rti
    • Yarbay
      4056 Mesaj
      28 Temmuz 2008 11:04:01

quote:

Orjinalden alıntı: inegöllü

arkadaşlar merhaba uzun süredir yazamadım
      kaza yapan kardeşimize geçmiş olsun ucuz atlatmış..hepimize kazasız günler..
      1,4 el 2002 motor yağımı değiştireceğim lpg li aracım motor yağı hangi marka olmalı tavsiyesi olan varsa yazsın..

Kaza yapan arkadaşımıza geçmiş olsun diyorum öncelikle.
      Motor yağı olarak Castrol kullanıyorum Magnatec. Benim araç 1.6 16v Palio, saygılar.

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.