Şimdi Ara

FİAT SİENA TEAM (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.562
Cevap
52
Favori
647.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    önemli ölan ilk parçayı çıkarmak zira tırnakları ve kaplamayı zedelemeden çıkarmak gerisi zaten vidalı onlarıda yavaşça cıkarırım...
    bi deneyim bakalım
  • kardeş çok dikkat et kaleriför sıcağından dolayı malzemeler çok gevrek kırılgan oluyor çok dikkat et sanki kucağında çocuk varmış gibi dene..Kolay gelsin...
  • arkadaşlar merhaba
    birkaç gündür lpg de giderken arabam birden benzine geçiyor bir süre daha gidiyorum kendisi tekrar gaza geçiyor.bu böyle sürüp gidiyor.
    aracım ilk çalışmada benzinle çalışıp sonra kendisi deviri artınca gaza geçiyordu.
    sorunun nerde olduğunu çözemedim acaba ayırıcı anahtarmı arızalı....
    bilen arkadaşların cevaplarını bekliyorum...
  • SEnin söylediğine bakılırsa gazın bir kesilip bir geliyor.Sorun ya anahtar yada kesicilerden biri.Bence önce anahtarın ve kesicilerin fişlerini bir yerlerinde yokla tam oturup oturmadıklarını kontrol et.sorun devam ederse lpg ciye müracaat..
  • arkadaşlar benim egzos sistemi orjinal haliyle yıllardır yıpranmış.sanırsam manifoltmudur ne haltsa kaçak var gibi çok azda olsa rahatsız edici ses geliyor.bugün bi ustaya götürdüm sanyide 350 ytl çekti parçayı değiştirmeye dedim aman kalsın
    önerebilceginiz ucuz ve işin ehli bi usta varmı anadolu yakasında ve kaynak vs yapsam olurmu?
  • siena99 kardeşim sesin nerden geldiğini buldum motordan değil debriyajdan geliyo debriyajı seyir halindeyken ayağımla yukarı kaldırdım ses kesildi inaşallah fazla masraf çıkarmaz yarın göstercem.
  • slm arkadaşlar
    3 hafta önce ankara da aracımın şanzımanını indirttim sebep 1 ve 2.vitese geçerken cartlama sesi vardı senkromeçler ve priz direk bilyası değişti...
    toplamda 800 ytl gibi bir masraf çıktı aynı işi serviste sordum 2500ytl dediler sıfır şanzıman nekadar dedim 4000ytl dediler yaw zaten araba etmiyo 4bin allahım dedim parçala arabayı sat gitsin galiba bir 15 bin falan eder herhalde tabi işin şakası ama arabamı çok seviyorum rahatlığına diyecek yok 1.6 16 v hl modeli allah kaza bela vermesin uzun yolda 160 ykr şehir içinde 190ykr yakıyor idare ediyor bizi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat067 -- 20 Haziran 2008; 22:49:07 >
  • demekki debriyaj yayı tam çekmiyor pedalı oyüzden balatandada sorun yoksa fazla bişey tutmaz..Sadece ayar yapılacak
    quote:

Orjinalden alıntı: siemo

siena99 kardeşim sesin nerden geldiğini buldum motordan değil debriyajdan geliyo debriyajı seyir halindeyken ayağımla yukarı kaldırdım ses kesildi inaşallah fazla masraf çıkarmaz yarın göstercem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siena99 -- 21 Haziran 2008; 10:09:26 >
  • siena99 kardeşim bu gün sanayideydim baskı balata ve bilya bir de plastik körüklerin araları yırtılmış yağ kacırıyomuş değişti sorma 200 ytl ye mal oldu arabada ses filan kalmadı çekişi arttı yağ gibi kayıyor o seslerden kurtuldum çok şükür tam zamanında gitmişim.
  • Arkadaşlar bir derdim var yardımcı olabilirseniz sevinirim.Klimanın düğme kısmı açma kapama ve hava içeri dışarı verme kısmı bozulmuş.klima çalışmıyor.Servistekiler bunun komple değişmesi igerektiği çin göğsün tamamen söküleceğini ve ellerindede parça olmadığı için istemeleri gerektiğini (en az bir hafta) ve minimum 250 ytl olduğunu söylediler.hiç böyle bir şey başına gelen varmı? Bana biraz akıl verin...
  • arkadaşlar sienalarımız km de ne yapmaktadır. LPG litresinin fiyatı ve sehiriçi-şehirdışı olarak belirtelim lütfen.
  • siena99 kardeş teyip panelini sökmek içn gösterge çerçevesini söküp sonra vidayımı sökecez?
  • Evet dostum
    quote:

Orjinalden alıntı: raix

siena99 kardeş teyip panelini sökmek içn gösterge çerçevesini söküp sonra vidayımı sökecez?

FİAT SİENA TEAM

FİAT SİENA TEAM
  • kardeş çok sağol ya vala vaz geçecektim az daha
  • selam arkadaşlar bende aranıza katıldım 1.6 99 model siena aldım 2 ay kadar önce 9000 ytlye (61000 km de). Geçen ay lpg taktırdım. zavoli marka lpg.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levyeli -- 27 Haziran 2008; 20:19:32 >
  • alper kardeşim aramıza hoş geldin
    yeni araban hayırlı olsun
    1,4 mü yoksa 1,6 mı aracın
    lpg yi kaç ytl ye taktırdın.

herkese kazasız günler....
  • DOSTUM ARAMIZA HOŞGELDİN İYİ FORMLAR GEÇİRMEN DİLEĞİYLE..
  • sağolasın kardeşlerim. Arabam 1.6 motor. Lpg zavoli marka 1.500 liraya taktırdım.
  • arkadaşlar daha önce belirtmiştim,benim egzost sitemin orjinal yani ömrünü tamamladı,nerde ve kaça yaptıra bilirim ?
  • arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.
    99 1.6 16v hl 9700 ytl alıyorum.fiyat nasıl sizce.motoru iyi durumda kaporta da sadece 1 parça boyalı.130000 de araba.
    bide tek nokta lpg nasıl arkadaşlar bu arabaya takturabilirmiyim.teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.