Şimdi Ara

FİAT SİENA TEAM (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.562
Cevap
52
Favori
648.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler herkese, uzun zamandır bakım görmeyen, 2001 - 1,4 Siena aracımın lpg'de tekleme ve istop (ayrıca göstergesi de kafayı yemiş durumda, full olmasına rağmen gün içinde gösterge değişiyor kafasına göre) benzinde aşırı tüketim ve kilometre çubuğunda bozukluğu olduğunu tespit ettim. Ankara'da bu konularda güvenebileceğim ve uygun fiyat verecek bir yer önerebilirmisiniz? Hiç bir şey anlamıyorum arabalardan ve büyük ihtimalle kazık yiyeceğim bu sorunlardan.
  • oku eski mesajı mı :arkadaşlar başıma gelen bir olayı anlatayım sizede ders olsun
    arabanın devir dayımından ses geliyordu yaptırayım dedim gitmişken trigerde degiştireyim dedim tokat niksar erdem oto diye özel bir servise gittim usta bozuntusu degiştirdi arabayı çalıştırdı araba çalışmıyor.vuruntulu çalışıyor.gaz ayarı,o ayarı olmuyor devir 2000 rolantide al boyle bin diyor olmaz dedim servise git diyor trigeri bidaha söktü taktı devir 600 bile degil aldım çıktım yolda 80 gidiyom stop ediyor motor traktör motoru gibi araç su gibi benzin içiyor bir kaç usta ve servisi aradım sente kaçırmıştır dediler servise çekıcıyle cekecekler sadece çekici 300 tl bakalom servis ne kadar siz siz olun önemli işleri serviste yaptırın saat gibi çalışan arabam ne hale geldi düzeltsinler çok sogudum satacagım
  • üstadım çok çok geçmiş olsun elbette doğru söylüyorsun dikkat etmek lazım ya çok iyi tanıdık birine gideceksin yada direk servise gideceksin bu konuda haklısın
    kötü şeyler gelmiş başına, bir o kadarda paran gitmiştir.
    umarım herşey dilediğin gibi olur
    geçmiş olsun
  • herkese selamlar

siena07 kardeş.aracında sıralı lpg var ise benzin pompasının elektrik kablolarını kontrol et.aynı sorunu ben de bmw 316 ile yaşamıştım.benzin pompasının elektrik bağlantı soketi gevşek takılmış.bir yürüyor,bir duruyor yolda rezil olmuştum.pompa çalışmayınca motor duruyor.
  • Merhaba arkadaşlar...

siena 1.6 için Ankara'da veya Kayseri'de triger seti değiştirmek için önerebileceğiniz özel fiat servisi var mı? seti ünlü otodan kendim alacağım. sadece değiştirmesini yaptıracağım.
  • 12 Ağustos pazar günü İstanbul Anadolu yakasında iftar buluşması etkinliğimiz olacaktır. Katılmak isteyen arkadaşlar özel mesaj atabilirler.
  • merhaba arkadaşlarr,

izmir'deyim ve bende siena araştırıyorum. nasipse kısa sürede alırım ama araç konusunda aracı kullanmaktan öte fazla bilgim yok. bütcem 10 - 11 bin arası araç almaya anca yeter. bilgi ve tavsiyelerinizi beklerim.

selamlar

memleketim@yandex.com
  • slm siena 1.6 beyin çıkma nerden bula bilirim kardeşlerim bilen varsa bana yardımcı olabilirmi? bide şişresini nasıl kıra biliriz?
  • 1.2 s klimalı siena şehir içi benzinde ve gazda ne kadar yakmakta ortalama olarak?
  • slm dostlar bana yardımcı olursnız çok sevnrm aracımın rolantisi çalışmıyor acaba araca herhangibi bir zararı olurmu ? aracım benzinli 1.6 siena birde fiatlarını bilen varmı çok pahalı diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siena07 -- 31 Temmuz 2012; 22:18:10 >
  • rölantisi çalışmayan aracı nasıl hareket ettırıp nasıl vıtes değistiriyorsunuz anlayamadım ? ama olabılır belkıde internetten arastırın bulabılırsınz uygun fiyata bulunur bence
  • USTA araç normal çalışıyr bi sıkıntıs yok yolda giderkende bi sıkıntısı yok ama olmaması ilerde daha büyük sıkıntı çıkarmaz anlamına gelmez die dşünüyrm oyüzden şimdiden bi çaresine bakim dedim bi forumda okudum 5000 lira o kdr yoktur die düşünüyrum .bide dedigim gibi araç hakkında pek bilgim yok öyle kullansam sıkıntı çıkrırmı onu bilmiyrm .
  • ustam senin dedigin rolanti ayar valfi 40 50 tl fln yinede iyi bi ustaya göster
  • Sienanın blaupunkt mp3 çalarına sonradan direksiyon kontrolü takılabiliyor mu? Kılazvuzda opsiyonel olarak belirtilen Rc-08 in açılmamış paketini buldum satışta ama sonradan takılıp takılamayacağını bilmeden almak istemiyorumbu konuda bilgisi olan varsa çok sevinirim.
  • Merhaba arkadaşlar....1.6 hl siena arıyorum.bütçem 10-11 bin tl arası.Sakarya ve çevre illerden tavsiyeleriniz var mı?klima,lpg ve 125000 km altı tercihimdir.yardımlarınızı bekliyorum.
    hkaraoglu17@hotmail.com
  • Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak..Satılık bir araba var 99 model siena 1.6 hl 120.000'de tüplü adam 12.000 Tl diyor sizce alınabilecek bir aaraç mı?Ayrıca aracın bu modeli nasıl Yardımlarınızı bekliyorum biraz acil cevap verirseniz sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxfenerlixxx

Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak..Satılık bir araba var 99 model siena 1.6 hl 120.000'de tüplü adam 12.000 Tl diyor sizce alınabilecek bir aaraç mı?Ayrıca aracın bu modeli nasıl Yardımlarınızı bekliyorum biraz acil cevap verirseniz sevinirim..

1.6 motor gereksiz bence bu araçlar için zaten yol tutuşu vasat ve frenleri pek iyi olmayan bir araç. Basmaya gelmez.
    1.4 almanız hem ekonomik olarak daha iyi olucaktır. Vergisi, yakıtı vs.

Dipnot:Siena sahibiyim kötülediğimi düşünmeyin gayet memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ac Schnitzer. -- 12 Ağustos 2012; 22:44:53 >
  • quote:

Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak..Satılık bir araba var 99 model siena 1.6 hl 120.000'de tüplü adam 12.000 Tl diyor sizce alınabilecek bir aaraç mı?Ayrıca aracın bu modeli nasıl Yardımlarınızı bekliyorum biraz acil cevap verirseniz sevinirim..

Temizse alınır.Siena'nın 1.6 olanı iyidir.Yokuşta falan bayılmaz.Yalnız biraz pahalı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilmik54

Merhaba arkadaşlar....1.6 hl siena arıyorum.bütçem 10-11 bin tl arası.Sakarya ve çevre illerden tavsiyeleriniz var mı?klima,lpg ve 125000 km altı tercihimdir.yardımlarınızı bekliyorum.
    hkaraoglu17@hotmail.com

guncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

quote:

1.6 motor gereksiz bence bu araçlar için zaten yol tutuşu vasat ve frenleri pek iyi olmayan bir araç. Basmaya gelmez.
    1.4 almanız hem ekonomik olarak daha iyi olucaktır. Vergisi, yakıtı vs.

Dipnot:Siena sahibiyim kötülediğimi düşünmeyin gayet memnunum

1-)Benim dediğim modelde (1.6 hl) klima var mı peki araçta?
    2-)Bir diğer sorum bitanede palio weekend 1.4 var 99 model oda aynı siena gibi mi biliyormusunuz?
    3-)Sieanın hangi modeline sahipsiniz acaba?
    ***Bu arada teşekkür ediyorum sorularıma cevap verip yardımcı olduğunuz için.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.